Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

To nie sa jakieś mega bolesne dolegliwości czy coś... tylko po prostu dziwne dla mnie, bo nigdy tak nie miałam. Może rzeczywiście Trujek ma rację, ze to słabe ziółka i nie zaszkodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :)! Piękna jedna gruba krecha :D. Ale już wiem skąd się bierze "cień" na teście. Po prostu w miejscu paska testowego jest wgłębienie - i przy odpowiednim kącie padania światła robi się w tym miejscu cień - prawdziwy cień :D. Także już nie wymyślam, idę grzecznie na wszystkie badania i dam znać po południu jak wyszły :). Do poczytania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nawet więcej niż "trochę" :D. Ale dałam się ponieść fali entuzjazmu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj nic sie nie martw przeciez i tak jest za wczesnie :) ktoras z was musi byc w ciazy powodzenia na badaniach moja cora chora na calego katar leci litrami w nocy nie mogla spac zapchany nos miala :/ ja.sie.dzisiaj czuje lepiej mam nadzieje ze to dobry znak wczoraj zamiast plamien wylatywaly takie ciemne brazowe.peczki nitek pozniej jasniejsze a dzisiaj jest.czysto . Chyba sie tam wszystko zalecza? Oby tak! Dzisiaj nad ranem straszni bolala mni watroba albo trzustka myslalam ze zdechne.z bolu taki klucie.bylo. firanka a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa kamień z serca :)))) Mówiłam, ze będzie ok?:D :* Szkoda córeczki... ale niestety dzieci czasem chorować musza ;) U mojej siostry non stop sa chore- cała 3... na okrągło... a na zatkany nosek dokuczający w nocy to polecamy obie te plasterki na piżamkę- u nas bardzo się sprawdziły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l dzieki za slowa.otuchy ale.i tak mam mieszane odczucia. Chcialabym zeby to.sie juz zaleczylo.i bym mogla.wychodzic na spacery.a jak czytam przypadki ludzi.to.trzeba lezec kilka tyg.. ja jestem dopiero w 7.. to zobacz ile czasu przede mna.. na kontrole pojde do innego lekarza co ma lepszy sprzet :) ale to nie zmienia faktu ze jsszcze chociaz tydzien musze lezakowac ;/ mnie juz plecy od tego bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maść majerankowa
na katar nawet (dla niemowlaków) pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa nie czytaj o innych przypadkach bo każda ciąża to co innego... jeden organizm radzi sobie szybciej z takimi dolegliwosciami inny wolniej. wiem, ze wieczne leżenie jest bardziej męczące od maratonu (naprawdę wiem, bo ja też nie znosze lezeć- potem tylko wszystko boli :/). Nie za bardzo wiem jakbyś mogła sobie to udogodnić... znam tylko 1 osobę, która musiała leżeć w ciązy (tyle, ze przez praktycznie całą ciążę...). Mąż jej kupił taki fajny fotel skórzany co się rozkłada :D wygodny jak nie wiem :D Bo ona już łóżka miała dosyć i tak raz tu raz tam :P Próbuję się postawić w Twojej sytuacji... gdybym ja musiała cały dzień leżeć, to nadrobiłabym na necie wszystkie ulubione seriale :D Może taki maraton by Ci pomógł nie myśleć o plamieniu, problemach itd? Przy okazji byś się zrelaksowała? Tylko nie wiem czy lubisz seriale :D Ja np. ostatnio naginam Zbuntowanego Anioła :D Nie powiem- sikam po nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa chyba od 3go r.ż. są te plastry- aromactiv. Ale ostatnio w reklamie mówili, ze od 2go to już nie wiem :/ Ale ogólnie jak nie plastry to tak jak któraś napisała są kropelki na piżamkę- to działa tak samo w sumie ;) A nosek się nie zatyka :D Ja te plastry nawet na sobie stosowałam bo ja mam całe życie zatkany nos w nocy 9nie wiem czego) i to były najcudowniejsze noce w moim całym życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie mecze psychicznie w lozku . Wszystko mnie boli. Jak nie lezalam czulam.sie doskonale co za ironia.. tez siedze na necie ale niedobrze mi sie robi jak za dlugo ja nigdy nie lubilam lezec bezczynnie marnowac czas. 9 mies bym nie dala rady podziwiam takie osoby za determinacje. Poza tym mam male dziecko nie moge go zaniedbac ze wzgledu na ciaze tez potrzebuje mojej uwagi . Malej daje disnemar nasivin masc majerankowa i pulmex . Zawsze pomagalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo maść majerankową też kiedyś dla małej stosowałam- sprawdziła się ;) Teraz na rynku tyle specyfików i tak naprawdę wszystkie podobnie działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my kobiety mamy przesrane niedosc ze sa problemy z zajsciem w ciaze to jezzcze potem z ciaza... a facet stoi tylko z boku ;) chodzilyscie.w ciazy ze swoimi mezami do gina na usg ja nie i w tej ciazy bym chciala ale tak jakos mi glupio.to trzeba.sie pytac gina.czy maz moze czy wchodzi sie od razu z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zaczne od początku. Wczoraj jak tak bardzo mialam bóle jak na okres zaczelam czytac o tym i podobno przy zagniezdzaniu moga byc wlasnie takie bóle, silniejsze niz normalnie. Kolejny objaw zagniezdzania jest gdy temperatura spadnie, dzisiaj rano zmierzylam i spadla ostro w dół... pomyslałam, ok, jeszcze sie nie poddaje, jesli jutro skoczy do góry to mogła to byc ta implantacja, tym bardziej ze wszystko doskonale mi pasowalo i dzien cyklu i te objawy. Wstalam zrobilam test płytkowy, zobaczylam 1 kreske, wkurzylam sie i go odrazu go schowalam. Za pół godziny szlam do pracy, wyjelam go by go wyrzuucić i zobaczylam drugą kreske, bladą, jednak widoczną w normalnym swietle. Wstapilam do Tesco i kupilam drugi test, ten co wrzesniowa mowila i przed chwila zrobilam i jest 1 kreska... mysle wiec ze chyba jednak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka powtórzę się :P patrzy się na test tylko do 3-5min. później możesz wyrzucić. Test jest nieważny. A to , że kobiety miały po godz. pozytyw i rzeczywiście były w ciąży to tylko "fart" tak samo ja mi wyszły 2 kreski a na jednym po godz. już nie było żadnej, a drugi po kilku godz. także mogłabym sobie twardo stwierdzić, że w ciąży nie jestem skoro kreska zanikła. Masz jeszcze czas :) ile kupiłaś testów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja próbowałam testować dzisiaj no i jak już tu trujkowa napisała piękna | gruba krecha :) czyli trzeba czekać na okres jak dostanę 21 to będę miała tak samo jak w zeszłym cyklu czyli co 32 dni i będzie to znaczyć że teraz tak po prostu będę mieć :) Firanka październikowa ;) skoro masz dostać @ 22 to ja myślę że w dniu okresu zobaczysz || kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, no to jutro testujemy znowu :D. Albo nie - skoro u Ciebie zagnieżdżenie miało miec miejsce wczoraj, to może dajmy czas hCG na to, żeby miało szansę urosnąć do jakichś w miarę wykrywalnych stężeń :). Co do mnie - może za wcześnie, może to nie ciąża :). Każdą ewentualność biorę pod uwagę. Ale tak miło się połudzić ;). To daje siłę na następny cykl starań :). A mi też temp spadła na 2 dni, po czym dziś o 0,2st do góry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa-> jestem tego samego zdania że któraś w tym cyklu musi :) Nie moze byc inaczej!! Najlepiej wszytskie na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×