Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

frezunia lekarz powiedział ze bezpieczniej dla kobiety jest wykonać zabieg w tedy jest gwarancja że wszystko się dobrze wyczyści więc ufam mu w sumie jest mi wszystko jedno byle bym już to miała za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego męża siostra te za która nie przepadam poronila w 2 miesciacu za przyczynę lekarz podał wady genetyczne jakąś niezgodność i natura zrobiła swoje. Oporobila badania wszystko wyszło ok i po 2 mies zaszła znowu teraz zaczyna 2 trymestr i jes wszytko ok więc i nam się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ksmu ale powiem ci ze mialam dziwne przeczucie jesli chodzi ciebie.... Nie wiem czemu.... :-\:-\:-\ :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi KMSU.Nie poddawaj się kochana. Zyczę Ci szbkiego powrotu do formy, zafasolkowania i szczęśliwego rozwiązania. Trzymam kciuki. A ja byłam dzisiaj na połówkowym usg i poznałam płeć. Będzie chłopak.:( Tak bardzo marzyła nam się dziewczynka. Ale to nic, najważniejsze, że zdrowo się rozwija. W zeszłym tygodniu poczułam już ruchy. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU bardzo mi przykro :( tyle czasu starań, później taka radość i na marne :( smutne to :( Dobrze,że wiesz że jesteście płodni i następnym razem musi się udać donosić do końca ! Ściskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU a mowil Ci lekarz ile powinnas odczekac ze staraniami? pewnie jakies badania bedziesz musiala porobic? Czy robilas przed ciazą na tarczyce? Ja wierze ze w koncu uda nam sie. MUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaku
KMSU będzie dobrze!!!Tak jak pisalam Firance tez przez to przeszlam i teraz mam zdrową cudną córeczkę!!! Zaczelam krwawic, poszlam do gin, powiedzial, ze zle to wyglada i albo przejdzie albo poronie.. nastepnego dnia zaczelam mocniej krwawic pojechalam do szpitala, inny lekarz powiedzial, ze juz po i jutro na czyszczenie mam sie zglosic. nast dnia pojechalam byl juz moj lek, zobaczyl ze ladnie sie oczyszcza io na szczescie obyylo sie bez lyzeczkowania.. zaszlam w ciaze w drugim cylku po wiec wierz mi bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana już nie mogę spać, później rozbolała mnie głowa i tak jakoś egzystuję.. a co tam u Was? Kmsu trzymaj się kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie zima, wstałam w szoku, tak napadało przez noc. Ale jest ładnie:) Gagan gratuluje synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie snieg pada mocno bardzo nie wyspalam sie wogole...dzisiaj idziemy z mezem do psychologa az mnie zdziwilo ze sie zgodzil.kmsu jak sie czujesz?daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz ja piernicze...KMSU takich wieści się nie spodziewalam, na prawde. Do dziś wierzylam, że jest ok a tu takie coś... Nawet nie wiesz jak mi przykro, choć się nie znamy, ale szkoda mi. Oby to byl pierwszy i ostatni raz i nigdy wiecej takie coś się nie zdarzyło. Przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz ja piernicze...KMSU takich wieści się nie spodziewalam, na prawde. Do dziś wierzylam, że jest ok a tu takie coś... Nawet nie wiesz jak mi przykro, choć się nie znamy, ale szkoda mi. Oby to byl pierwszy i ostatni raz i nigdy wiecej takie coś się nie zdarzyło. Przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od rana dzwonie zeby sie zapisac na to usg i co :/ ciagle zajete. super ciekawe jak chca zarobic skoro odbieraja tel raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
wrzesniowa ja mam w piatek połowkowe... U mnie koszt wynosi 180 zl. Ty juz mialas to badanie w pierwszej ciązy, napisz proszę to jest badanie przez brzuch tylko czy dopochwowo tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba genetyczne w 13 i 20tyg mialam przez brzuch i kolejne takze. wszystko zalezy od tego.czy lekarz bedzie dobrze widzial lozysko narzady dziecka itd jesli nie to zrobi.dodatkowo.dopochwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna masz zabieg na rozstepy ? i ile placisz ? KMSU tak mi przykro , ale to jest tez sygnal dla Was ze jestescie plodni, teraz pozostaje wam sie starac i wrzuci troche na luz, moze jakis urlop ? mysle ze powiniscie troche odpoczac od tych nerwow naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna, prywatnei robilas ten zabieg na rozstepy ? ile dalas ? KMSU tak mi przykro , ale wazne ze jestescie plodni, bo skoro sie udalo to nie jest zle ! mysle ze powinniscie troche odpoczac dodac sobie sil na nowe starania, moze jakis urlop ? naprawde przyda sie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , a ja walcze z grypą - masakra jak mnie we wtorek scieło wieczorem...teraz lepiej , ale myślałam ze w pewnym momencie głowa mi odpdnie.. taki bol w kościach i stawach.. a w pracy full pracy , a ja lezakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu - bardzo mi przykro... będę miała zal do siebie ze zaczęłam pisać na tym poscie , a teraz już 3 z nas straciła swoje dzieciatko w ciągu niecałych 2 miesięcy , to chyb gorsze niż grypa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka jatam na ubezp raczej nie robia takich kosmetycznych zabiegow.ja robie nogi i brzuch ta nowa metoda mam okropne bo bylam grubsza wczesniej duzo...place 3 tys za brzuch i nogi.a cena zalezna jest od miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×