Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ailime1

wypadanie włosów w młodym wieku

Polecane posty

ja byłam jakiś czas temu u dermatologa ( u faceta ) i on się w ogóle nie przejął moją sytuacją. Powiem więcej, wyśmiał mnie. Miałam włosy związane w kitek, bo wiało na dworze, a on powiedział, że jak tak będę związywała włosy to nic dziwnego, że mi wypadają. W ogóle myślę, że niezbyt mi uwierzył, że garściami mi wypadają, bo jeszcze mam trochę grube. Kiedyś, jak byłam mała to miałam strasznie dużo włosów, większość przechodniów się oglądało i pytało moich rodziców o te włosy. Dziś mam 18 lat i od około 2 lat męczę się z wypadaniem włosów. Brałam już chyba z 5 rodzajów tabletek, niezbyt pomagają. Jem bardzo dużo owoców, zrobiłam badania krwi i wszystko jest w porządku, jedyne co to strasznie się stresuję wszystkim , a najbardziej tymi włosami. Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadanie włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujowiczka
idz do innego lekarza, pij pokrzywe, poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vejnvkenmvemv
mi tez tak wypadaja. Lekarze zrzucaja na stres itp. A badalas hormony? Tarczyca tez ma wplyw na to. Z mojej strony polecam Ci wcierke Jantar, rosna po niej nowe wlosy. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5902 ja takze probowalam wiele suplementow, w planach mam wyprobowac merz specjal, kolezanka stosowala bo po ciazy miala juz lyse placki na glowie tak jej wypadaly. Drogie tabletki, ale skuteczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vejnvkenmvemv
Ja stosowalam nafte kosmetyczna z wit A+E i bylam zadwolona. nie pamietam czy mniej wypadaly, ale byly w lepszym stanie. Pokrzywe tez pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n vejnvkenmvemv
bella nie tylko przez zelazo. Jest wiele przyczyn. Przy tarczycy mozna miec 3 wlosy na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muka-buka
Mi też ostatnio jakoś więcej wypadają, ale nie aż tak, mam 20 lat. Zaczęłam prać Belissę - zobaczę efekty po 2 opakowaniach (bo ponoć wcześniej nie ma co ich wypatrywać). Mam w ogóle suche włosy, stosuję mieszankę żółtko jajka + olejek rycynowy + nafta kosmetyczna. Z tym, że olejek rycynowy ma takie działanie: wzmacnia włosy, ale te mocne wzmacnia, a słabe i niezdolne do naprawy zabija - mogą z początku jeszcze więcej wypadać. Jak masz też włosy skłonne do przetłuszczania to nie polecam. Może, tak jak już ktoś tu sugerował, sama nafta kosmetyczna. Można dostać w aptece, nie jest jakoś wielce droga. Pij napar z pokrzywy (jest nawet dobry) + rób sobie z tego naparu płukanki do włosów po każdym myciu. Poczytaj o siemieniu lnianym na włosy (w internecie dużo na ten temat znajdziesz, ja osobiście nie próbowałam, ale wielu ludzi poleca). Jest taka maska do włosów, nazywa się WAX, można kupić w aptece lub na Allegro. Generalnie regeneruje i nawilża włosy. Nie wiem jak skuteczna jest na wypadanie. Jeżeli masz tak duży problem to zajdź do innego lekarza. Albo nawet do dwóch innych. Ja kiedyś miałam nietypowy problem z gardłem (czułam wielką i nieznośną suchość), dopiero 4-ty laryngolog wiedział co mi jest i pomógł. Tak bywa z lekarzami, czasem trzeba iść do kilku, jak jedna diagnoza się potwierdzi to warto ją wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
najlepiej sprobowac lykac magnez, polecam rowniez szampon dermena,mi juz po kilku umyciach pomogl. niestety wysusza troche wlosy, dobrze podczas stosowania olejowac sobie wlosy. ja od czasu do czasu nakladam na noc olej agranowy. drogi jest, ale efekt niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IHarbutt
ja też miałam podobny problem.Zastosowałam naftę,później ampułki L'Oreala i piłam skrzyp polny.Udało mi się,ale trwało to 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadają z powodu braku biotyny a najlepszy suplement to pszczele mleczko nawet raka leczy http://mleczkopszczele.pl/lecznicze-dzialanie-mleczka-pszczelego/ Mleczko pszczele jest bogatym produktem witaminowym. W dużych ilościach występuje w nim kwas pantotenowy, kwas nikotynowy, witamina PP oraz inozytol, w mniejszych obecne są witaminy B1, B2, B6, C, biotyna, kwas foliowy i witamina B12. Natomiast witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (A, D, E) występują w ilościach śladowych. W produkcie tym wykryto dotychczas 