Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tamaraa

Przyjedzie do mnie kumpela z mężem

Polecane posty

a ja mam nie umeblowanie jeszcze do końca mieszkanie. Na razie w stanie gotowości jest tylko sypialnia i łazienka Kupiłam materac, tylko nie wiem czy ja z narzeczonym powinnam spać na nim, a ich wpuścić do sypialni czy nawet nie pytać i pościelić im na materacu???? Sypialnia to jednak intymne miejsce i ja bym nie chciała spać w ich "barłogu" i w sumie nie bardzo mi się uśmiecha wpuszczać kogoś do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty porzondny ty sie tak
niech spia na materacu!! bez przesday! zakladam, ze to mlodzi ludzie do swojego lozka w tym przypadku wpuscilabym tylko i wylacznie Rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty porzondny ty sie tak
niech spia na materacu!! bez przesady! zakladam, ze to mlodzi ludzie do swojego lozka w tym przypadku wpuscilabym tylko i wylacznie Rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
Trzeba było nie zapraszać gości skoro nie masz warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty porzondny ty sie tak
posciel im na materacu i tyle nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paloma nie pytam czy zapraszać czy nie, naucz się czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na pytanie jak już bardzo chcesz się udzielić z resztą to moja dobra kumpela, która dobrze wie jakie mamy warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palomaaa
Jeśli wie jakie macie warunki, to Twoje pytanie wydaje się zbędne. Szukasz tu usprawiedliwienia dla siebie, żeby położyć ich na materacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale napisałaś że
Ty z mężem koleżanki na łóżku a twoj mąż z koleżanką na materacu ...i będzie sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szthetke
tamara przeciez i tak wyladujecie wszyscy w sypialni na wspólnym pałowaniu wiec nie rób problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam usprawiedliwienia tylko nie wiem co wypada zrobić w takiej sytuacji nie ważne w tym momencie co ja bym chciała tylko co należy zaproponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szthetke
zaproponuj jakiś alkohol ,powiedz co bierzecie z e starym zeby bachorów nie było i do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Wypada im zapoponować własne łóżko, bo to goście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szthetke
tamara nie czaruj bo wszyscy wiemy jak bedzie ,przelizesz sie z kolegą ,mąż z kolezanką i pozczepiacie sie narzadami jak świnie na pastwisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale napisałaś że
Nie obrazaj się od razu. To są tylko żarty. Zaproponuj gościom materac. Koleżanka wie że jesteś w ciąży? Chyba nie pozwoli ci męczyć się na materacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
oczywiście, że goście mogą spać na materacu. nie ma w tym nic złego. ja bym na miejscu gości nawet wolała to niż spanie w łóżku gospodarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szthetke
zwłaszcza że gospodyni zapłodniona to wiadomo co się działo i łóżko moze być nieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miej na tyle honoru
to po kiego ich prosiłaś, skoro masz mieszkanie nieurządzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×