Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Kklementyna
Ale temp nadal jest ponad norma. Zobacz jak będzie jutro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
I gdzie ta nasza franka , jak jest potrzebna to ja wywołało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkklobcek
Hana a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkklobcek
To podpisze sobie sama ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje w miarę dobrze, wymiotów już nie mam, czasami mdłości ale też znacznie mniejsze, głowa za to teraz codziennie boli ale wszystko do zniesienia, ogólnie to taka zmęczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klamentyna
Teraz dobrze? Przekreca mi nick jak sie tylko da Hana tego nigdy nie wiesz napewno, masz przeczucie. Ja je miałam w zeszłym cyklu i zonk , ten sobie darowalam bo męża mi zabrakło a teraz zaczyna, kolejny i pewnie tez będę miała milion jeden obiawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klamentyna
Ciaza to jednak obciążenie organizmu A maluch to taka przystawki co ciągnie od mamy wszystko co najlepsze więc trzeba sie zdrowo odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Klementynka no właśnie wiesz ja wiedzialam że jestem w ciąży bo zupelnie inaczej sie czułam, brzuch mnie boolał jak na @ chociaż do @ jeszcze tydzien, jednej nocy jakieś dziwne mocne bóle brzucha co moglo świadczyć o zagnieżdzeniu. Moja szwagierka 3 dni po stosunku przyleciała do mnie i powiedziała że na bank jest w ciąży, ja ją wyśmialam bo niby skąd ona może już wiedzieć, nie pomyliła się teraz jest w 7 miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana mnie też bolał brzuch jajniki nadal bolą mnie piersi i sutki ale jakoś czuję że się nie udało po mimo tego że trafiliśmy idealnie w owulację kochaliśmy się także przed owulację miałam potwierdzoną przez lekarza miałam monitoring a mimo to wydaję mi się że chyba nic z tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skoro tak trafiliscie to jest duuuza szansa, a czujesz może tak bo nie chcesz się strasznie rozczarować jakby się nie udało, ja to byłam pewna ale tez podświadmie bałam się rozczarowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Dopuki nie ma @ jest szansa. Ale lepiej sie przygotować na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana - dziekuje za nadzieje 🌼 ja bagatelizuje wszystkie 'mozliwe' objawy :) ale jest jeden ktory po prostu mnie bardzo zastanawia bol podbrzusza jak na okres zaczynal mi sie max 2 albo 3 dni przed i byly to bolesne skurcze pare razy na dzien.. teraz natomiast bol trzyma mnie juz 5 dni i nie odchodzi to jest wlasnie dziwne i dla mnie wrecz obce.. no ale pozyjemy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czesc :) klementynko juz jestesm ;) KMSUL ale Cie zaraz kopne :P Po pierwsze masz niewielki spadek, po drugie w wielu przypadkach temperatura na początku ciazy nie musi mic 37 stopni! wazne by nie spadla pod linie poziomą.... spojrz na wykresy ciązowe na ovufriend jakie góry i doliny maja dziewczyny, a są w ciazy! nie mozna przesadzac po jednej nizszej temperaturze! tak wiec cierpliwie czekaj... nie nastawiaj sie ze sie nie udalo, ani ze sie udalo... poprostu przekieruj mysli na inne sprawy podczas tych kilku dni. Nie ma co schizować. Jak dlugie masz cykle? zdaje sie ze nie masz terminu @ na jutro... wiec nie masz sie jeszcze co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ciag dalszy badan... na dzisiaj bylam umowiona na wymazy z szyjki macicy na mycoplasma, chlamydie, ureaplasme, gramm, grzyby... za te badania zaplacilam prawie 200 zl :O normalnie zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Kmsu widzisz to już masz 2 kopniaki za te swoje czarne myśli :D Dziekuje firanko za odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Bankructwo sie zacznie jak fasolka będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Nie mogę sie doczekać powrotu do domu, czeka tam na mnie taki wielki słoik ogórków kiszonych od mamy, cały dzienna mną chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mogę dołączyć do waszego grona staraczek??? w skrócie opiszę moją sytuację : w sobotę , niedzielę i poniedziałek było przytulanko na wtorek wypadała mi owulacja -potem przerwa no i od czwartku znowu przytulanko - ciekawe czy coś z tego wyszło :) troszeczkę kręci mi się w głowie i dziwnie mi w brzuchu - ale to może jakieś moje wyobrażenia i dlatego tak się dzieję - bo przecież za wcześnie chyba na takie objawy :) planowany termin @ wypada 27.11 do tego dnia staram się czekać - chociaż jest to trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem witaj :) to testujemy razem :) ja mam termin @ na 26.11 puki co bolą mnie piersi są wrażliwe sutki także :) od jak dawna się staracie ? dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 KMSUL..................22.........21.10................7. ............24-26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? bluebell_..............30..........21.10................. 1...................,.? DZ25...................25..........28.10................. 2.....................? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ;* mordko Ty moja :D Firanka to teraz pomyśl jak to z dzieckiem jest.. :D mleko, ubranka, szczepionki ja wykupiłam 5w1 i pneumokoki, a to i tak dużo kasy.. szczepienia co 6tyg. to praktycznie ponad 100zł zawsze na to idzie, pneumo kupiłam po roku to wydałam tylko 500zł, a tak to by było z 1000.. :o a gdybyś chciała wykupić też rota to kolejny tysiak.. no i wydatki są bez liku, pampery, kosmetyki hehe :) dobra odechciewa mi się o tym pisać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL no taki ból podbrzusza jak na okres... bolaly jajniki i kuły. Piersi bolaly glownie po bokach i sutki. Wysyp pryszczy, bol miednicy. Bol jak na okres juz z tydziedn po owulacji wiec juz podejrzewalam ze moglo sie udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Czesc kawa :) Mksu ale tobie sie poprostu należy za te zmartwienie sie Pomartwisz sie jeśli twoja temperatura spadnie poniżej normy, bo narazie to jest jeszcze ponad. To już 3 testujaca na 26-27 beda Staraczka i franka teraz wasza kolej Bo ktoś w tym miesiącu musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz też obstawiam 200zł za badania, choć wolałabym tak z 150 a może nie będzie tak źle.. :) boję się usłyszeć cenę, bo trochę ich mam, ale trudno. Jeszcze wizyta 110zł. Chodź Firanka pójdziemy żebrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawa z mlekiem. Oczywiscie dołączaj do nas :) podaj date kiedy mialas tą owulacje? bo wtorkow w miesiacu jest kilka :P Wrzesniowa cholerka no masakra z tymi cenami badan... a jutro jeszcze musze skoczyc TPO zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×