Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hana nie przejmuj się badaniami na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki :) a te badania robicie na własną rękę czy lekarz wam zalecił i w którym tygodniu ciąży się je wykonuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU Ja za kilka dni powtorzyłam test, tak dla pewności :) a czułaś że się udało? czy w ogóle się nie spodziewałaś? A co do badań to robimy prywatnie, lekarz nie zlecał, ale tak dla świętego spokoju zapisałam się. Robi się je między 11 a 14tc, ja aktualnie jestem w 13, tzn jutro zaczyna się 14, ale termin badania jest ustalany mniej więcej na podstawie życia płodu, a nie od ostatniej miesiączki, przynajmniej u mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam taki problem staram sie z mezem o dziecko dwa cykle i po piereszym cullu staran dostalsm okresu dwa dni wczesniej i trwala4 dni jeden dzien mocnehk krwawienis reszta malo teraz drugi vykl mniej sie staralismy ale tez i nagle pare dni po owulavj w18dniu cyklu wylecial skrzepik krwi z plama i teraz plamie na braxowo 7dzien vo to moze byc miala cos takiego kyora moze dziekuje za odpowiedzpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana powiem ci że nie miałam przeczucia :) a to badanie prenatalne ile kosztuje i jak się je robi bo powiem szczerze że nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU No tak tyle cyklów sie staraliscie to już pewnie traciłaś powoli nadzieję, że się udało. Te badania prenatalne w Biąłymstoku kosztują 300zł, jestto usg genetyczne na podstawie ktorego wyklucza się wady genetyczne, i test Pappa robiony z krwi, tez związany z wadami g. Większość dziewczyn robi samo usg, i jak ono wychodzi dobrze,to już tego testu nie robią, my jednak zrobimy i to i to. Nie mam podejrzeń, ale wszyscy do okoła u mnie robią no i mąż się uparł że ja też muszę i koniec :) Marta Ten skrzep krwi mógł być spowodowany zagnieżdżeniem, ale to dalsze plamienie to nie wiem.musisz niestety czekac do spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie przejadlyscie się po wigilijnych kolacjach ? KMSU jak się czujesz ? Powiedzialas rodzince o ciąży ? Omg mi to wszyscy wczoraj przy życzeniach mówili o dziecku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) czuję się jak na razie dobrze :) kupiłam sobie dzisiaj w aptece jeszcze 2 testy i mam zamiar zrobić jeden dzisiaj tylko się zastanawiam czy mogę go zrobić o dowolnej porze i czy muszę się wstrzymać z płynami na kilka godzin przed ? jak myślicie ? kolejny test zrobię sobie w czwartek rano nim pójdę na bete tak powiedzieliśmy ale tylko mojej mamie i rodzicom M że na 99 % jestem w ciąży ale lekarz musi potwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa nam nie mówili nic o dziecku ale uśmiałam się jak pod choinkę od brata i bratowej M dostaliśmy rodzinny kalendarz z dziećmi i definicjami jak ważna jest rodzina idealny prezent :) oczywiście oni nic nie wiedzą :) kawa jak mnie udało się w 8 cyklu to tobie też się uda zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam wczoraj oeparol i tam jest napisane że 2x dziennie po dwie tkapsułki a ktoś tu pisał że 6 kapsulek na dzień więc jak to jest ? Postanowilam że może zrobię przerwę i pobiore wysiłek przez jakiś czas oczywiście będzie sex bez zabezpieczeń czyli "co ma być to będzie" może zaliczymy "wpadkę " hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ale my juz 10 miesiecy, teraz sie okazuje ze moje jajniki nie chca wspolpracowac a wszyscy zycze ci dzidziusia, normalnie plakac mi sie chcialo w pewnym momecie . malz tez mial smutna mine jak mu wszyscy mowili ze czas na potomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam teraz test i są || grubiutkie kreseczki :) my też mieliśmy nikomu nie mówić ale doszłam do wniosku że jak ciągle będę myśleć żeby nic nie mówić żeby nie zapeszyć to bez sensu myśleć że coś może być źle co ma być to będzie a mam nadzieję że będzie dobrze :) i chce tylko tak myśleć a nie że zapeszę cieszę się i chcemy się cieszyć wspólnie z rodziną a co ma być to i tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna wyleczysz się i już nie długo i ty się doczekasz potomka zobaczysz myślę że nie było bardziej zrezygnowanej osoby niż ja w tym temacie zresztą wiecie jak śrubowałam :) ale się udało i wam też się uda :) kawa ja pisałam na temat oeparolu wiem że na ulotce jest inaczej ale ja stosowałam 2 rano 2 popołudniu i 2 wieczorem i tak do momentu || kresek na owulacyjnym :) potem już nie! bo ma działanie wczesnoporonne! stosuj do tego castagnus ja brałam oba te leki i castagnusa nie skończyłam nawet 2 opakowania i się udało nie wiem czy dzięki temu ale bardzo pomógł :) i myślę że 6 tabletek oeparolu dziennie to jest taka odpowiednia dawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU -serdecznie gratuluję!!! Ty też dostałaś wspanialy prezent :) Mnie coś od wczoraj doś mocno podbrzusze boli. Może nie aż tak jak przy @ ale zawsze. Myslalam że przez noc od leżenia i odpoczynku minie ale nie bardzo, wspomagam sie nospą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU :) - mam do Ciebie jeszcze 1 pytanie odnośnie śluzu jeśli można.. jakiś czas temu pisałaś, że masz biały wodnisty albo biały grudkowaty! w którym momencie go zauważyłaś? np. w którym dniu cyklu? chciałabym aby już był 30.12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa u mnie to samo a szczegolnie moi dziadkowie chca miec prawnuka juz od dwoch lat tego mi zycza. Kmsu tez mam cicha nadzieje ze dzieki castagnusowi i wiesiolju uda mi sie zajsc w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY MAM DO WAS PYTANIE TE KTORE BRALY CASTAGNUS CZY JAK BRALYSCIE MIALYSCIE KLUCIE JAJNIKOW??? Bo u mnie ja nic nie czuje zadnego pobolewania jajnikow jak cos miesiac moze to castagnus tak dziala na mnie. Jedynielekkie pobolewanie kregoslupa a tak to nic zadnych objawow tylko wczoraj na wieczorze wigilijnej w glowie mi sie zakrecilo podczas siedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catagnus jesr bez recepty i bierzesz rano na czczo a wiesiolek miedzy posilkami po 2tabl po 3 razy dziennie do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smile
pomyśl dziewczyno jak przy zagnieżdżaniu może jajnik boleć ! zarodek zagnieżdża się w macicy,nie w jajniku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa przerwa do @ ja wlasnie wrocilam ze spaceru bo mnie szlag trafia od tego siedzenia w domu, 2 godziny spaceru i jestem jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×