Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość L.klementyna
Wrzesniowa a wiesz ze o tym myślałam. No aleteraz to ja sobie mogę myśleć. W ciazy nie jestem i raczej chwilowo nie będę. We wtorek mam ginekologa i badania , a za tydzien badanie krwi a potem znowu i znowu i znowu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Firanki tylko jak nie zobaczysz kropkowego serca to sie zestresujesz i co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdhnlahd;ahnd
we Wrocławiu na Kamieńskiego porody w wodzie są za darmo, jeśli któraś z Was stamtąd jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Wrocław jak dla mnie , to 2 koniec polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdhnlahd;ahnd
Dlatego się zdziwiłam, jak Firanka napisała, że to tyyyyyyyyyle kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Alez mi sie dziś nic nie chce Kawa wrozylas co ci wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szłam do porodu to wcześniej się dowiadywałam czy coś się płaci za poród rodzinny no i dowiedziałam się, że "ile się chce" no to jak tak.. to nie dałam nic hahahahha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej serio poród do wody jest za darmo? pierwsze slysze... moja koleznka chciala rodzic w wodzie i mowila ze to bardzo duzo kosztuje... no to nie wiem... moze u nas trzeba placic... no ale poród to dla mnie temat jak z bajjki, narazie myslec o kropce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, bo to jest tak.. nie każdy szpital oferuje znieczulenie, nie każdy daje możliwość porodu w wodzie i niektóre szpitale biorą kasę za poród rodzinny inne nie biorą nic, tak samo jest z rodzajami porodu :) trzeba po prostu taki znaleźć ja mam kilka szpitali do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Franka u ciebie w szpitalu wojewódzkim jest sala do porodowke w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno ze w wodzie jest za free, Firanko wejdz sobie na strone szpitala w Tychach to tam jest nawet "wodny apartamencik" czy jakoś tak ;) no i w prywatnym na łubinowej w katowicach także jest woda za free :) Warunek-nie może być przeciwwskazań a oni coś tam wymyślają ze te przeciwwskazania są i się koło zamyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Mama sobie szykuj same szczęśliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienie temat na chwile bo o mało nie padłam jak to przeczytałam :D Kupiłam dezodorant nivea ten co nie brudzi czarnych rzeczy a białe nie maja zółtych plam ,po kilku aplikacjach tak sie wqrzyłam ze go wywaliłam! Napisałam do nivea z reklamacją i nie uwierzycie co mi odpisali :D Napisali "przepis" jak i w czym mam prać odzież zeby sprać zółte plamy i czarne których ten dezodorant miał nie zostawiać a zostawiał hahahahaha i jeszcze jak sie mam ubierać żeby sie nie pocić hahaha :D no przeciez to antyperspirant to sie pocic nie powinnam bez względu na ubranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Ciesz sie ze w ogóle opisali i podali takie praktyczne rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być i białe na czarnych rzeczach :) "Z doświadczenia wiadomo nam, że plamy powstałe na skutek zastosowania antyperspirantu można usunąć z użyciem do zwykłego prania wybielacza, np. Vanisha, stosując tradycyjne sposoby wywabiania tłustych plam (np. stosując płyn do mycia naczyń na plamę przed standardowym praniem) lub jeden z wypróbowanych domowych sposobów na wywabianie plam na skutek użycia antyperspirantu: - zamoczyć odzież w mydlinach proszku przez noc, a następnie wyprać w pralce w temperaturze najwyższej, na jaką pozwala producent odzieży; - w przypadku uporczywych plam można je usunąć poprzez zamoczenie przez 24h zabrudzonych części odzieży w 5% roztworze kwasku cytrynowego (do kupienia w sklepie spożywczym; w proporcji: 1 łyżeczka kwasku na szklanki wody). Następnie wypłukać w wodzie (ważne) i wyprać w pralce. Przy uporczywych plamach zalecamy kilkukrotne powtórzenie czynności." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
To ja juz wole te w żalu albo przezroczysty np nivea Angel czy jakoś tak :) Tez nie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ten jest w żelu i jest przezroczysty - co za gówienko :P a jak on niemiłosiernie śmierdzi po 5-ciu minutach od nałożenia -nie polecam ! Teraz im odpisuje ze hipokryci :D bo pisze ze nie zostawia plam a potem ze z doświadczenia wiedza jak usunac plamy :P jakie doświadczenie jak NIE MA PLAM ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
O to masz zajęcie. :) Ja ostatnio tak sie bawilam z poczta Polska :) i nie ma skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam dzień reklamacji- jedną już do dpd złozyłam bo paczka nie dotarła na czas moze koszt przesyłki zwrócą :D A po południu mam reklamacje remontu i się już nie będe denerwować a wq***ać !gość naciąga nas na kase ile wlezie z 7tyś zrobiło się 13tys.i to z jego winy bo jest idiotą ktory nie słucha co sie mowi i jeszcze przyszli tesciowie sie wtracili to juz jest ajwaj niech oni teraz płacą bo namieszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×