Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Gość sssjjjooo
Mam 37 i taki old boy to juz dla mnie przesada, a co mowic kiedy bylam mlodsza :D A z tym doswiadczeniiem to tez bym nie przesaadzala, 30-latkowie w wiekszosci tez juz maja doswiadczenie, a jezeli nie, to I kolejne 20 lat I'm nie pomoze. Facet z fantazja jest lepszym kochankiem w wieku lat 20 nie majac jeszcze doswiadczenia, niz 50-latek z doswiadczeniem, ale bez polotu. A 50-latek uganiajacy sie za dziewczynami bez wzgledu na doswiadczenie jest smieszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
duchu cafe- coś z twoją inteligencją nie tak:P Czytaj ze zrozumieniem, co się tu pisze. Nooooooooooo wiadomo, w tym wieku mózg i inteligencja NIE TA!!!!! Piszemy, że 50-latek nie może za wiele i to JEST fakt- więc przyjmij to jako aksjomat! Wiadomo, jak dwoje ludzi się kocha miłoscia prawdziwą-potrafią się zrozumieć..... no cóz, CZAS w życiu robi swoje..... Ale mówimy tu o smiesznych Satyrach 50-cioletnich, którzy nie umieją się pogodzić z CZASEM i robią z siebie UFO- są śmieszni i z litością można na nich patrzeć, jak się miotają, jak rybki w sieci. Trochę GODNOŚCI panowie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starych ramoli nie trzeba
kokietować. Sami się ślinią i narzucają młodym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ducha nikt nie kokietuje. Ma 63 lata, uśmierca żonę w sieci i pod nickiem Burdellini poszukiwał dobrego burdelu na Śląsku. Każdy orze jak może. :D Ja bym 50-latka nawet nie chciała dotknąć. Nie czarujmy się 9/10 50-latków w tym kraju wygląda fatalnie. Gdyby wyglądali jak George Clooney to bym się zastanowiła :D, ale z drugiej na co mi stary dziadek, który mógłby dostać jakiejś zapaści w międzyczasie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Nie wiecie glupie cipy co tracicie. Jestem bogaty, wysportowany, inteligentny... Chce ktoras numer telefonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim6285
widze ze tu same zboczone tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
Inteligentny :D i z głupimi cipami chce się zadawać??????? Tak "inaczej" inteligentni są właśnie 50-ciolatkowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Czy w tym wieku nie mozna uwielbiac kobiet? I nie zawsze sa to glupie cipy... A Ty Vera masz jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
Nie autor.... ale jakiś 50-latek z......mentalnością 50-latka :P Nie chcę uogólniać, że wszyscy 50-latkowie są tacy ale..... bywają śmieszne Satyry bez lustra i bez świadomości , że wiara w swoją moc:) nie równa się jej samej :P Godności -powtórzę- tego wam jest brak.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Buberka, Ty nic nie wiesz o zyciu... Problem w tym, ze tez bedziesz miala 50 lat I pewnie nikt nikt bedzie chcial Cie wtedy nawet dotknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta rei....!!!!!
Jeśli facet 50 letni pyta to znaczy że ma dobre mniemanie o sobie (plus) wygląda dobrze (przynajmniej tak o sobie myśli), czuje sięmłodo, i nawet jak próbuje walczyć z uciekającym czasem i coś sobie udowodnićto co w tym złego. Do krytykantek: jak same zauważyłyście czas płynie szybko. Nie jestem jednak ciekawy jak będą wyglądać wasze obwisłe cycki, wory pod oczami, pomarszczona skóra w tym wieku. Będziecie to wszystko tuszowaćtapetą, i na siłęubieraćsiębędziecie jak nastolatki. Jeśłi dla was żenadąjest pytanie tego 50latka to wasza walka za 20-30 lat o wygląd będzie jeszcze większą. Ok. dla kogoś taka osoba nie jest obiektem sexualnym, dla kogoś może być. Proste pytanie prosta odpowiedź. A jak wolicie swoich nadętych zapatrzonych w siebie rówieśników myślących tylko o tym żeby pobzykać to ja (40+latek) nawet na was nie spojrzę. Bo bycie kobietą zobowiązuje i prawdziwy facet a nie nadmuchana laleczka z grzywką woli zadawać się z kobietami a nie wypindrzonymi głupolami. Fakt - niektórzy nigdy nie będą prawdziwymi facetami, a niektóre z was kobietami. Dlatego tak trudno. Dalej więc wylewajcie na siebie pomyje. I bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Niestety duzo w tym racji... Bo kobieta starzeje sie inaczej i szybciej... Pisze to z doswiadczenia, bo sporo mialem kobiet w roznym wieku... I nie jestem zaden podszyw, tylko ten temat mnie wko...wil... Bo czesto uprawiam seks z mlodszymi partnerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, niewiele jest pięćdziesięciolatków wygladających przyzwoicie i w dobrej formie, często łyse toto, brzuchol jakby piłke połknął... ale to samo moge powiedziec o kobietach. Zaniedbanych, grubych z fryzurą jak ciotka klotka. Ubrane w ciuchy pamietające czasy komuny. Ale jak sie wyłowi zadbana sztukę w takim wieku, to często trzydziestolatki przy nich leżą i kwiczą. Gdybym trafiła na takiego zadbanego gentelmana w dobrej kondycji, to kto wie, mogłoby być ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta rei....!!!!!
