Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej, dziewczyny u mnie jescze tydzien i moze bedzie okazja do zrobienia mojego 1 w zyciu testu:) Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szybo na obiawy ,ale jak wczesniej pisalam to dzien po owulacji joz mialam mdlosci:0 a i jeszcze jakby wiecej sluzu. Ja terz dwa dni temu robilam salatke i joz nie ma :( stesknilam sie za tradycyjna salatka bo ostatnio u mnie na imprezkach jakos zeszla na 2 plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i sory za bledy ale u mnie to jednostka chorobowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zrobiły się bardzo wrażliwe piersi bardziej w sumie sutki i dość często pobolewa mnie podbrzusze i to w sumie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest dzis szwagier, naprawiaja z malzem samochod i klocą sie jak stare malzenstwo :D uwielbiam te ich rozmowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 tydzien po owulacji mozna juz miec pierwsze objawy :) ja w zeszlym cyklu na prawde czulam ze sie udalo wlasnie tak tydzien po owulacji. Przede wszytskim przez ból podbrzusza identyczny jak na okres... wiedzialam ze mam jeszcze prawie tydzien do @ wiec bylo to podejrzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkręcam sobie bardziej się zastanawiam czy to nie efekt castagnusa bo nadal go biorę :) Firanka a Ciebie ten brzuch w tedy mocno bolał czy tak lekko bo mnie tak lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka mówisz za kilka dni wszystko się wyjaśni to przecież jeszcze minimum 8 dni czyli 192 godziny :) aaaaaaaaaaaaaa koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL mnie akurat tak bolal, ja wiem raczej srednio... tak ze bylo to zauwazalne i dokuczliwe, ale nie tak bym musiala brac leki na to... no tak jak mam zawsze na okres. Teraz tez mnie boli brzuch i jajniki, jednak nie nastawiam sie ze sie udalo, tylko raczej ze przez progesteron który biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszlym cyklu w ktorym sie nie udalo widzialam niby wiecej obiawow. Bolace sutki bol brzucha dziwne klucia nawet za 1 razem zjadlam sloik korniszonow :) Teraz jak narazie cisza za tydzien sie okaze czekam do 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszlym cyklu myslalam ze sie udalo a w tym nie mam zielonego pojecia , nic nie przeczucia , ale jeszcze tydzien wszystko moze sie zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a przede wszystkim klementyna musicie mi uwierzyć ze zrobię test najwcześniej 24 albo w dniu okresu 26 :) będzie to trudne ale uda mi się dotrzymać obietnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu ja też uważam, że nie wytrzymasz :D ale na forum tego pisać przecież nie musisz, że zrobiłaś jeden malutki skromny teścik hehehe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bleeee chcialam.poszukac czegos.fajnego.do.ogladania.i lecial program medyczny i pokazywali ludzi z wypadkow odechcialo mi sie wszystkiego jak widzialam glebokie.do kosci rany reki ud itd. :o to jest chyba program dla.masochistow... :o rzadko kiedy pokazuja takie sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wrześniowa i ty przeciwko mnie :P Nie ładnie :P nie zrobię testu ani po kryjomu ani wcześniej niż 24 no nie wiem co by się musiało stać żebym zrobiła :P a nie powiem korci mnie jak widzę w szafie 5 testów ale się powstrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj tak cicho ? mnie tak bolą całe piersi że nie mogłam w nocy spać :( w dzień da się wytrzymać ale wieczory i noce są straszne :( teraz mnie brzuch rozbolał a wieczorem mam spotkanie z koleżankami a i jeszcze mam tyle pryszczy że szkoda gadać a najlepsze jest to że ja nigdy nie miałam pryszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZIS OD RANA CIEZKO PRACUJE. POJECHALAM Z MAŁżem , szwagrem i tesciami na działke wzmocnic dom (dzialka tesciowej, dom jak dlaMNIE RUINA ale ona koniecznie chce tam cos zrobic,) a skonczyło sie na tym ze polowe domu wyburzylismy bo juz do niczego sie nie nadawał, potem trzeba było gróź sprzatnoc i tak nam sie zeszło zamias 3 godzin to 8 a i tak zostało pracy na 3 dni. zmarzłam jak cholera, odrazu sie wpakowałam pod kołdre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×