Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

To jest nasz pierwszy cykl starań miło by było gdyby się udało może by mi wypadło urodzić w moje urodziny :) We dwie będzie nam raźniej testować - oczywiście jeśli te wredne @ nie przyjdą :/ STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 KMSUL..................22.........21.10................7. ............24-26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? bluebell_..............30..........21.10................. 1...................,.? DZ25...................25..........28.10................. 2.....................? kawa_z_mlekiem23...23........30.10..................1.................27.11 PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Ja będąc mądra już od 2 lat odkładać po 100-200 zł co miesiąc na dziecko bo potem to bym sie chyba poplakala . Więc mam odłożone na badania pewnie na 1 rok życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - a zawsze tak bolesnie przechodzisz @ ? Firanko - jejku jakie drogie te badania :/ Hana - kolejna doza nadziei :) Kawa z mlekiem :D ty sie nawet przytualas w te same dni co ja :D ja tez powinnam z wami 26/27 testowac ale pierwszy test zrobie chyba w czwartek 22.11 - a noz widelec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Dziewczyny wege chyba trzeba przenieść z Fasolki :( Ciekawe jak sie biedactwo czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ja dzisiaj zaplaciłam 160zl za badania. Grudzień to będzie cięzki finansowo, 150zl wizyta, 300 badnia prenatalne, święta, prezenty i jescze 500zl ubepieczenie auta ehhh...Nawet nie myślę o tym co będzie jak dzidzia się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Blue zawsze chociaż teraz to i tak nic w porównaniu z tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze mialam w poniedzialek ale to tylko co mi sie wydaje bo nie mam tego niczym konkretnym potwierdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Hana nie tylko ty sie martwisz. U mnie maz przynajmniej ma okazje dorabiać i jakoś będziemy ciagnoc. Ale jak sie zacznie budowa i wykończenie to ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauwazylam, ze odkad mam dzieci te pieniadze sie zawsze znajduja jakos :) wtedy czlowiek inaczej gospodarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
To w takim razie 26-27 testują blue, dz25 Kmsu i kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, mój mąż też dorabia , ale to wszystko idzie na odłożenie, chcemy kupić plac i powoli zacząć się budować,i wtedy to też będzie cieniutko, bo bez kredytu :) ale jakoś będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Cześć dziewczyny:) Można sie dołaczyć?:) Ostatni topik do którego należałam upadł. Od sierpnia staramy się z mężem o dziecko, mam nadzieję, że tym razem się uda. Byłam u gina w 15 dc i miałam pęcherzyk dominujący 17mm. Lekarz powiedział mi, że peknie dopiero za tydzień czyli koło 22 dc. Wydaje mi się, że wcześniej powinnam mieć owu. Jak to było u Was? Cykle mam ok 30-33dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Jakoś tak jest ze im mniej tym lepiej sie to organizuje. My teraz mamy wiecej kasy jak dysponujemy jedna pensja niż jak były dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Uuuu zabicie mnie Pomylilam ja :O Wstyd wstyd wstyd Vega wybacz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się tak zmieniły, że teraz walę w dupe córce ubranka.. a sobie to kupuję od święta i ciągle narzekam, że nie mam co ubrać :D okropne to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kklementyna
Hana ciuchy nadal ważne tyle ze dzieciece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana - no co ty, ciuszki sa zawsze wazne :P :D hehe ale nagle znajduja sie tansi dostawcy pradu i gazu i troszke inny kontrakt telefoniczny..i w sumie to nagle zakupy zaczynaja byc bardziej skladne powiem wam ze odkad jestesmy w czworke stoimy lepiej finansowo niz jak bylismy tylko w dwojke narzeczenstwiem hehe inaczej czlowiek na prace patrzy, nie stoi w miejscu, rozwija sie jakis awansik czy mala podwyzka... o wlasnie tak jak wy, budowanie domu.. po prostu rozwoj my w zeszlym roku wprowadzilismy sie do naszego domku :) pewnie gdyby nie to - nie zdecydowalibysmy sie na trzecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - no to cztery testujace :D ktos musi miec pozytywny :D ja uwielbiam next - ale kupuje tam te bardziej solidniejsze ciuszki np. kurtki na zime :) chyba, ze jest tos super fikusnego to raz na jakis czas mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam na naszą sytuację finansową, ja nie zarabiam dużo, ale mąż całkiem nieźle i bardzo się stara. Mieszkamy u mnie w domu bez rodziców( w wekendy czasami tylko brat wpada), ale mąż chce koniecznie postawić malutki domek bo mowi że u mnie nigdy nie poczuje się jak u siebie. No i ta budowa trochę mnie przeraża, a kredytu nie chcemy brać bo jesteśmy takimi ludźmi że byśmy po nocach nie spali hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mam wolny dzień i się tak nudzę,masakra. nie wiem co ja będe robic na zwolnieniu, chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×