Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolciak

Złoty Most Kraków, EMAUS 4/1

Polecane posty

Gość Jolciak

Chcę zacząć uprawiać jogę w Złotym Moście. Czy ktoś z was ma jakieś doświdczenia z tym ośrodkiem? Możeciecośna jej temat napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna44
Witam cię koleżanko. Z czystym sumieniem mogę ci polecić Złoty Most, Na pewno będziesz zadowolona pełen profesjonalizm mówią za siebie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubiak
Polecam by tam korzystac z róznych terapii i atrakcji bo na prawde warto. Będziesz zadowolona. Pomagają pacjentom i dzięki temu człowiek ma motywację do działania.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLine
Bylam tam trzy miesiące temu. Chodziłam trzy tygodnie na ziołolecznictwo. Bardzo dużo się nauczyłam, teraz korzystam z tej wiedzy. Nie wiem jak dokładnie wygląda tam joga, ale pracownicy z ktorymi ja miałam do czynienia byli w porządku. Poważnie podchodzili do tego, co robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka56
Złoty Most to bardzo fajna sprawa. Ja chcesz uprawiać jogę to jak najbardziej, nie bedziesz załowała. Poznasz ten fajny klimat i świetnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia346
Ja chodziłam tam na terapie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honey34
Miałam rózne problemy typu bezsenność, depresja. Myślałam ze juz nigdy sobie z tym nie poradze ale siostra mnie zaprowadziła do Złotego Mostu i jestem w szoku. Czuję sie o wiele lepiej a czuje ze ci ludzie mi pomagają. Będę do konca zycia wdzięczna siostrze ze otworzyła przede mna nowa droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emlwia234
Tutaj mi bardzo pomogli, juz wyszłam z depresji mogę juz normalnie życ, własnie miesiąc temu dostałam pracę :) Jestem bardzo wdzięczna. Jak ktoś ma problemy,to korzystajcie, ja nie załuje wrecz przeciwnie, mam teraz całkiem inne spojrzenie na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaccio
radze trzymac sie z daleka, takiej popeliny i wciskania ludziom kitu dawno nie widzialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tin34
Widzę ze tutaj znacznie większa ilość ludzi jest zadowolona i słusznie. Terapie sa świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgergtert
jak juz wklejacie fikcyjne opinie "zadowolonych klientow" to moglibyscie chociaz nicki nieco urozmaicic i styl pisania zmieniac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaOK
Wielki minus. Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy. Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnnnB
Widze, ze produkcja rekomendacji w internecie jest bardzo wydajna. ODRADZAM! Dobre teksty na ulotkach i plakatach, ale nie na samowyleczenie tylko wyleczenie finansow wiadomo kogo. Po tym co przeszlam szczerze proponuje zamiast pozoranctwa poszukac czegos SENSOWNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karowa
Zdecydowanie odradzam. Zloty most to byly najgorsze terapie na jakich bylam w zyciu, ciagle mydlili oczy o "cudownych" rezultatach i opowiadali operujac jakimis dziwacznymi terminami (inne swiaty i plaszczyzny duchowe, jakies cuda w podswiadomosci, itd.). Bylam z kolezanka, bo zobaczylismy ogloszenie w internecie i kilka pozytywnych opinii na forach. Mysle, ze do rozwiazania wielu problemow czasami wystarczy chwila przyjemnej i cierpiwej rozmowy przy filizance kawy, nie trzeba wcale biec po ratunek do takich placowek paramedycznych jak ten. Juz na pewno skandaliczne jest krytykowanie innych metod leczenia i uwazanie siebie za jedyny sluszny autorytet. Daje ocene niedostateczna, szkoda czasu i pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karowa
