Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja zauważyłam że im się milczy bardziej w jakimś temacie troche dłużej, to Oni ( faceci) wtedy zaczynają wiercić dziure w brzuchu... Oni chyba po prostu tak już mają że zawsze wszystko "niby" powinno być ich pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. No ja poki co też nie dodtalam ani jednego mandatu. Kochane wiecie jak sie zdenerwowalan? Wyczulam u mojego m na jadrze guzek., on nie przejmuje sie tym a ja man czarne myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja bylam wczoraj u ginekologa. Macica sie zmniejsza i juz prawie czysta.... Dzisiaj juz niewielkie krwawienie... przynajmniej bez łyżeczkowania sie udalo... za miesiac biore sie ponownie za wszystkie badania. staraczko do dnia owulacji bierz oeparol. Zreszta ten jeden dzien nie ma az takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bylam dziś u gin. Dała recepte na clo i zwiekszula dawke, zyczyla powdzenia... Kurcze tak bym chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna zobaczymy za jakis czas co z tego wyjdzie. Firanko ciesze sie i trzymam kciuki za dobre wyniki!! dzisiaj dostalam prezent od maluszka mowilam do meza ze czuje jak wariuje i przylozyl reke no i cisza byla. Coraz bardziej szalalo czulam je po srodku potem po lewej stronie zupelnie na dole i z gory. No i tak mnie jakos tknelo zeby przytrzymac palce u gory i dostalam kopniaka prosto w palec czuc bylo taka twarda koscista kulke moze to pieta byla albo kolano nie mam pojecia no i maz tez chcial to poczuc ale oczywiscie od razu ucichlo :p nie zasluzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybalopika czuje to w sumie drugi raz w zyciu ale to i tak jest wyjatkowe niepowtarzalne :) tez to wszystkie poczujecie predzej czy pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa A w którym tygodniu poczułaś ruchy? Jejku jak ja bym juz chciala, moja dzidzia ma już 10 cm :) czekam z niecierpliwością na pierwsze ruchy maluszka. KMSU Ja też ide 2 stycznia do lekarza :) także czekamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana tak też idę 2 stycznia i jak już wspominałam nie mogę się doczekać :) może dlatego że to będzie moje pierwsze usg w ciąży i chciała bym już usłyszeć ze wszystko jest dobrze :) hana a ty masz który tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja już czułam "coś" od 15tyg. ale z czasem to nabierało na sile, teraz jestem w 17t3d. Tak gdzieś od 2-3dni czuję je bardzo wyraźnie, a w święta zrobiło sobie przerwę i nic nie czułam to myślałam, że zwariuję :o miałam czarne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ciężko stwierdzić ale popytaj albo zadzwoń to w tedy się może czegoś dowiesz :) u mnie na przykład laboratorium jest czynne w sylwestra co mnie bardzo cieszy bo zrobię sobie betę mam tylko nadzieję że wynik będzie do odbioru w tym samym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno zadzwonię chociaż żeby się umówić na jakiś inny termin :) jeśli nie poniedziałek to zostanie mi 2 i 3 stycznia :D to może wszystkie pójdziemy w tym samym terminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 14t5d, nie mogę się doczekać :) ale z tego co czytam to przy pierwszej ciąży czuje się później ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana niekoniecznie ja czułam w 1 ciąży w 16tyg. a w 17 to widziałam jak się skóra podnosiła, teraz jestem grubsza o 6kg niż wtedy i mięśnie brzucha już nie te, to maluch nie jest w stanie podnosić tego tłuszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I łożysko mam w tym samym miejscu na ścianie przedniej. Mam już wyniki :D hbs ujemny a toxo wysoka awidność co wyklucza zakażenie w ostatnich 4mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,klementna.
czesc, dzis rano zobaczylam wyniki mi mialam podwyzszona bete, w zwiazku z czym zadzwonilam do lekarza i ten ostatni okres to bylo prawdopodobnie poronienie, hmmm moze to dziwne ale nic nie czuje bo nie widzialam 2 kresek :O tu czlowieku polap ale lekarz inny mowil ze nie bylo owulacji i wez sie tu czlowieku polap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,klementna.
przed swietami, ale dopiero dzis doczytalam sie wynikow, a lekaz stwierdzil to wczoraj. nie jest mi jakos zal, bo jesli dostalam okres w terminie to z zarodkiem bylo cos nie tak. lece siedze dzis z siostrzencem i on mnie dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu przestan sie doszukiwac u siebie zlych scenariuszy . Nie patrz na innych wyniki bo zwariujesz od tego ja zrobilam ogolnie 3 testy i obeszlam sie bez bety. To i tak nic nie da. Z beta czy bez ciaza sie bedzie rozwijac albo i nie :( nie stresuj sie bo maluszkowi tylko szkodzisz. Bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
k. klementyna ------------------------------czy mozliwe jest zajscie w ciaze przy tak wysokowj prolaktynie jaka Ty masz? Lekarz, ktory stwierdzil poronienie po wynikach bety widzila wynik Twojej prolaktyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis mija19 sc a czuje jak pieka mi brodawki i czuje ze piersi sa pelne. Chyba dziala castagnus nie czuje sie nerwowa jak to zawsze przed okresem za 12 powinien byc okres pod warunkiem ze znowu cykl mi sie nie pochrzani. Ale niepokojamie piekace brodawki. Nic nie czuje nic nie boli jak myslicie czy to przed owulacja? Wg piekielka owulka wypadla mi wczoraj ale przy plodnych libido powinno byc wieksze a u mnie na odwrot. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dzisiaj na zakupach w mieście, i zaszłam do sklepu z odzieżą używaną, a tam tyleeee cudownych dziecięcych ubranek, wszystkie nowiutkie. Nie mogłam się powstrzymać, kupiłam 2 pary spodenek i pajacyka, ale piękne :) chyba będę tam częściej zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój gin ćwiczy moją cierpliwośc... Nagrał mi się na poczcie, że jest dostępny od drugiego stycznia dopiero. Ciekawa jestem czy mnie wciśnie. A jak nie 2go to dopiero 5go w sob. Ehhh... Wczoraj myślałam że lekko mnie zamuliło od śledzia i od skakania córy, ale dzisiaj + - o tej samej godz miałam to samo :o A więc się zaczyna :( Mam nadzieje że tylko na takich lekkich mdłościach się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuulka, nie ma pojęcie co oznaczają piekące brodawki, ale to może być przed owulką, ja tak nigdy nie miałam. A z libido to prawda, w dni płodna się zwiększa i u mnie tak bylo, ale przecież nie u każdego tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka może być że castangus wyciszył objawy związane z owulacją. U mnie przeważnie dawało się je odczuc (jakies kłucie okolic jajnika itp) a podczas brania, nie. Nie wiem czy mnie wyciszył bo miałam dosć nerwowy okres wtedy, może i tak by bym była pewnie jeszcze bardziej nabuzowana. Może też tak być że wpłynął na przesunięcie owulacji w jedną czy drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×