Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

:) 3mam kciuki :) Jaki test jest najlepszy, najbardziej wiarygodny? Czy teraz gdy czekacie na test potwierdzający ciążę normalnie się przytulacie z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie normalnie kocham ;) ja mam zwykle paskowe testy ale kupilam sobie jeden clearblue digital z napisem pregnant/not pregnant i wlasnie ten zrobie 26.11 :) niech mi powie czarno na bialym bo nie lubie stac i doszukiwac sie kresek :P wlasnie ten test ostatnio wykryl mi ciaze 2 tyg po stosunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam syna ktory jest wodnik jak moj tata to teraz pora na core/syna co bedzie lwem jak moja mama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam po przerwie ;). Po wyjeździe mojej mamy nie moge dojść do siebie - cholera, przez moment w ogóle nie czułam, że mam dziecko :D. Ada przychodziła do mnie na chwilę, pouśmiechała się, pogugała po swojemu i leciała do Babci, która tu z nią szalała - nosiła, bawiła się, śpiewała, karmiła, usypiała, bujała na huśtawce, czytała książeczki, ustawiała wieże z klocków, no cuda-wianki :D. Miałam już proponować, żeby zabrała wnuczkę ze sobą i oddała nam po ukończeniu przez Adę studiów :D. Ja nie czuje się najlepiej - żyję o chlebie i wodzie (dosłownie) nic innego nie chce mi przez gardło przejść, więc nie ma mowy o zdrowym odżywianiu. Muli mnie całymi dniami. Jeśli przechodzenie ciąży przez matkę jest wyznacznikiem płci dziecka, to kroi się druga córa :D - w pierwszej też miałam taki etap, że chleb i woda i nic więcej. Nawet kwas foliowy nie wchodził w grę :o. Ale w tej ciąży dowiemy się chyba szybciej o płci dziecka, bo zdecydowaliśmy się z Małżem na USG genetyczne w 12tc, a tam zazwyczaj nie ma problemów z określeniem płci. Nie nadrobiłam wszystkiego, ale rzuciło mi się w oczy zmartwienie Słupka, że temp jej spadła poniżej 37.0. Kochana, w pierwszej ciąży tylko raz miałam temp równą 37.0, a tak to cały czas poniżej. Poza tym liczy się raczej ogólna tendencja spadkowa przed @, a nie jednorazowy spadek, także uszy do góry! Firanka, gratuluję wyników :D! Bardzo ładny progesteron, wg norm mojego laboratorium w górnej granicy normy - czyli leki działają, a może to już dziecię działa :)? TSH też piękne, naprawdę sama widzisz, że endokrynolog miał rację :) a gin tylko Cię niepotrzebnie nastraszył :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj ja byłam na usg gen. 3d/4d i niestety płci mi nie wywróżył, chyba córa źle była ułożona :( jak Twoje będzie ułożone i poznasz płeć to nie ukrywam będę zazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie dzisiaj nie chce :( caly dzien bym przespała. Tez tak macie dzisiaj? moze taki dzien, ciśnienie :O Veg zobaczysz ze bedzie dobrze... życze Ci z calego serca by nastepne badanie wyszlo dobrze.Nie moze byc inaczej przeciez!! :) Trujko no to mam nadzieje ze po wizytacji :P czesciej bedziesz do nas zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, co Ty mówisz :)? Mojej kumpeli nawet na zwykłym USG wyszło jaka płeć dzieci w 12tc, ale lekarka nie oceniała po zewnętrzych narządach płciowych dziecka, ale po zalążkach narządów wewnętrznych (prostata i jądra w tym konkretnym przypadku) a wtedy ułożenie nie ma znaczenia. W każdym razie mam zamiar zapytać o płeć, chociaż jak nie będzie widać to i tak nie będę nad tym bolała - ważne, żeby było zdrowe :). No i podobne do mnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile :) ja nie korzystam bo po prostu sie nie kwalifikuje no i lubie swoja prace :D tzn dobrze nam jest tak jak jest i kazdy powinien robic tak zeby mu bylo dobrze:) nigdy sie nie wpycham w to jak kto gdzie zyje bo kazdy z nas kombinuje by mu