Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja jestem podlamana dzisiaj.. jakos nie wierze ze sie udalo najpierw mialam wszystkie mozliwe objawy swiadczace o ciazy a teraz.. wszystkie swiadczoace ze lada moment dostane @ :( i jak tu miec wiare najwczesniej kiedy moglabym testowac to piatek w przyszyl tygodniu to byloby 10 dni po prawdopodobnej owulacji bo wczesniej chyba nie ma sensu prawda?? i jak tu nie zwariowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja tez dzisiaj zajeta jestem. Bluebell skoro za tydzienw piatek bedzie twój 10 dzien po owulacji, to znaczy ze dzisiaj jest dopiero 4, prawda? No to kurde przeciez tobie nawet jeszcze nie mogly zaczac sie objawy ciazy. Nawet zarodek jeszcze sie nie mogl zagniezdzic... wiec nie jest dziwne ze nie masz objawów! glowa do góry i luzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka 🌼 nom dni plodne mialam z obserwacji od piatku do poniedzialku.. hmm kiedy owulacja dokladnie byla nie wiem.. mysle ze niedziela/poniedzialek.. wiec te objawy co mialam to raczej owulacyjno/poowulacyjne natomiast najgorsze jest to ze teraz czuje sie dokladnie tak samo jak przed @ ehh wariuje bo to 1 cykl pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebell_ ja tez mialam obiawy takie jak na okres i wlasnie 10 dni po owulacji zrobilam bete ale ze wzgledu na to ze mam grype i nie wiedzialam czy moge brac leki. ja mialam owulacje potwierdzona przez usg wiec wiedzialam dokladnie. test tego dnia wyszedl negatywnie a beta 6,20 na drugi dzien test pokazal juz blada druga kreske wiec musisz czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 dziekuje Ci! :) i Gratuluje dalyscie mi nadzieje dziewczyny :) i jak tu jeszcze tydzien wytrzymac?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dokladnie mialas objawy okoloowulacyjne! teraz cierpliwie czekaj, a moze pojawią sie pierwsze objawy ciązowe za kilka dni... :) Tylko uwaga bo jak czegos bardzo chcemy (dziecka) to nawet jak nie ma objawów to my je czujemy ;) tak dziala podswiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 11 dni po owulacji blada kreseczka tak? powiedzmy ze u mnie mialo to miejse w poniedzialek najpozniej.. wiec no tak.. piatek wychodzi ;) to bedzie moj 34dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam ze jak sie chce to ma sie objawy. ja w poprzednich cyklach mialam mdlosci zawroty glowy a teraz mialam niby nie zajsc w ciaze wedlug opinii lekarza i odpuscilam sobie i jedyny objaw to bol sutkow i powieszone nabrzmiale piesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh najgorsze jest to ze ja nawet nie wiem czy ta owulacja byla :/ mialam wszystkie objawy ale czy nastapila to da mnie magia :) no tak pozostaje czekanie i ewentualne ponowne staranie ;) na to na pewno tez czeka moj maz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednich ciazach piersi nie bolaly mnie w ogole w sumie to nie pamietam czy mialam jakies 'typowe' objawy :/ moglam zapisywac to bym teraz wiedziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diewczyny. Wpadlam na chwile, sutki mnie bola, piersi swedza. W srode termin @. Chyba w pon zrobie test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc diewczyny. Wpadlam na chwile, sutki mnie bola, piersi swedza. W srode termin @. Chyba w pon zrobie test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebel to czekanie jest tragiczne, mi się kiedyś wydawalo że jak skończył się okres to za chwilę dosłownie pojawiał się kolejny :) cykle tak szybko leciały szokkk, no ale jak człowiek na coś czeka to wiadomo dłuży się jak cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana - dokladnie!! moje cykle nie sa regularne ale nigdy mi nie przeszkadzalo czy jest 30 dni czy 40 czy 50...wiedzialam ze przyjdzie i po prostu zylam ;) a teraz chodze wkurzona jak nie wiem co, nic mi sie nie chce, najlepiej bym lezala pod kocem i czekala az bedzie przyszly piatek ale niestety niemozliwe :) najbardziej sie odbija na mojej starszej dwojce bo jestem - idz stad i nie dotykaj.. a oni tym bardziej do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile Towja starsza dwójka mają lat? to Ty jesteś już bardzo doświadczona mama :) nie to co ja... ja się bardzo cieszę że jestem w ciąży ale strach i niepokój o przyszlość mnie nie opuszczają, będzie dobrze ? :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie nagrzac woda zeby wziasc kapiel, narazie była herbata, zupa(ktora sama musialam ugotowac bo malz lepiej zeby sie do garnkow nie zblizal}) malz pali w piecu wiec woda bedzie za jakas godzine chwilowo kota zatrudnilam do grzania nóg :D a mi ten cykl minoł szybko bo wiem ze nic z tego wiec wydaje mi sie ze okres był 3 dni temu a dzis patrze a tu w czwartek testowanie. ale mam tyle zajec ze nie mam czasu myslec, do domu wracalam puzno wiec tylko spac a w pracy jak to w pracy zawsze sie znajdzie jakies zajecie. no i zadnych objawow po za bólem piersi ale to na okres, zreszta wiatropylna raczej nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×