Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Gość Test 50 cio latka

czy wy dziewczyny do 30 mialybyscie ochote na sex z facetem w tym wieku? Moze jestem juz za stary na mlode laski? Podajcie swoj wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35
hi hi ale masz branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a thing about you
u mnie tak, a mam 23 l. :P yhm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessssuuuu
Fakt, jestes za stary, porozglądaj sie na zajeciach uniwersytetu Trzeciego Wieku. :o no, chyba, że jesteś BOGATY... to zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze wolałam
młodszych ( może dlatego że sama wygladam młodziej niż pesel :) ) ale tacy panowie lekko szpakowaci 😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze być tylko łysych
notuję do notesika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
Dziewczyny, facet 50-letni.....no cóż..... jego aparat nie jest już w takim stanie jak my chciałybyśmy i....on chciałby :P Chce za wszelką cenę, nawet śmieszności ( oczywiście myśli, że się nie ośmiesz ), udowodnić sobie , że jeszcze na wiele go stać. :D Prawda jest niestety inna:( a on nie może się pogodzić z upływającym czasem. I :D :D :D jeszcze myślą o młodych laskach w łóżku :P a zaoferować im NIC nie mogą. Jak tu więc nie nazywać ich STARYMI SATYRAMI???? Sami się o to proszą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
lecz łysego bym chętnie przeleciała.Och tą łysina po cipusi jakby przejechał zaraz bym się zlała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
mój tekst jest z 8:39 - natępny to podszyw- pewnie jakiegoś zdesperowanego 50-latka:P :D ŻEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Buberka :)
8.41 suoer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUCHU cafe............
"Kapitanie tonącej łajby" "Adonisie cudnych pań" czy jaki ci tak jeszcze:D- jesteś stary ramol :P i tylko potwierdzasz słowa Buberka oburzając się. Prawda może boleć, co??????????? A starym satyrom tak trudno pogodzić sie z rzeczywistością. No, niestety "aparacik" jest MIĘKKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
Znam możliwości 50-latków:D:D:D Tylko myślą, że MAJĄ DUUUUUUUUUŻE możliwości:D I......nawet MYSLENIE , nie jest ich mocną stroną. Mózg już też nie ten i inteligencja gdzieś prysła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany - wyliczać możemy do jutra. Jeszcze jest Stuknięty Apostata, Azor merdający ogonem. Bobasek, Burdellini, Finezja z polot, Desznik, Proxy, bydło cafe, Mućka iskierki, Lucyfer nikaki, Ryczka ducha cafe i wiele, wiele innych. :) Trzeba mieć najeebane w głowie jak w cygańskim tobołku, żeby tak robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak malżeństwo są równolatki nikt do nikogo nie ma pretensji.Pokaż mi jeden post tutaj ze umawiam sie czy tez proponuje coś wiecej.Te ustawiczne ubliżania macie we krwi i tylko patrzeć z politowaniem na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Azor merdający ogonem]. Bobasek, Burdellini, Finezja i polot, Desznik, [Proxy, bydło cafe, Mućka iskierki], Lucyfer nikaki, Ryczka ducha cafe i wiele, wiele innych. W nawiasach nie są moje nicki a ponoć tak doskonale vera mnie rozpoznajesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, Duchu. Takiej kłamliwej ścierce jak ty się po prostu nie wierzy. :) Każdy idiota pozna kiedy piszesz, więc bez bajek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzały mężczyzna (nie małolat szybkostrzelny) potrafi zdziałać cuda. To najlepszy wiek w sferze seksu dla faceta . Takie mam zdanie (doświadczenie mi to podaje na tacy ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi Ktoś podpowie , jak wkleić "plika" z awatarem ? Staram się jak mogę , ale doopne linki nie wchodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LCroft - nie da sę tutaj. :) Możesz jedynie coś umieścić w stopce. Duchu - "ktoś idealnie podrabiając jego styl i używając jego nicków mącił, lżył i łobuzował." ;):classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyniktestu
Oblałeś chłopie. Mam 40 lat i kręce z trzydziestoparolatkami. Rówieśnik mi nie pasuje, a co dopiero 10 lat starszy facet. Kiedy miałam 30 lat, 50- latek wydawał mi się istotą spoza naszej galektyki. Owszem wujek Ździsiek fajny jest ale seks?????? Jak się zmarszczę, to pomyślę o równolatku ale 10 lat starszy chłop? To niefizjologiczne połączenie jest, a 20 lat to już gerontofilia. A jeżeli chodzi ci tylko o seks, to żaden problem, kasa i agencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Temperament, umiejętności i zdrowie są składową , no i oczywiście doświadczenie , ale to już było wyżej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
wyniktestu - ZGADZAM się z tobą w zupełności:) Lara- coż nam z "doświadczenia" i długo dystansowca 50-latka, jak TO już NIE TO??????? Rozumiem kobiety, które kochają- mogą tak mówić, bo dla nich miłość to nie tylko seks. Ale - prawda jest taka, że 50-latek, nie może za wiele, choć się stara. Chodzi mi o to, że powinien pogodzić się z tym a nie robić z siebie UFO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×