Zdecydowanie odradzam. Zloty most to byly najgorsze terapie na jakich bylam w zyciu, ciagle mydlili oczy o "cudownych" rezultatach i opowiadali operujac jakimis dziwacznymi terminami (inne swiaty i plaszczyzny duchowe, jakies cuda w podswiadomosci, itd.). Bylam z kolezanka, bo zobaczylismy ogloszenie w internecie i kilka pozytywnych opinii na forach. Mysle, ze do rozwiazania wielu problemow czasami wystarczy chwila przyjemnej i cierpiwej rozmowy przy filizance kawy, nie trzeba wcale biec po ratunek do takich placowek paramedycznych jak ten. Juz na pewno skandaliczne jest krytykowanie innych metod leczenia i uwazanie siebie za jedyny sluszny autorytet. Daje ocene niedostateczna, szkoda czasu i pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StejSi M.
Ciekawa opinia znaleziona na innym portalu: Szanowni państwo! Postanowiłem również zabrać głos w sprawie przybytku jogi zwanego Złotym Mostem. Widzę spory rozdźwięk w wypowiedziach innych pacjentów, więc podejmę próbę przedstawienia własnej opinii, bez naciągania faktów, tak po prostu szczerze od siebie. Trafiłem tam zaciągnięty przez żonę i mogłem spróbować jak to mawia mój znajomy „czarów-marów azjatyckich magików spod znaku różnych kształtów geometrycznych. Sam zawodowo mam do czynienia z przeróżnymi metodami leczenia i terapii. Więc skoro zachęcają skocznymi hasłami w stylu „roztańczony zloty most czy „terapia odkrywaniem w sobie pradawnego ducha seksu powiedziałem sobie: dlaczego by nie spróbować? Tak krótko opisując przybytek z Emaus użyłbym stwierdzenia: przedszkole dla dorosłych. Prowadzący jest po trochę jak wodzirej na zabawie integracyjnej w korporacji, wiele z tego to niezła zabawa, momentami śmieszna, momentami nużąca, ale atmosfera przypomniała mi ogólnie czasy licealnych wycieczek w Jurę Krakowsko-Świętokrzyską dobrych 25 lat temu :-) Terapia? Do prowadzenia specjalistycznej terapii prowadzący nie mają „backgroundu, nie ten rozmiar kapelusza. Warto też dodać: nie każdy ma tę świadomość, głównodowodząca całym tym biznesem to osoba silnie zwiazana z akupunkturą i alternatywną medycyną. Inne panie organizatorki mają całkiem podobny rodowód edukacyjny i warsztat, więc klasyfikacja podobna. W skrócie: o przygotowaniu kadry do prowadzenia terapii bazującej na żonglowaniu paradygmatami psychologicznymi każdy może sam sobie wyrobić zdanie. Cóż, plus za chęć zaistnienia w internecie dla głównodowodzącej pani Ireny (opinie w stylu „polecam jako lekarz), ale sam jako lekarz zupełnie szczerze podsumowałbym: jesli ktos faktycznie chce znaleźć spontaniczny roztańczony ośrodek z gromkim klaskaniem w jednym tempie to dobry traf, ale jesli ktos szuka fachowej pomocy w ramach standardów medycznych i chce coś bardziej adekwatnego dla dojrzałego pacjenta to jednak proponuję zainteresować się czymś zgoła odmiennym. To takich kilka myśli dla innych zainteresowanych, liczę, że się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaLinska
Te negatywne opinie nie są bez pokrycia! Podpisuje sie pod nimi! Naprawde czuję sie mocno podbudowana, że osoby, ktore zainwestowały niemałe przecież pieniadze i rownież "nadziały się" na warszaty w Złotym Moście na Emaus mają odwagę wypowiedzieć to głośno. Od czytania tych sztucznych samozachwalających opinii mozna sobie wyrobic obraz pozytywnego ośrodka jogi, ale w przypadku ośrodka pani Nowak to fikcja. Do tego to uparte zapewnianie i nakręcanie uczestników itd, itp, podczas spotkań, brrrrr, wkurzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1krak
Strasznie żałuję, że nie przeczytałam tych ostrzeżeń wcześniej. TO jest paramedyczne stowarzyszenie, niektórzy nawet mówią w takich przypadkach o sekcie, nawet zastanawiam się gdzie by to można zgłosić. Ludziska, nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Mski
@Martyna bo to JEST sekta, bardzo groźna. Figuruje już w odpowiednich rejestrach i w Krakowie już wiedza na ich temat jest powszechna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×