Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosh1989

1000kcal dla CHCĄCYCH się NAPRAWDĘ odchudzić-obojętnie ile kg.

Polecane posty

Gość haaaaaaaaaaaaa
no i nie poznalas 1 z nich??? z clarka? ale co mi tam zreszta tu tez zaraz upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka.111
przyjmiecie mnie na topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka.111
nie chce schudnac wkg ale w cm tak! moje sniadanie 2 wasy .pol pomidora, jajko i niestety zupa z torebki ale musialam cos na cieplo zjesc w sumie 210 kcal. a wy czaem zjadacie tez cos niedietowego oczywiscie w ramach kalori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka.111
wypiłam tez kawe z lyzeczka cukru 20 kcal i to na czczo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa1
Hej dziewczyny Ja dziś Śniadanie I 2 kromki chleba ziarnistego fit z 2 łyżkami tuńczyka z puszki, 2 liście sałaty, mały pomidor Śniadanie II serek wiejski, 1 kromka pieczywa chrupkiego, 1 krążek ryżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa1
Powiem Wam drogie Panie że jeszcze nigdy nie byłam na takiej diecie :) Ale czuję się na niej wspaniale :)) Nie chodzę głodna a chyba ;) coś tam chudnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze są pierwsze dni,później organizm przyzwyczaja się. ja zaraz będę jadła ziemniaki z sosem i mizerią z jogurtem nat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka.111
moim celem jest zmniejszenie rozmiaru góra z 38 na 36 dół- z 40 na 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa1
No ja już po obiadku :) Dziś trochę pokręcony ten mój obiad ( to z racji tego że mam 1,8 rocznego syna) 3 łyżki sypkiego ryżu, 3 łyżki pomidorówki, 2 łyżki tuńczyka w sosie własnym 170g fasolki szparagowej gotowanej na parze 50g gotowanego indyka :) Pozostaje mi tylko kolacja :P (pewnie dziś znów będzie jabłko i marchewa) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój podwieczorek to banan kolacja brzoskwinia i koniec ewentualnie zrobię sobie herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria244
Zapraszam na www.vitalia.pl :) to portal dla odchudzających się naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria244
Na prawdę motywujący ten portal :) a w szczególności dziewczyny które pięknie schudły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejojej :
topik upadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komn asa
no jak ktos tu pisal , ze autorka zniknie a ona ze nie :P):P0;p0 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ja na necie cały dzień nie siedzę a tym bardziej na kafe!w weekendy czas spędzam z rodziną a tu często jestem "przy okazji" poza tym co do efektów to napiszę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm. Co tam u was? U mnie jest 52,4 no trochę mniej niż w poprzednim tygodniu,ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuulala
piszesz sama ze so\ba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaa1
Hej U mnie już 66,4 więc o 1,6 mniej niż niespełna tydzień temu :)) Ale dziś nie wytrzymałam i zjadłam jednego naleśnika (suchego) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jot_ka_90
witam ja zmieniłam nawyki żywieniowe 3-4 miesiace temu,jadlam same fast foody, non stop, codziennym obiadem byl kebab, ktory u turka w warszawie kosztuje zaledwie 7 zł... jak mnie najdzie na slodkie nie katuje sie, jem po prostu jak organizm się domaga, nie jem nic mącznego, nie jadam chleba, bialego ryzu, ziemniakow , (chyba ze same ugodowane w mundurkach, są źródłęm wit c i potasu)używam tylko ojeju kokosowego, do kupienia w sklepach zielarskich 450 ml 35 zł. (bardzo wydajny) nierafinowany tłoczony na zimno. jem twaróg od pani ze wsi :) mimo ze tlusty jest pyszny zdrowy bez chemii poza tym z tłuszczem z nabiału wchłaniamy wapn, inaczej jest bez wartości, kupiłam blender , codziennie rano piję koktajl pol jogurtu naturalnego brzoskwinia, kilka mrozonych truskawek(jakiekolwiek owoce jakie lubicie)lub same owoce odrobina wody i szpinak, bardzo zdrowe, cera mi sie bardzo poprawiła,(polecam koktajle witarianów-ludzi ktorzy stosują surową dietę-przymieżam się bardzo bardzo powoli do tego typu, ale tylko na jakis czas, bardziej, zeby się sprawdzic.) schudlam, czuje sie swietnie. nie czuję zebym walczyła, jem bardzo mało wieprzowiny , nie słodzę a jesli juz polecam cukier z brzozy - ksylitol, drogi, ale sporadycznie warto użyc,nie fermentuje w jelitach, ma maxymalnie niski index glikemiczny, wiec nie tuczy, jest dobry dla cukrzyków. polecam ciasto czekoladowe z czerwonej fasoli. typowe brownie, bardzo dobre i ma mnostwo białka. polecam tez zamiast porcji ziemniakow do mięcha nafaszerowac sobie bakłażana. syte pyszne :) nie ćwiczę, chyba ze mam czas biegam, bo lubię, zawsze lubilam sport. polecam tez na youtube odnaleźć kanał fitappy wpisać szczupłe ramiona i cwiczyc, jak maleje się w ramionach wygląda się filigranowo, piersi dużo jędrniejsze się robią a przy odchudzaniu wiadomo ze wiotczeją. jem zdecydowanie więcej niz 1000 kcal ale chudnę zdrowo . jakby ktoś chcial się dowiedziec więcej szczegołów , poznac kilka przepisów zapraszam do mejlowania. jot_ka_90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloplla
a co poradzilabys mi na diete na brzuch - jest za duzy w stosunku do reszty budowy ciała to pytanie do poprzedniczki , nie do autorki topiku :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldkncf
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×