Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Gość czyż duszek nie jest słodki?
18.08.2012] 19:51 [zgłoś do usunięcia]*duch* cafe nie konus tylko malutki ale z takim choojem aaaaa to tłumaczy wielkie powodzenie ducha u kafeterianek. Tajemnica została odkryta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodnemu chleb na myśli? :) Słyszałam, ze w twojej czokogrocie od dawna nikt nie gościł, bo koń sąsiada padł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harem, to kiedyś w innym temacie miał taki jeden, co to niby nie miał talentu :D Ja jestem monogamistą, przynajmniej dopóty, dopóki niezawodnie na myśl o jednej osobie odczuwam ciasnotę w spodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vero lynn 😘 😘 😘 Bogini ma, dla Ciebie wszystko. Teraz to nawet muszę się oddalić. Twoje słowa, do mnie tylko skierowane, spowodowały, że napięcie mnie przerasta. W chwili uniesienia, pod zamkniętymi powiekami będę widział Ciebie, jak przyozdabiam Twoje przecudowne piersi swoją gorącą spermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko pytam, bo nowy tu jestem... Pozdrawiam Vere, i to tak zupelnie niezobowiazujaco... Poezje lubie, ale bardziej lubie swiat realny... Chociaz on nie zawsze taki fajny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie moge tego udowodnic. Ale bardzo sie wczoraj wkurzylem... I zdecydowalem sie "przpoczwarzyc", bo pewnie sa tu wartosciowi ludzie...? Ale tematyka tego forum jest taka dosyc jednoznaczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Vera znam angielski... Moze niekoniecznie warosciowi, chociaz nigdy nie nalezy genaralizowac. Moze Ciekawi, moze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test 50 cio latka
Przepraszam tych normalnych ludzi, ktorzy byli zmuszeni czytac te agresywne, wulgarne, pozbawione sensu wypowiedzi niedorozwinietych socjalnie a moze i umyslowo grafomanow. Pytalem bo chcialem wiedziec jak widza mlode kobiety facetow w wieku srednim. Czy sa jeszcze dla nich facetami ktorzy mogli by wzbudzic ich zainteresowanie. Mam dosc mloda zone i uprawiamy prawie codziennie sex, wiec o jakiejkolwiek niewydolnosci sexualnej nie moze byc tu owy. napewno sa mezczyzni u ktorych libido w tym wieku znacznie spadlo. Mnie to na szczescie jeszcze nie dotyczy. Ale sex to nie zawody sportowe, kto ile razy ejakulowal w ciagu nocy. Kobiete mozna zadowolic na wiele sposobow, niekoniecznie jest to zwiazanie z meska ejakulacja. A teraz kilka slow do tych grafomanow i mlodych "ludzi2, wyzywajacych innych od staruchow - lepiej jednak byc starym, madrym i kulturalnym anizeli tak jak czesc z was, mlodym, glupim i chamskim. Wy niestety za kilka lat bedziecie starzy, glupi i chamscy i nawet uplyw czasu wam nie pomoze. Dziekuje milym i kulturalnym za normalne i sensowne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie lepsza jest chwila zapomnienia? Oczywiscie takiego kontrolowanego..." A jakie jest kontrolowane zapomnienie co ? Taki duży i nie wie , że jeśli się człowiek zapomina (z różnych powodów), mowy nie ma o "takiego kontrolowanego" ? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. A nie mozna "zapomnieć" o jakichs zasadach świadomie? Jesli zazwyczaj nie sypiam z mężczyznami młodszymi więcej niż 10 lat a jeden wyjatkowo mi się spodoba... postanowie ta zasade na chwile odpiąć, bo uważam, że oboje możemy mieć frajde i nikt na tym nie ucierpi, czy to nie bedzie świadoma chwila zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×