Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Nie, po prostu nie chcę być stara. W razie czego włączę Nirvanę i podetnę sobie żyły. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Ty jednak masz Vera jakis problem. I na pewno nie jestem nim ja. Poza tym myslalem, ze biale skarpetki mamy juz za soba... Kogo Ty wczesniej znalas........................................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim sensie znałam wcześniej? :D Nie znam Ciebie, więc nie możesz być moim problemem. Jesteś tylko starszym facetem, który wszystko bierze dosłownie. :) Z tymi skarpetkami to nie jest przeszłość. To się wciąż dzieje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz byc stara teraz, bo jestes młoda :) Nic dziwnego. Byc może jak dobijesz pięćdziesiatki bedziesz sie tak samo cieszyc życiem, jak teraz i stwierdzisz, że życie 50latki jest duzo ciekawsze i bardziej wartościowe. Ludzie tak juz mają, nie chcą czegos, ale jak sie nadarzy to często zmieniają zdanie. Zarzekanie sie jest chyba typowe dla osób w twoim wieku, tak samo, jak zadziorność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Wiesz Vera jak chcesz mozemy popisac mniej publicznie. Ja nigdy nie uzywam bialych skarpetek, chyba, ze do obuwia sportowego... Na co dzien chodze elegancko ubrany pomimo upalow. I jakos bardzo lubie kobiety, chyba mam prawo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobra, dobra. Pax między krześcijany! Nie piszę, ze ty akurat nosisz, ale ze się spotkałam idąc ulicą z oskarpetkowanymi, starszymi facetami. :D Mój ojciec też nie nosił skarpetek do sandałów, ale to nie znaczy, ze się tego nie praktykuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
No dobra, juz widze w Tobie Vera nieco Czlowieka/Kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Przeciez nie umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu jest jeszcze bardziej poj­ebany, niż mi się wydawało. :D Noooooouuuuuu, jakoś nie wyobrażam sobie seksu z własnym ojcem albo dziadkiem. Sorry. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Do Very: tanczyc tego tam... Ale mnie krecisz, troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, skoro staruch podąża za młodością, dlaczego owe młode nie mogą za nią podążać? Koniecznie starucha dopuszczać? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Do Dek@: to z Mickiewicza bylo...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Nie tańczę za dobrze. :D Ale robo-boogie to coś innego. :D Co do drugiego zdania - daj spokój. Nie dla psa kiełbasa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wers dwudziesty. 😴 Dziewuchy sypiające ze staruchami ZAWSZE są interesowne - forsa, prezenty, znajomości. Sama osoba starucha interesuje je piekielnie rzadko i jest to raczej dodatek, nie wspominając o jakości w łóżku. Życie to nie Sara, gdzie małolata zakoch­uje się w podstarzałym Lindzie. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Deka ma rację. Trochę brutal, ale niestety - taka jest rzeczywistość. A ja sobie słucham Majkele Dżeksone Nieżywe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Do Very: i to uszanuje, chociaz brutalnie napisane bylo. Mysle, ze nie jestes taka zla... Tylko zle Ci sie wszystko kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał tak spaczoną psychikę, że odczuwał pociąg do dzieci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Tu faktycznie jacys pojebani ludzie pisza... Nie rozumieja znaczenia slow tego jezyka... Ale taka jest ta Polska... Dobrze, ze jutro wyjezdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
Milych snow Vera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, autorze, ty po prostu nie rozumiesz mentalności tego froum. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój facet, Vera, odwala
kawał dobrej roboty, złagodniałas, wprost przemiana wilka w jagnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cora33
Co to za dziwne gadanie, że trzeba mieć tyle a tyle lat, że ktoś za stary, tamten odpowiedni... :-) Jak się komuś podoba, to może stracić głowę dla osoby nawet dwadzieścia lat starszej. Mam 33 lata, niczego mi nie brakuje, ale prawdziwe spełnienie odnajduję tylko z facetem starszym o kilkanaście lat.:-) Miłego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50-cio latek
To moze mi Dek@: to wyjasnisz ta mentalnosc? Bo mi sie wydaje, ze TU przewazaja same malolaty, i ludzie ktorzy nie potrafia sobie znalezc miejsca w zyciu. Tacy teoretycy...................................................... A mnie tylko temat zdraznil - ja potrzebuje seksu, takiego prawdziwego, dojrzalego... I przewaznie taki mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szemla
Dziewuchy sypiające ze staruchami ZAWSZE są interesowne - forsa, prezenty, znajomości. Sama osoba starucha interesuje je piekielnie rzadko i jest to raczej dodatek, nie wspominając o jakości w łóżku. Życie to nie Sara, gdzie małolata zakochuje się w podstarzałym Lindzie. DOKŁADNIE. Niech staruchy szukają starych bab. Tam jest ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×