Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

haha, świetne, ten utwór ma pewnie jakies ćwierć wieku :) No dobra, pozwólcie, że pocwicze na Was sztuke mediacji... przyda mi sie to w karierze zawodowej, króra zamierzam rozpocząć :) Pytanie numer 1. Jaka jest nagroda dla zwyciężcy w tym sporze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ostać.....
vera gęgaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idźcie trumnę wybierać, a nie mitomanić na forach, analfabeci. :classic_cool: Dobra, idę, bo zaraz będę pisała z bykami i niegramatycznie jak duch. Ale z drugiej strony - to pięknie, że obgadywanie mnie nadało sensu jego życiu. Zwraca na siebie uwagę i nie czuje się tak samotny jak zwykle. :) Jacyś kompani na jego poziomie też się zawsze znajdą. Mozesz młodszemu koledze opowiedzieć o tym jak chodziłeś do burdelu. :) Dobrego wieczoru, Foxy. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ostać.....
Tylko tyle? a nagroda??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mitomańcie* To się już dzieje. 😭 Foxy - nie ma takiej możliwości, zresztą wkrótce ten brzydki dziad zdechnie w samotności i będzie święty spokój. :) A teraz serio - czołem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge ostac... no widzisz, zostałam z tym samym pytaniem na ustach. Jesli jest tak ostry spór, to musi istniec ku temu jakiś cel, jakas wygrana. Komu by sie chciało napierdalac postów w ilosci przekraczającej pojemnośc rolki papieru toaletowego dla zwykłego "moje na wierzchu"?? Ot, zagwozdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy my Polacy jesteśmy zacięci(oprócz mnie:P) więc bez przerwy będzie sie ściągać z drabiny tych co chą najwyzej wejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasku, domy wariatów niestety, nie zostały dla was stworzone... to dla skrajnie samodestrukcyjnych lub psychopatycznych przypadków. Zapamietanie w sporze to jeszcze nie powód, by dostac pokoik z mięciutkimi scianami na koszt obywateli tego kraju :) Na taki apartament all inclusive trzeba sie bardziej napracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, sa tam tacy, dla których inni bardzo sie postarali :) Jak by nie patrzec, zwmozony wysiłek lub kasa musza zostac zaangazowane :) No dobra Duszku, powiedz mi, czy Tobie kiedys sie to znudzi. Czy nadejdzie dzień w którym powiesz "Vera, a nich Ci wisi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta chora na Parkinsona zostaje umieszczona i dopiero po interwencji rodziny wypuszczona po tygodniu do domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty nie wyglądasz na wpojonego hejtera :) O ile sobie przypominam to nie przypominam sobie, żebys pohejtował sobie na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie będzie zaczepiać i nonszalancko-wulgarnie się zachowywać z pewnością taki czas nastanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.--ciekawe i pouczajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasku... i tu sie mylisz. Jestem typowa choleryczką, z natury wybucham jak nitrogliceryna na najmniejszy wstrząs, ale... ćwiczę się w tym, żeby tracic mniej energii podczas wybuchu. I musze przyznac, jestem w tym coraz lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy coś wspólnego.Byłem cholerycznym introwertykiem a teraz gdy życie dało mi w kość jestem sangwinikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, gdybys powiedział mojemu eksmałżonkowi, że jestem niespotykajnie spokojną osoba, to zabiłby Cie smiechem :) Aaaaaale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do usranej smierci zostane choleryczką :) Ale umiem już tym choleryzmem odpowiednio zarzadzac, lata praktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj takimi pozytywnymi cechami się legitymizujesz to dlaczego miałbym Cię nie znosić??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj, nie żartuj, niewiele osób na kafe ma ochote ze mną gadac :) Uchodze za zarozumialca, może dlatego, że nijak nie da sie mnie sprowokowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×