gdzie Ty bywasz że ich nie widzisz? W dzisiejszych czasach większość facetów k. 50. jeśli mają w miarę dobre prace są zadbani, dobrze ubrani (bo na co dzien garnitur) i na tyle świadomi że dbają o jedzenie wygląd. Ja przynajmniej takich widzęcodziennie wielu. Sam taki jestem. Choćdo 50 mam troche. Niestety wiąże się to ze stopniem zamożności. Choćopczywiście nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
50-cio latek---- :D nie wiesz, jak się mylisz, nawet nie wiesz:D W grudniu będę miała równo 50 lat! I powiem ci, że wciąż jestem atrakcyjna-dbam o siebie, jestem wysoka, szczupła i wciąż ładna i....mam adoratorów.To nie przechwałki- mam poczucie swojej wartości. Nie mówię, że z adoratorów "korzystam":D A mąż.... jest po 50-tce....boli go , ze nie wszystko jest z nim tak, jak dawniej ( w każdym razie tragedii nie ma). Ma jednak poczucie CZASU-swojego CZASU i NIGDY by z siebie Satyra nie zrobił. A poza tym, kochamy się, potrafimy się godzić z upływającym CZASEM a seks, seks mamy udany mimo wszystko .... Moja ocena dotyczy facetów, którzy na siłę chcą zatrzymać CZAS- dlatego są śmieszni. Nie oszukujmy się- SIŁY macie już nie te i żadna 20-tka, 30-tka, 40-tka nie będzie usatysfakcjonowana waszą męskością....... dlatego mówię o GODNOŚCI Panowie. Trzeba znać swoje miejsce w szyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Foxy_Lady juz mi sie podobasz. Tak za caloksztalt wypowiedzi oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Wiesz Buberka, masz chyba zbyt wiele traumatycznych przezyc. Ale juz mam do Ciebie szacunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szemla
Mam 28 lat i nie pociągają mnie tacy starzy faceci. Za żadne skarby. Brzydzą mnie i wstyd przed rówieśnikami, że nie stać mnie na coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta rei....!!!!!
Buberka - czym jest Twoja dbałośćo atrakcyjność jak nie walką z czasem. A jeśli uważasz że 50latek nie może już i twierdzisz że to aksjomat to coż... nawet w wieku 49 lat można nie grzeszyćwiedzą, a przynajmniej brakiem pokory i wiedziećlepiej. Współczuję Ci że poznałaśtylko takich. Ty nie piszesz o godności. Godność to jest szacunek dla wszystkich. Ja widzęwięcej kobiet na siłę starających sięzatrzymaćczas, SATYRKI, jak piszesz niż facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
Kilka lat temu moja przyjaciółka spotkała po x latach milość swojego życia..... ( tak myślała). Była 8 letnim dzieckiem i kochała sie w 18-latku....po prawie 40 latach przypadkowo los ich zetknął.... Jest kobietą ładną, tamten to TERAZ zauważył- szybko wylądowali w łóżku...... Ona wciąż była zakochana, nie miało znaczenia, że on nie za bardzo potrafił ją zadowolić..... chciała jego, jego bliskości... A on, jego interesował tylko seks...... Jak się niedlugo potem okazało zmieniał partnerki, jak rękawiczki, notorycznie zdradzał żonę.... :D 58- letni facet- nie z tymi siłami.:)...ciągle chciał sobie udowadniać, że jest inaczej.... Czy to nie jest śmieszne?????? ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!! O takich facetach mówię..... a jest ich WIELU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta rei....!!!!!
ale generalizowałaś. stąd ta reakcja. Nie wrucaj wszystkich do jednego wora. do 28-latki: z takim podejściem, że czujesz się lepsza bo młodsza, i że wstydziłąbyś sięze starszym _"co ludzie powiedzą, że nie staćmnie na nic LEPSZEGO" - zostaniesz sama. Nie życzęCi tego. Trzeba było poprzestać na pierwszej części wypowiedzi. NIe i nie. Tyle. Czujesz sięlepsza? Twój poziom kształtuje głowa. I wierz mi jak jużdo czegoś dochodzi poważniejszego to dla dojrzałego (w sensie mentalnym) faceta ważniejsze jest to co w głowie a nie w biodrach czy biuście. Fakt, niektórzy nie dojrzeją nigdy. Niektóre też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buberka:)
panta rei....!!!!! -mylisz pojęcia. Co innego jest dbanie o siebie, poczucie swojej wartości a co innego mierzenie siły na zamiary. Natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50ciolatka
Do Autora:Test 50 cio latka Wiesz kochanieńki ja jestem w Twoim wieku i moja "połówka" juz dawno ma "z tym" problem wiec ja mam 40 letniego przyjaciela-wiec nie wiem po co w ogóle myslisz o 30-latce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Dziwna ta konwersacja jest. Bo chyba najważniejsz jest to, zeby chciec, moc, dobrze wygladac... I byc akceptowalnym przez druga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta rei....!!!!!
Burberka - przeczytaj to co napisałaś : Co innego jest dbanie o siebie, poczucie swojej wartości a co innego mierzenie siły na zamiary. Jeśli ktośdba o siebie i ma poczucie własnej wartości to jest w stanie góry przenosić. Jest dokładnie odwrotnie do tego co piszesz. Ty piszesz o zaniedbanym grubasie który startuje do młodej laski. Jeśli siędba o swoje wnętrze i zewnętrze, wszystko jest możliwe. To nadaje sens życiu. Pojęcie siły na zamiary jest z gruntu pesymistyczne, negatywne i wynikające z kompleksów. Owszem, w niektórych przypadkach jak z tym przytoczonym powyżej zaniedbanym grubasem może byćśmieszne. Ale to tylko w niektórych przypadkach. Patrzysz negatywnie. Zmień to. Nie odbieraj ludziom woli życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×