22 biopierwiastki. Wśród makroelementów dominują fosfor, potas i siarka. Z mikroelementów warto wymienić cynk, żelazo, miedź i mangan. Mleczko pszczele, dzięki tak dużemu bogactwu substancji chemicznych (dotychczas odkryto ponad 120) oraz biopierwiastków, wpływa zbawiennie na nasz organizm. Usuwa zmęczenie, poprawia wzrok, wpływa na polepszenie samopoczucia i koncentrację, dlatego polecane jest przy dużym wysiłku umysłowym, gdyż poprawia pamięć i usprawnia pracę mózgu. Z powodzeniem stosowane jest przy bezsenności, wyczerpaniu fizycznym i nerwowym, depresji, nerwicy depresyjnej, neurastenicznej, lękowej, schizofrenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IHarbutt
merkaba a gdzie kupić to mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżyc w pełni ....
jakie są tego przyczyny - nie wiem ale znam kilka metod powstrzymywania: 1) drożdże spożywcze - robisz z nich papkę i nakładasz na włosy na godzinę, zawijasz w ręcznik i tak chodzisz sobie po domu, śmierdzisz jak gorzelnia ale tylko do mycia włosów, po godzinie czy dwóch myjesz włosy; 2) olej z korzenia łopianu - wsmarowujesz w skórę głowy na godzinę przed myciem włosów; 3) preparat przeciw wypadaniu włosów firmy Dermedic - Capilarte - do wcierania w skórę głowy na noc; 4) olej amla do wcierania w skórę głowy na godzinę przed myciem; 5) odżywki do włosów BioWax i drugie Wax 6) suplementy do łykania, przede wszystkim chrom A teraz wybieraj. Najczęstsze przyczyny wypadania włosów: wahania hormonów, anemia, stres, przemęczenie ... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece mi udało kupić za 20 zł firmy gal zawiera 48 kapsułek jedna kapsułka ma 595 mg ale tylko 100mg to mleczko pszczele a reszta to wypełniacze http://www.gal.com.pl/pl/ulotki-suplementy/38-mleczko-pszczele-liofilizowane.html widziałem droższe po 45 zł tu po 33,25 PLN http://www.cefarm24.pl/5561,mleczko-pszczele-liofilizowane-x-32-kaps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IHarbutt
dzięki merkaba :D z drożdżami bym uważała,też tak słyszałam ale później miałam grzybicę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiO5779
Korzystaliscie z leku o nazwie Mleczko pszczele liofilizowane (GAL)? No bo wyszukiwalam opinii dotyczacych tego produktu i chcialam Was zapytac. Moze moglibyscie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, testowaliscie zamienniki? Tutaj przeczytalam troche recencji o Mleczko pszczele liofilizowane (GAL): http://www.listalekow.pl/mleczko-pszczele-liofilizowane-gal/ - myslicie, ze to prawdziwe komentarze? Nie w smak mi sie i roztrwonic bezsensownie kaske, dlatego licze na Wasze sugestie. Dziekuje z gory za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Przyczyn jest mnóstwo. Dermatolog miał rację że zwrócił Ci uwagę na wiązanie kitka bo takie wiązanie naciąga włosy, osłabia mieszki włosowe i włosy są podatniejsze na wypadanie ;/ Ale to nie jedyna przyczyna wypadania włosów i dermatolog też bezwartościowy. Idź do trychologa to on Ci więcej powie i na pewno nie wyśmieje :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda_wwa
Sama dieta to często za mało - tym bardziej, ze trudno się jej trzymac w 100%... ja bym raczej próbowała jakiś specjalistycznych preparatów czy zabiegu pobudzającego cebulki włosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza sprawa to zrobić badania. Poza tym faktycznie warto poczytać na ten temat. Na fanpage'u https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/ znajdziesz sporo informacji przedstawionych w przystępny sposób. Sama śledzę, bo zawsze czegoś przydatnego człowiek się dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaaaa
no niestety wypadanie włosów moze spotkać kazdego niezależnie od wieku... można spróbować jakiś naturalnych metod wzmocnienia jak np. napar z pokrzywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda ze wlosy wypadaja bo za mali zelaza. Ja mam go az za duzo morme mam przekroczona az trzykrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty jesz, że masz tyle żelaza? o.O A co do wypadania włosów, to powinno się badania zrobić, może to zła dieta? Może choroba? Jak nie to nic tylko się pogodzić. Mam znajomego, który stracił włosy w wieku dwudziestu paru lat i problemu nie ma. Ludzie porównują go do Vina Diesela :P Nawet podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×