Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSU dzisiaj kupiłam 2 testy ale nie mogłam czekać do jutra i bez czytania instrukcji zrobiłam go źle hehe....rano bolał mnie brzuch już myślałam ze @ przyszła ale cisza , mam dużo śluzu takiego żółtawego od kilku dni . A u Cb jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ja mam raz mniej raz więcej śluzu ale jest albo wodnisty albo biały grudkowaty :/ więc dziwnie po za tym rano bolał mnie brzuch i myślałam że dostane @ ale cisza teraz znowu mnie pobolewa brzuch więc nie wiem czy mnie w nocy albo rano nie zaleje małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa znaczy że na tym teście wynik ci wyszedł nieprawidłowy czy | krecha ? jakie masz testy ja mam w sumie tylko jeden AMIL o czułości 20 bo 10 nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam takiego testu z zatykaną końcówką :) w takim razie do jutr daj znać co i jak ja wpadnę między 10 a 11 no chyba że spać nie będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) od rana spać nie mogę, robiłam wczoraj ciasto i miałam zaćmienie umysłu zostawiłam gotowe w gorącym piekarniku nie trudno się domyślić, że się zrobiło "za bardzo" , nie jest przypalone, ale wysuszone :o szlag mnie trafia jak sobie o tym myślę, zamiast wyjąć.. to ja nie wiem o czym myślałam, mózg mi odebrało. No trudno :o Firanko dobrze, że nie wynikły żadne komplikacje. Dacie sobie tyle czasu ile potrzebujecie i później będzie tylko lepiej. Myślami jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja już po teście || kreski :DDDDDDDDDDDDDD Co prawda ta druga jaśniejsza ale widoczna M też ją widział :P nie mogę w to uwierzyć :) aż boję się cieszyć :P kawa strasznie mi przykro mam jednak nadzieję że uda się w następnym cyklu ja też musiałam swoje odczekać 8 cykli dziękuję Bogu że nie więcej bo nie wiem czy dała bym radę teraz mam tylko nadzieję że szczęśliwie donoszę i urodzę zdrowe dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa nie dziękuję :) w zeszłym cyklu @ miałam w 29 dniu czyli w tym powinnam mieć według mnie 17 grudnia ale ostatnio miałam nieregularne więc nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow ieckie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU- GRATULACJE! jeśli można spytać, czułaś się jakoś inaczej niż przed miesiączką? Kawa - nie martw się, będzie dobrze i trzeba wierzyć, że następnym razem się uda! Ja testuję po świętach.. @ powinna być 30.12.. dobrze, że przed Sylwestrem się wyjaśni ;) czuję się ok, tak samo jak ostatnio! czyli żadnych objawów,! najgorsze, że czuję, że mnie coś bierze :( gardło, katar.. przeziębienie! mam nadzieję, że całkiem się nie rozłożę ;) póki co - DZIEWCZYNY- zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba wiesz czułam się całkowicie normalnie nie bolał mnie brzuch ani jajniki nic a nic pobolewały mnie piersi ale jak zwykle przed @ dopiero wczoraj rano i wieczorem brzuch mnie pobolewał no i miałam 37 stopni z tym że nie mierzyłam cały cykl tylko od momentu jak mnie choroba zbierała i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) dzięki za odpowiedź :) tak więc lepiej nie doszukiwać się objawów, tylko spokojnie czekać na termin i wtedy testować ;) no i się nie nakręcać.. szkoda, że to takie trudne ;) ale tym razem idzie mi o wiele łatwiej, staram się za dużo o tym wszystkim nie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU GRATULACJE ! Zdrowia dla Ciebie i Twojej fasoleczki :) Dzięki dziewczyny za słowa otuchy hehe ja się nie poddam - nigdy;) Wszystkim staraczkom i zafasolkowanym życzę zdrowych i wesołych świąt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zastanawiam się co mam robić bo nie wiem w jaki sposób dodam bezpieczny sposób odstawić castagnus czy wam zafasolkowanym lekarz powiedziała jak odstawić dzisiaj zamiast całej wzięłam pół i nie wiem co dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksmu Gratulacje kochana. Super jednak to zasluga castagnusa ;-). Wesolych Swiat Wam zyczecmoi kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KmSu na początku serdeczne gratulacje :) jednak cierpliwość , cierpliowosc i jeszcze raz cierpliwość nie wspominając o starankach :) lepszego prezentu pod choinke nie mogłas dostać :) Dziewczyny ja już dzisiaj koncowki przygotowan do swiat na szczęście bo już padam :) Wrezsniowa nie martw się nie tylko ty jesteś zakrecona :) ja kazałam w sobote mezowu nastrugac w niedzile rano ziemniaki na pierogi tak 1,5 opakowania a nie pomyślałam ze przecież w jednym jest az 2,5 kg ,rano jak zoabzylam cały gar gotujących się zimniaczkow to wszystkiego mi się odechciało :) trochę pierogow narobiłam, z reszty kopytka a reszte wywaliłam bo by mnie nowy rok zastał chyba :) lece konczyc sąłatke a wszystkim zycze wesołych i spokojnych swiat Bozego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha kmsu albo nsu widzisz mowilam ze bedzie dobrze a ty tu panike sialas i po klinikach nieplodnosci biegalas :D a mnie rozlozylo juz w ogole , leze i umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie że jak pójdę po ginekologa po nowym roku to będzie już coś widać ? czy raczej nic? Jutro będą równe 5 tygodni od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kmsu albo nsu
KMSU napewno teraz raczej nie bedziesz ogłą się doczekać ale ja na Twoim miejscu poszłabym do ginekologa w ok 7/8 tyg od ostatniej miesiączki.Wtedy napewno będzie już widać i słychać serduszko. Po co masz iść wcześniej a poxniej stresowac sie ze nic nie zobaczyłas? Przed Toba ciągłe zmartwianie się czy wszystko ok dlatego spróbuj jakoś wytrzymać. No i kase zaoszczędzisz :) Narazie jedz folik, nie stresuj sie nie denerwuj i ciesz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kmsu lub nsu jak wytrzymam to tak zrobię wolała bym tak :) mam nadzieję że uda mi się być cierpliwą :) kurcze wynik testu jest pozytywny a ja się ciągle zastanawiam, czy na pewno wszystko jest dobrze i czy na pewno jestem w ciąży i czy test się nie pomylił :P 7/8 tydzień to u mnie będzie dopiero 8/15 styczeń kupa czasu ale mam nadzieję że wytrzymam :) na razie łykam folik i mam zamiar po świętach zrobić sobie badanie bety tak bym chciała żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU Będzie dobrze zobaczysz:) tylko dbaj o siebie, nie przemęczaj sie. A do gina to ja poszłam w 7 tyg, i było już serduszko. także poczekaj chociaż do tego 7 tyg. Ja też mam stresa, w czwartek jedziemy na badania prenatalne, i ciągle o nich myślę, oby było wszystko dobrze :) Lece na wigilie, buziaczki Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana będę o siebie dbać postaram się a powiedz ty jak robiłaś test i wyszło ci że jesteś w ciąży to powtarzałaś test albo robiłaś betę ? bo ja sama nie wiem ten miałam pozytywny i nie wiem czy jest sens robić kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×