bylo najlepiej ;) co do hormonow - hmm ja osobiscie nie mialam zadnych badan ale na forach angielskich jest wiele dziewczyn ktore badania mialy i nawet mialy robione badania krwi na ciaze :) tylko ze na tych watkach one pisza takimi skrotami ze czasem nie lapie :D np. trying to conceive - ttc i tak co drugie slowo rozne skrocenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory dzien cyklu masz? i inne pytanie? a moze masz gdzies kolo siebie polskiego ginekologa? bardzo dobra siostra z Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam spore spoznienie jakos w kwietniu.. cykl 56 dni okazalo sie ze mam infekcje moczu, dostalam antybiotyk i bylo ok a wszystkie objawy podobne do ciazy ;) nawet mdlosci byly tylko testy ciagle negatywne wychodzily... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) dopiero wrocilam do domu jestem padnieta... moja droga polowka pojechala mi do mcdonaldsa po te kuleczki kurczakowe, bo mam na nie straszna ochote.. ogolnie to wam powiem ze jestem glupia ! przed chwila zrobilam test, oczywiscie negatywny :( no i sie troche podlamalam, choc wiem ze termin @ wypada na srode.. abcd123 --> a od kiedy bolaly cie sutki ? mnie bola 1 dzien po owulacji.. truj --> zycze szybkiego powrotu do nbormalnego jedzenia :D wrzesniowa --> i jak z ta luteina ? zalatwilas zebys miala z refundacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile pamietasz moja sytuacje spoznial mi sie @ mialam wszystkie objawy na ciaze i po luteinie @ tez nie bylo a co sie okazalo ze niby torbiel. Dostalam jutro ide do gina upewnic sie czy jest nadal torbiel. Zrobilam tsh na szczescie jest w normie a za tydz wybieram sie na bad prolaktyny i progesteronu. Niesrety testosteron jest ponad normy. Bede nadal sie starqc dalam sobie na luz co ma byc to bedzie. Dziewczyny trzymam za was kciuki za fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile :) poniewaz jestem nowa na watku zapytam a jak dlugo sie staracie? jesli masz dobrego lekarza to powinien ci zlecic badania nawet po 6 miesiacach staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa - moze zrob w termin @ i z porannego moczu :) oj jak ja juz chce poniedzialek za tydzien albo niech @ przychodzi i sie nowe starania zaczna hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile, przepraszam ze pytyam a ty w ciazy jestes ? bo jak ta kto to plamienie to moglo byc zagniezdzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa dzięki za tą listę :) tego specjalistę w środę wezmę w obroty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubell widze ze ty tez czekasz na @ ? moj termin jest w srode, az mam motylki w brzuchu ze stresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa blubell widze ze ty tez czekasz na @ ? :D:D generalnie to wlasnie na nia nie czekam :D ale tak bede na dniach testowac i niestety ale zamiast motylkow to mam stresa bo czuje, ze nic z tego wszystkie objawy jakie moglabym miec - zniknely czasem poboli brzuch i tyle :/ okej uciekam do domu bo koniec pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Witam wszystkie staraczki i te już zafasolkowane! Ja się ostatnio nie odzywałam, ale cały czas czytam co tam u Was. Zdołowałam się ostatnio i straciłam jakoś zapał i nadzieję, więc nie chcę Wam tu marudzić. Dzisiaj już się totalnie dobiłam, bo byłam u mojego gina i powiedział, że z niepękniętego pęcherzyka zrobił się torbiel :( Także ten cykl znowu na straty. W przyszłym cyklu mam mieć pełen monitoring, więc zobaczymy... Gin powiedział, że dokładnie nam powie kiedy się przytulać. Dziwne to wszystko, takie mechaniczne się robi. Przeprasza, już Was nie zanudzam, tylko musiałam się pożalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×