Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia0921

Syn przyjaciółki próbował mnie uwieść - nie wiem co robić pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie. Jestem samotną 39 latką, a moja najlepsza przyjaciółka jest w tym samym wieku i jest samotną matką wychowującą swojego 17 letniego syna, którego ja znam praktycznie od urodzenia. Z tego względu, że jego matka pracuje na dwa etaty często zostawia go ze mną, gdy jej nie ma. Jestem w zasadzie dla niego jego drugą matką. To naprawdę dobry chłopak, świetnie uczy się w szkole, nigdy nie przysparzał żadnych kłopotów. Wszystko było jak zawsze do momentu z przed niecałego miesiąca, kiedy to zaczął sprawiać wrażenie zawstydzonego w mojej obecności, unikał nawet kontaktu wzrokowego kiedy musiał mi coś powiedzieć. Trwało to jakiś czas więc w końcu zapytałam go o co chodzi, a on odpowiedział, że mnie kocha. Powiedziałam mu, że też go kocham (jak syna oczywiście), a on na to, że z jego strony to coś znacznie więcej. W tym samym momencie objął mnie i pocałował w usta. Ja zaskoczona natychmiast go odepchnęłam, a on wyglądał na przestraszonego. Natychmiast zaczął przepraszać i prosił bym nie powiedziała jego matce. Ja nawet teraz jestem dalej w ogromnym szoku z tego względu, że jakaś część mnie chciała przez tą chwilę pójść z tym dalej, dlatego teraz tak bardzo obawiam się znowu z nim zobaczyć. Nigdy nie myślałam o nim w taki sposób aż do dnia gdy mnie pocałował. Nie wiem co mam dalej z tym zrobić. Czy powinnam zupełnie go unikać, czy powinnam powiedzieć o tym jego matce o całym zajściu. Boję się, że kiedy go tak odepchnęłam mogłam wywołać w nim silny uraz, może powinnam była odwzajemnić wtedy pocałunek a potem na spokojnie wytłumaczyć, że to był błąd zamiast od razu go odpychać? Jako, że częściowo go wychowałam chcę dla niego jak najlepiej, a czytałam, że chłopcy w tym wieku potrzebują więcej kontaktów z płciom przeciwną, więc może powinnam pozwolić mu na więcej nie dla siebie ale tylko i wyłącznie dla niego, aby mógł wejść w świat dorosłych w bezpiecznych warunkach? Co myślicie o tym wszystkim. Proszę odpowiedź. Poradźcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale masz fajnie
Zazdroszczę ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestic mythhs
zostawia z toba pod opieke 17letniego konia??he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszku
i niby masz 39 lat a rozum jak ... no ale kontakty z plciom jest bardzo ważna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie pachnie sciemą
bi trudno ywierzyc,zeby 39latka zadawała tak durne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się co dziwić
kobiety w ogóle są durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ycvbnop
prowo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowo czy nie prowo... W tym wieku generalnie chłopaki mają "mrówki w gaciach". Generalnie jeśli gość coś takiego zrobić to i tak duży szacun dla niego. Wymagało to dużej odwagi. Na mój gust nie mów jego matce. Niech to będzie wasz sekret. Gdy powiesz, chłopak może się zamknąć w sobie... Wyjdziesz na wredną sucz. Natomiast porozmawiałbym z nim i wyjaśnił, że powinien poszukać sobie kogoś w jego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShemaleLover27.
zrób mu loda!!!! mówię CI ;) to nic złego :) a w tym wieku to pewnie bedzie mu stal dalej po wytrysku - możesz się wtedy zdecydować na coś więcej jesli chcesz!!! a jak nie to po prostu wprowadzisz go w ten cudowny świat sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfd
plcia, a ma ogonek na koncu, podobnie jak faceci... Jesli facet sie zakochal - to zle. Jesli powiesz matce - to najgorsze wyjscie, zrob tak jak Ciebie prosil. Mozesz mu powiedziec jasno - nie kochasz go, nie bedzie z tego malzenstwa. Tylko czysty kontakt fizyczny. Potem przez kilka(nawet nascie) spotkan nie dawaj mu szansy by Ciebie wylizal. Tylko pocalunki, pokazanie mu piersi do zabawy czy jednostronna milosc francuska, z Twojej strony wobec jego "ogonka". Wtedy sama pobawisz sie mlodym, on poczuje smak przyjemnosci i nie bedzie potem oczekiwal i traktowal tego jak zwiazek(to jedno z gorszych co mozesz mu zrobic, bo sadzac po poscie tego nie chcesz). Po kilku(nastu) takich spotkaniach mozecie zaczac uprawiac normalna zabawe, a potem rozstaniecie sie w zgodzie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×