Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hana dopytaj się koniecznie,żeby potem nie było,że czegoś nie widać i jak z przeziernością itp,moja kuzynka to przerabiała przy pierwszym dziecku i stwierdziła,że lepiej wcześniej niż później.A te w rejestracji przecież mądrzejsze od samego lekarza -ironia oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu tez mam taka nadzieje sie bedziemy w ciazy. Arbuzek ja 2,5 stosowalam stosunek nieprzerywany i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszzcecos was zapytam moze starsze dziecwzyny cos wiedza mam strasznie mokro teraz i taki bialy grudkowaty sluz co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek grudkowaty biały śluz oznacza grzybicę pochwy martulka hahaha my tez stosowaliśmy przez rok stosunek przerywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grzybicy nie mam raczej bo kiedys jak mialam to byl brzydko pachnacy i kolro troszke inny wiem o jaki chodzilo przy grzybicy ale moze juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, tak to można chodzić na spacery:) Veg no muszę się upewnić, bo też mi coś tu nie pasuje, gin mi powiedział że powinnam udac sie na te badania między 5-20grudnia. ale ta babka kategorycznie powiedziała że jest za wcześnie, i że robi się te badania w połowie 13 tyg, nie wiem cholera, wkurzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj powiedzial ze mi taki kupi bo prawka nie chce zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj o rade trzeciego lekarza j mam taki przypadek w rodzinie ze lekarz stwierdzil ze ciaza ubumarla i dal skierowanie na oczyszczenie a dziecwzyna poszla do drugiegolekarza i okazalo sie ze wszytko ok dodam ze chlopak ma juz 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 ja mam prawko od ponad roku, zmusiła mnie rodzina i będe chyba im dozgonnie wdzięczna, nie wiem jak ja zyłam bez auta, także polecam ułatwia życie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana dopytaj się dla świętego spokoju to ty jakoś tak podobnie z tc do mnie jestes bo ja w 12tc będe 6.12 :) arbuzku ale dokładnie jak ten śluz grudkowaty w sensie serowaty jakbyś ser widelcem rozgniotła czy po prostu sluz jak białko kurze i zawiera białe grudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie wiem ze prawko jest super ale te egzaminy mnie przerazaja naszczescie mam wszedzie blisko. Pomyslcie jaka by byla reakcja ludzi na ten wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wlasciwie moze zle go okreslilam jest wodnisty duzo tego wodnistego wodnisteprzezroczyste i taka mazia biała dokladnie troche tez mokra hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam kiedys prawko i dobrze bo teraz bym sobie nie poradzila moj maz duzo w trasie nic bym sama nie zalwtila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie poszlam :) nie martw sie tym śluzem, nie wiem jaki to jest grudkowaty, ja na początku ciąży miałam biały gęsty śluz, ale on nie był chyba grudkowaty. Może rzeczywiście źle go zdiiagnozowłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chociaz hana wczesniej nie chodzi hahha no on nie ma chyba grudek ale czesc jest takiej mokregoooo sporo przezroczyste na bielzinie a czesc mazia biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10................7 ................22.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 DZ25...................25..........28.10............... 2.................25.11 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10................1..... ............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ...........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................2........ .............? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek, to jeszcze musisz trochę poczekać, ale informuj o ewnetualnych sygnałach ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ja z wami siedze od tej pory codziennie w grupie zawsze razniej jak sie lamac to w grupie hahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe przegiecie arbuzek ze cie bakrzyczala za golenie ponizej.... Twoja sprawa i jej nie powinno obchodzic ja za to bym jej zjebala i to ladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku taki śluz to mi nic nie mówi ale grzybiczy to raczej nie jest.Jak nic nie boli nie szczypie ewentualnie nie swędzi i nie śmierdzi ,nie jest żółte albo zielone to jest prawidłowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×