Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

martulka jesli nie masz tak za kazdym razem ze prawie dwa miesiące nie masz @ to ok.. rób w tym cyklu te testy owulacyjne... albo dodatkowo wybierz sie na monitoring. Dobrym pomyslem jest tez mierzenie temperatury codziennie. Ciezko powiedziec kiedy bedziesz miala owulke.. to zalezy, bo skoro tylko ten cykl mialas taki dlugi, to teraz mozesz miec krótszy... a rozbierznosc jest bardzo duza, wiec na tą chwile ciezko stwierdzic kiedy bedzie owulacja... radze obserwowac sluz i jak zacznie sie plodny to zacznij robic testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko to juz drugi cykl 52-54dc dopoki nie bralam folika byly krotsze cykle a folik pochrzanil organizm nie wiem. Poczekam w pn mam wizyte gin- end wiem ze babka mi nie pomoze wszystkim pierdzieli ze a to za grube a to wciska duphaston dla mnie to moze dac wtedy ureguluje cykle nie wiem. Nigdy nie stosowalam tego tylko luteine i nie chce brac lluteiny caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka folik nie mógł nic pochrzanić bo nie ma on wpływu na układ hormonalny bez przesady.Jeśli chce się uregulować cykle to niestety leczenie luteiną albo duphastonem trwa min. 3-6 m-cy. Zrób prolaktyne możliwe,że ona blokuje Ci miesiączkę. Nie sugeruj się swoimi koleżankami bo nie znasz przyczyn przesunięć ich @ ty możesz mieć ze względu na prolaktyne więc automatycznie blokadę owulacji możesz mieć, a one miały ze względu na niski progesteron np i wtedy owulacja u nich występowała stąd ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku przyjęło się ze najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ i polecam robić właśnie w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku dziekuje za gratulacje. Dopiero wczoraj dowiedzialam sie o ciazy, wiec sprawa jest świeza :) i wpisalam Cie do tableki. Jest ona chronologicznie, wedlug daty nastepnej @. martulka jak dla mnie tez to nie mógl folik Ci rozregulowac cyklu. Kurcze fakttycznie zbadaj tą prolaktyne.. Prywatnie to badanie kosztuje cos ok 25 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzek 2 cykl staran i sie zalamiesz? musisz koniecznie wyluzowac bo sie wykonczysz... trzeba sie nastawic ze moze sie udac, ale tez brac pod uwage ze nie i ze kolejny cykl....ty naprawde bardzo króciutko sie starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny ale moj maz ma 28 lat i mnie wpedzil w taki ped ze chce juz dziecka i tak sie juz stresuje a wogole teraz to chcialabym wyluzowac a jakos nie wiem jak odpoczac i wyczekac do zrobienia testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzku, tak mam regularne cykle 30niowe. Owulacja zawsze 18dc. To jest moj 3 cykl staran. W zeszlym cyklu tez sie udalo, jednak byla to ciąza biochemiczna... dlatego teraz ciesze sie ze sie udalo, jednak jestem ostrożna w tej radości póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze ze dwa dni po tym dniu najbarzdiej plodnym mialam krew na papierze w lazience nie wiemco to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam juz to ale dziewczynki co to moze znacyc ze dwa dni po najbardziej plodnym dniu w ktorym sie przytulalismy na papierze mialam tak malutko krwi rozowej potem jzu nie i nigdy tak nie mialam w zadnym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj arbuzek :) Dziewczyny, jestem taka padnięta, a brzuch mi teraz na wieczór tak wyszedł, szok. Rano płaski a wieczorem wychodzi jak cholera, to chyba przez ten stan :) No i mdłości nie mijają :( nie mam w ogóle energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj hana jak wam fajnie dziewczyny ze juz macie fasolki wasze no ale moze w koncu na mnie przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja odkad te plamki byly rozowe mam caly czas bol jajnika brzuch au dolu i tak promieniuje jak na kregoslup sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny ze folik nie ma wplywu. Wlasnie zrobie i progesteron i prolaktyne. Wyczytalam ze te bad sie wykonuje miedzy22-24 dc i to bedzie przyszlym tyg. Ale to przy reg @ dobrze w pn mam wizyte gin-endo to mi powie. Arbuzek myslalam ze to ja glupieje i jestem panikara i u mnie maz ma 30 lat wiec co ja mam powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arbuzek zawsze mialas te plamienie czy dopiero w tym cyklu? Bo jak w tym cyklu mozliwe moze to byc zagniezdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×