Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Majka88
Wszystko jasne-kolejna I krecha:(Ciekawe co mi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chwilę mnie nie było a tu takie nowiny, że mało z krzesła nie spadłam. KMSU i kasiula86- GRATULACJE jak ja się ciesze z waszych ciąż aż trudno to wyrazić. Ja jutro zaczynam 20 tydzień i wszystko jest ok. Brzuszek zaczął rosnąć jakieś 3tyg temu ale jeszcze jest mały. Na ostatnim badaniu było też ważenie i było 2kg+ a teraz po świętach to pewnie doszedł jeszcze jeden. KMSU- pierwsze badanie miałam właśnie w 5tyg i widziałam tylko pęcheżyk z kreseczką w środku. A 3 tyg pózniej już serduszko słyszałam i widziałam jak się ruszało. Co do dolegliwości to nie miałam specjalnych rewelacji. Razy kiedy mnie zemdliło mogę policzyć na palcach jednej ręki. Od zapachów też mnie nie odrzucało. Drażnił mnie dym papierosowy lub jntensywne zapachy np. kadzidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka umów się do lekarza i w dniu wizyty zrób jeszcze jeden test dla pewności lekarz na pewno będzie wiedział co ci jest a na pewno jest dobrze :) gakan fajnie że e wpadłaś dzięki za gratulację :) ja do lekarza idę w środę i to będzie mój 6 tydzień i 1 dzień szczerze to liczyłam na to ze zobaczę już serduszko to by mnie bardzo uspokoiło :) a ty jak się czujesz maleństwo kopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze. Jeszcze nie czuję ruchów maleństwa. Na 9.01 mam połówkowe USG to zobacze co i jak, bo płci też jeszcze nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagkan milo ze tu zajrzalas!! Super ze u ciebie jest wszystko.dobrze robilas juz badanie prenatalne w 20tyg ? Czy czekacie jeszcze? No i jak tam maluszek sie ma ile juz wazy znacie plec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa my też pierwszy raz od bardzo dawna jak w ogóle nie pierwszy spędzimy sylwestra w domu z rodzicami mojego M z jego bratem i bratową tz sylwester z dwójką lub z polsatem na białej sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nigdzie nie idiemy.Ja wieczorami już leżę. Nie mam ochoty nigdzie iść ani kogoś zapraszać. Teraz też już uciekam poleżeć , bo czuje ciążący brzuszek. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Od wigili zaczynaja mnie denerwowac zawroty glowy a dzis to szkoda gadac o malo wlos bokiem bym nie padla na kant stolu przez zaroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co do planów na sylwestra, to my mamy gosci, więc nawet nie mam czasu z wami popisac .. Dlatego zycze wam szczesliwego nowego roku, spelnienia marzen, braku smutkow i wszystkiego o czym marzycie. Zafasolkowanym zycze donoszenia i szczesliwego rozwiazania, a tym niezafasolkowanym 2 kreseczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika hura ale się cieszę razem z Tobą ja też nie mogłam uwierzyć zrobiłam nawet 3 testy i betę z krwi ale jestem w ciąży jeszcze raz moje gratulację :) ja tym czasem odebrałam wyniki bety i są następujące 1735mIU/ml a normy to 1 tydzień 5,8-71-2 2 tydzień 9.5-750 3 tydzień 217-7138 4 tydzień 158-31795 5 tydzień 3697-163563 myślicie że jak ja mam dzisiaj 5 tydzień i 6 dzień to moja beta dobrze przyrasta ? jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybalopika gratuluje!!!!!! Pieknie przywitacie nowy rok :) kmsu nie mysl tyle dowiesz sie wszystkiego u gina na usg, a teraz ciesz sie ciaza i juz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka serdeczne gratulacja:-) dziewczyny mój organizm zwariował na stare lata:-) jutro mija jakieś 14 dni jak test owlacyjny pokazał 2 kreski,tydzień po bolał mnie dol brzucha okolice prawego jajnika a później dzoszedl lewy.następnego dnia było ok jak ręką odjął a teraz od kilku dni znowy zaczął mnie boleć dol jak na okres lekko krzyże,pechcerz sama nie wiem dzisiaj rano wsrtalalm biorę si za placek i taka nerowa jestem że coś i czuje coś mokro patrzę a tam śluz jak przy dniach plodnych przezroczysty rozciagliwy, poszłam zrobić owulacyjny negatywny a w gaciach cały czas mam wilgotno to mój 34 dc i sama już nie wiem co to może którąś z was miała coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba kochana co za cudowny prezent jeszcze na stary rok :) ciesze się bardzo że coraz więcej nas fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.... 11.01? Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzki e.. .... ........14.01 kawa_z_mlekiem.....23......24.12.........3...mazowieckie. ........21.01 Alutkaaa..............28.......22.10........2............ ... ...................? joannaasia...........27.......21.10.........2............ ... ..................? Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnoślą ski e...............? Malinowa_82.........30.......06.10.........3............. ... ................? Magda080.............32......31.10.........2............. ... ................? bluebell_.............30.......21.10.........1........... ... .................. ? Majka88..............24.......18.11..........3........... ... .................? DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoś lą skie........? Staraczkaa............20.......26.12........4..kujawsko pom........? kasiula86................?.......18.11.........?......... ............... :) KMSU-.................22.......20.11........8.......ślą ski e......... :) rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........ :) Klementyna - przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja miałam taki jak zaszłam w ciąże ciągnął się od owulacji do prawie terminu spodziewanej @, tyle, że był biały i mocno rozciągliwy. A Ty kiedy testujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniową ja jutro :-) ale wątpię czy coś będzie za naerowoa jestem tak więc to raczej na @ albo lewą nogą wstalam:-) zobaczymy jutro jak nic nie będzie czekam do końca tygodnia i jadę do pl ginekologa fakt 2;5 godz od nas ale nie będę tak czekać wieczność jak nie na 2 kreski to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlozylam placka do pieczenia a kuchnia wygląda jak pobojowisko :-(masa serowa chyba wszędzie jest :-)to jest chyba ten dzień gdzie należy trzymać się od kuchni jak najdalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile tez tak mam dzis czuje mokro jak na plodne dni sama niewiem a od wigili zawroyy glowy dzis o maly o kant stolu bokiem nie walnela. Dobrze ze nie upadlam. Dodatkowo czulam skurcze brzucha tzn lewego jajnika a wczoraj jak na @ . Ksmu twierdzi ze sobie wkrecam sle tak nie jest bo te bole sie czuje a nie jakies urojenia. Dzis 21 dc i nie nastawiam sie na ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×