Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Arbuzek witaj ja tez zaczynam drugi cykl staran. Ja z gory nigdy nie zakladalam ze latwo jest zajsc w ciaze bo znam pare historki o problemach z zajsciem i dlatego nie jestem pewna i mam swiadomosc ze mnie tez moze przytrafic. Ja za 1 razem sie podlamalam.ale teraz nie czuje presji na zajscie w ciaze jak wczesniej u mnie bylo 2,5 roku bez zabezpieczenia i tylko stos przerywany z mezem.... Obawy sa ale no coz trzeba myslec pozytywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek witaj ja tez zaczynam drugi cykl staran. Ja z gory nigdy nie zakladalam ze latwo jest zajsc w ciaze bo znam pare historki o problemach z zajsciem i dlatego nie jestem pewna i mam swiadomosc ze mnie tez moze przytrafic. Ja za 1 razem sie podlamalam.ale teraz nie czuje presji na zajscie w ciaze jak wczesniej u mnie bylo 2,5 roku bez zabezpieczenia i tylko stos przerywany z mezem.... Obawy sa ale no coz trzeba myslec pozytywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale jeszcze z innej beczki boli was brzuch po dniach plodnych?mnie po tych dnach plodnych i staraniach boli jajnik kregoslug moze mnie przewialo i jaki powinnam miec teraz sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek nie biemam dziecka. Zaczelismy sie starac rok po slubie czyli od pazdziernika.. Firanka zawsze mialam cykle niereg wlasnie robie bad tsh msm w normie a teststeron ponad normy i chce zrobic bad na prl i progesteron podejrzewam za prolaktyne mam za wysoka a niski progesteron. A bylam u gin we wt to powiedz ze jestem przed owulacje i widzial pecherzyki na monitorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sluzu to jak wiesz w czasie dni plodnych jest rozciagliwy, przezroczysty, jak bialko jaja kurzego, lub jak woda.. po owulacji ja mam zawsze kremowy sluz, a przed okresem mi zawsze zanikal, albo bylo go malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból brzucha po dniach płodnych to sprawa indywidualna sprawa każdej kobiety :) jedną boli drugą nie :) podaj dane do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pwoiedzcie gdzie ta tabelka bbo ja nowa jestem na tej stronie i nie wiem gdzie je wspisac tak bym chciala zeby w tym mies sie udalo przytulalismy sie ha co drugi dzien podobno codzinnie to nie dobrze tez aj juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mies mialam 31 pazdziernika mam co 31 dni teraz 30 listopada bedzie drugi mies staran buuu i juz zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ja mialam wyrazne objawy okoloowulacyjne takie jak sluz, bol jajników, lub jednego, bol brzucha, pleców. No i dodatkowo potwierdzalam owulacje temperaturą i testami owulacyjnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny a po owulacji firana mialas takie objawy ja mam takie objawy jak opisalas po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek ja mam taka sama sytuacja tylko ty masz lepiej bo masz reg@ i wiesz kiedy wypada owulka a ja nie. Nie przejmuj sie....i wyluzuj!! Wiem ze latwo gadac ale wtedy jak tak mowie sobie wmawiam to mnie podnosi na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek ja mam taka sama sytuacja tylko ty masz lepiej bo masz reg@ i wiesz kiedy wypada owulka a ja nie. Nie przejmuj sie....i wyluzuj!! Wiem ze latwo gadac ale wtedy jak tak mowie sobie wmawiam to mnie podnosi na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ginek mial racje ze jestem przed owulka bo czuje bole krzyza no i delikatne pobolewanie. Ale no coz owulka moze sie przesunac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to czekanie no raczej mam regularne ja uzywalam teraz testow owulacyjnych zobaczymy co bedzie pierwszy mies ich uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka z tego co wiem mimo ze np 52 dc sa reg tzn ze tez dobrze byle vylo w terminie. A wg ciebie firanka przy52dc kiedy powinna byc owulka? A tak propo jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) staraczko tak dla pocieszenia -może zapłodnienie się przesunęło więc testy wychodzą negatywne albo w laboratorium źle zbadali tak jak u mnie było ;)Dopóki nie ma @ jest nadzieja. Dziewczyny nie załamujcie się to dopiero 2 czy 3 cykl starań ja od 4 zaczęłam leczenie i zaszłam w 9 dopiero i to z zaskoczenia. Prędzej myślałam,że mam wielkiego gruczolaka przysadki dlatego po leczeniu zatrzymała mi się @, odbierając wynik negatywnej bety w 35dc, wysokiej prolaktyny i tsh przy granicy normy zaczęłam płakać i umawiałam się na tomografie głowy, a to była ciąża jak się 4 dni później dowiedziałam :) Nie wiem czy jest sens się katować jakimiś dziwnymi bolesnymi badaniami skoro do owulacji dochodzi :)badania to ostateczność i to naprawdę po roku czasu zazwyczaj zlecają, może lepiej zbadać partnera? a jak był badany i wszystko z nim okey to ciąża przyjdzie ale z zaskoczenia :) pora poluzować psychikę kochane :) Martulka mnie lekarz mówił i nie tylko bo i na forach czytała,że cykle powyżej 35dni są bezowulacyjne.Ty robisz jakieś testy? sprawdzasz owulacje? 52 dni to nie jest normalne popieram to co napisała firanka. Dzisiaj poszłam na badania wydałam 398 zł :( 29 badań do tego jak nigdy odpłynełam na krzesełku a teraz nie wiem co mi jest ale boli mnie skóra jak ją dotykam na stopie i cała na długości noga aż po pośladek , nie mam pojęcia co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10................7 ................22.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1.................27.11 Magda8080............32.........31.10................2..............30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2.................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2.....................? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg lekaeza jestem przed owulka. Dziewczyny nie wiem u mnie kolezaki tez maja niereg@ i co gorsze @ nie mialy dwa czy trzy miesiace i co? Zaszly w ciaze jedna w trzecim cyklu staran a byla 3 lata po slubie a druga zaliczyla wpadke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×