Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kmsu, ale co Ci powie lekarz? nie plamisz.. nic nie przepisze.. każe jeść tylko kwas foliowy no i powie, że przykładowo macica jest powiększona odpowiednio do tyg. ciąży. Nie da się nic zrobić na takim etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mam pyt czy wg ciebie silny bol jajnikow i uczucie mokrosci tzn ze sbliza mi sie owulacja csy dni plodne bo juz sama nie wiem. Uwierz mi tez sie nicnie chce a od 5w pracy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na dni płodne bolał zawsze jeden jajnik jak chodziłam, siadałam itd. ból różnie trwał, ale przeważnie 1-2dni no i u każdego różnie to wypada, tamtego mieś. kiedy zaszłam w ciąże ból był 10.09 a owulacja wystąpiła 12/13.09, więc u mnie był przed owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
wrześniowa a co ci powiedział jak poszłaś w 6 tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Staraczko oeparol od pierwszego dnia cyklu do owulacji... Serdecznie gtatuluje Kasiula i KMSU... mówilam Ci ze sie uda... U mnie w 5 tygodniu byl juz pęcherzyk dobrze widoczny... KMSU jesli nie szkoda Ci kasy to mozesz isc...albo poczekac jeszcze chociaz z tydzien to zapewne juz bedzie i zarodek. U mnie cóż róznie. Dzisiaj mam kolejną kontrole u ginekologa czy pozostale skrzepy w macicy zeszly. Poki co 6 dzien krwawie. Caly czas biore antybiotyk by nie doszlo do zakazenia i bardzo bym chciala by w koncu krwawienie ustalo. Nie zaglądam tu czesto poki co bo jest mi ciezko jeszcze bardzo. Bardzo sie ciesze ze coraz wiecej zafasolkowanych jest dziewczyn ale moja rana poki co jest na tyle świeza ze czytając o waszym szczesciu mnie sciska w srodku z mojego smutku, rozczarowania i tej niesprawiedliwosci dlaczego tak sie stalo :(. Pewnie niebawem bedzie lepiej... w kazdym badz razie z pewnością wroce na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU wejdz na str kalkulatora haczewskiego i tam obliczy Tobie dokładnie wg OM ile dziecko "ma" w tej chwili dni (oraz inne przydatne parametry), jesli powyzej 21dni to bym zaryzykowała bo od ok.21dnia u dziecka moża zauważyć bijace serduszko (nieraz pozniej te 21dni jest uśrednione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta jak sie dodzwonie do mojego gina, to napisze Ci na kiedy wyznaczy wizyte bo mialyśmy @ podobnie, wiec bedziesz miała mniej wiecej porównanie. Tyle ze narazie nie odbiera jeszcze w szpitalu siedzi pewnie bo poczta sie włącza stale :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego, że widać zarodek i jest tętno, ta lekarka była małomówna, dopiero w 10tyg. miałam wszystko wyjaśnione od a do z jak poszłam do innej. Firanka wyobrażam sobie jak Ci jest ciężko :( ale czas leczy rany i kiedyś będzie na pewno lepiej. Dobrze, że masz wsparcie w mężu, razem wszystko łatwiej znieść. Uważaj na siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula zaraz sobie to sprawdzę według tego kalendarzyka umówiłam się do lekarza na 2 stycznia tak więc to będzie od miesiączki 6 tydzień i 1 dzień firanka nie będę mówiła że iem jak się czujesz bo nie jestem sobie stanie nawet wyobrazić co teraz czujesz ale mam nadzieję że na tyle szybko się pozbierasz że zaczniesz starania na nowo i w końcu ci się uda zajść w ciąże i szczęśliwie donosić czego ci życzę trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co za wstrętna pogoda i jeszcze ten deszcz brrr... za ponad dwa tygodnie zaczynamy starania od nowa - teraz biorę oeparol i folik - niestety nie mogłam kupić castagnus - bo pisałam z wami o tym chyba 2-3dc więc może za późno by było z jego zaczynaniem . Jak nie wypali w styczniu to sobie go kupię . KMSU a Ty w ciągu ostatnich cykli starań co brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawa :) ja brałam folik oeparol i castagnus :) pogoda faktycznie nie jest ciekawa i na dodatek przy takiej pogodzie każdy łapie choroby np ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij gorącą herbatkę z cytrynką i miodem :) pogoda zmienna jest jeszcze w sobotę/niedzielę było -16 w dzień a teraz +4 masakra :/ widziałam że po nowym roku umówiłaś się już na wizytę - super na pewno nie możesz się już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa szczerze to już wariuję :) chciała bym wiedzieć że wszystko jest dobrze i że nie mam się czym martwić nie chce nawet myśleć co by było gdyby było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję iż jazdy do przodu: żyję mój instruktor też- yariska cała- także nie będzie źle- ja chyba dni płodne mam - nie wiem w tym miesiącu w ogóle nie mam czasu na ten temat myśleć... okres świąteczny i poświąteczny to dla Mnie ciągły bieg... w sumie nie wiem za czym... aż sobie muszę na kalendarzyk spojrzeć...w każdym bądź razie bardziej przejęta jestem czy trafie na normalnego ginekologa czy nie- więc powiedzmy że ten cykl - to się w ogóle nie staram- bo nie mam jak i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych. Z usg wszystko jest dobrze :) Mój maluszek już naprawdę przpomina maluszka, o rany jakie cudo, pani doktor powiedziała że chyba będziemy mieć synka:) ale się cieszę, tzn nawet jak będzie córcia to i tak będę się cieszyć, najważniejsze żeby zdrowe było. Teraz jeszcze czekam na wynik testu z krwi, ale już się trochę uspokoiłam, mamy cudowne zdjęcie maluszka, tak dobrze go widać. Maż się popłakał, ja też :) życzę Wam wszystkim takich doznań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana strasznie się cieszę a mówiłam żebyś się nie martwiła bo wszystko będzie dobrze :) cudownie że wszystko ci się tak dobrze układa :) frezunia fajnie że na jazdach spoko samochód to super wygoda wiem coś o tych chociaż od nie dawna mam prawko :) ja tym czasem odebrałam wyniki bety nie bardzo się na nich znam ale wydaje mi się że jest dobrze w laboratorium powiedzieli że to 2 tydzień i to by się zgadzało :) dobrze mówie ? MÓJ WYNIK TO: 355.8 mIU/ml 1 tydzień: 5.8-71.2 2 tydzień: 9.5-750 3 tydzień: 217-7138 4 tydzień: 158-31795 5 tydzień: 3697-163563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU heh tak patrze na te normy i widać co labolatorium to inne. U mnie inna jednosta była podana względem tyg. Ja mialam 927 i odpowiadało to 5tyg (21.12 robiłam). Ale jak wg norm sie miesci w odpowiednim przedziale to jakie by nie były to jes ok. A mój gin zrobił sobie chyba przerwe poświąteczna. Jak na złość. Chociaz może i lepiej. Im pozniej tym wiecej bedzie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzunia najważniejsze żeby Ci się spodobalo jeżdazenie ;) Zresztą patrzac po mnie to tak naprawde mi się spodobalo po około roku od odbioru prawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu gratuluje !! :) hana w ktorym tyg jestes? Jak na razie to.synkowie widze sa diagnozowani na tym forum :p no ciekawe co nam wyjdzie. Ja sie niedlugo moze dowiem :) chcialabym juz wiedziec myslec nad imieniem a przede wszystkim juz normalnie mowic do malucha. Zapomnialabym gratuluje ci udanej wizyty !! Moj maz nigdy nie plakal nawet jak sie corka urodzila on takie rzeczy trzyma w sobie a szkoda. Fajnie widziec emocje u faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cvzesc, wlasnie wrocilam z pracy i wpadlam na chwile zeby wam powiedziec ze kupilismy salfazin dla mojego M, niech zacznei brac moze pomoze a na pewno nie zaszkodzi :) ja biore oeparol na sluz. zobaczymy. 13 stycznai wypada mi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×