Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hej dziewczyny! Jestem poprostu załamana :( @ dalej nie ma... zrobiłam dzis test ciazowy (pre-test) i znowu wyszla jedna kreska... juz sama nie wiem co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no to tak w takiej sytuacji musiałaś powiedzieć :) ja nie mieszkam z rodziną, więc mogłam nic nie mówić, ale bardzo chciałam. U mnie śnieg spadł :D to dopiero niespodzianka! Magda ile jesteś dni po @ ? czasami od stresu się spóźnia. No chyba, że masz te testy 25 to też może od razu nie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa okres powinnam dostac prawidlowo 24.11 a najpozniej (bo moj cykl ostatnio trwal 30 dni a zawsze trwa 27) 28.11... stresu teraz nie mam żadnego... diety czy klimatu nie zmieniłam... jest jeszcze jakas mozliwosc, ze jestem w ciazy czy raczej nie skoro testy pokazuja I kreske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny.. po jakim czasie wychodzi linia ewaporacyjna? czy mozliwe ze juz w 3 minucie bedzie widoczna? dzisiaj jest moj 8 dzien po owu, zrobilam test rano ten 10miu bo mam znowu napad bolu skroniowo-zuchwowego i nie wiedzialam czy moge wziac moje srodki przeciwbolowe (zabronione w czasie ciazy) i siedzialam z tym testem i juz po ok 3 minutach pojawil sie zarys kreski ledwo ledwo widoczny ale tak cienki ze wyglada teraz (po wyschnieciu) jak typowa linia ewaporacyjna ale byla tam caly czas na wszelki wypadek wzielam tylko paracetamol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis spokojnie... Bluebell_ chętnie bym coś doradziła ale szczerze mówiąc nie mam pojecia :( a nie bede zwymyślała... może zrób jeszcze jeden test? Moja znajoma miała baaardzo cieniutką i ledwo widoczna kreske i teraz ma śliczna córeczke :) też chciała bym dowiedzieć sie jak najszybciej czy jestem w ciazy czy nie bo lubie sobie zakurzyć... :P a tu Ani @ ani II kresek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Magda to moze pojdz w poniedzialek na test z krwi- beta hcg? wtedy na 100% bedziesz wiedziala czy to przez ciąze spoznia Ci sie okres... Blue a czy mozesz zrobic zdjecie tego testu i pokazac? Jezeli pojawila Ci sie juz po 3 minutach to bardzo prawdopodobne ze Ci sie udalo. Wiadomo ze na tym etapie bylaby kreseczka prawie niewidoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje 🌼 chetnie bym zrobila zdjecie ale zniszczylam test siedzialam i sie tak wpatrywalam w niego ze juz wszystko widzialam na nim a to juz zakrawa pod chorobe psychiczna stanie przy oknie i patrzenie na test powiedzialam sobie ze powtorze za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis jestem zła na meza, wczoraj wrocił pijany, a teraz mysli ze wszystko mu wybacze jaz zrobi sniadanie i samochod umyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue mi tez na poczatku wychodził cień cienia nawet na tescie 10 (choć ciut bardziej widoczny niz na 25). Tez myślałam, ze to sie odznacza ta kreska, w której kreska ciażowa powinna wyjść ;P aż w końcu mąż zrobił test żeby udowodnic mi, że cień cienia kreski to cień cienia kreski a brak kreski to brak kreski :D No i jestem w ciazy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko ja się czuję wysmienicie jak zwykle ;P poza nieznosnym bólem kregosłupa i bioder -.- jakby nie patrzeć to leżę juz dwa tygodnie :/ ileż mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna no mnie leżenie czeka do póki nie wchłonie sie krwiak albo do 16 tyg. az łożysko bedzie wykształcone itp. Jak sobie o tym pomyśle, to biodra z miejsca bardziej bola :D Ale mam i tak dobrze ;P Maż wział sobie zwolnienie opiekuńcze na mnie i robi za mojego służącego :P:P:P śniadanka, obiadki, kolacyjki, herbatki, masaże :D Szkoda tylko, że z bzykanka nici -.- jak wszystko sie unormuje to nadrobimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l.to masz fajnie ja cale dnie bylam sama z corka i musialam robic jej jesc i przebierac a bole kregoslupa pamietam.do dzisiaj szczegolnie kosc ogonowa w nocy mnie wybudzala tak bolalo. Nadal plamisz? Ja mialam brudzenia z przerwami ok 5tyg. Nie chce tego wspominac nawet ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue zycze dwoch kresek :) dzisia.na obiad robie golabki choc przyznam ze nie chce mi sie a rano na sniadanie z mezem wcinalismy sledzie po kaszubsku i kto tu jest w ciazy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka masz juz jakies zachcianki? Ja na poczatku ciazy kupilam sobie sledzie i kawalek ciasta. Zjadlam na poczekaniu jedno i drugie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna tem syndrom mial w pierwszej ciazy :) u was w rodzinach sprawdzaja sie przesady z jedzeniem a plcia dziecka? Z corka jadlam wszystko slodycze miesa ale nic kwasnego a znowu w tej jem wszystko kwasne slodkie i mieso kurcze moze mam blizniaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za powtarzalnosc slow i nieskladnosc ale pisze z tel.i nie chce mi sie tego edytowac :p poza tym chyba musi byc niskie cisnienie bo glowa znowu zaczyna mnie bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sera nie lubie zbytnio jem 1-2razy w mies. Moj maz i cora to sa serarze codziennie jedza ohyda!! To na blizniaki nie mam co liczyc ;) ciekawe co tam veg wcina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mam ogolnie wiekszy apetyt na wszytsko o czym bym nie pomyslala. I z pewnoscią wiekszą mam ochote na slone, kwasne niz na gorzkie. ooo np teraz bardzo bym zjadla chipsy paprykowe albo solone, ale jak pomysle o ciastku z kremem to mi niedobrze. Nie mam jeszcze mdlosci, kiedy one sie pojawiaja? Ach no i ja jestem wegetarianką, wiec na sledzie to nigdy nie bede miala ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×