Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

I co nie odczuwasz zadnych boli przy tych lekach? Procz kregoslupa?? Ja tez pierwszy cykl z castagnusem. I dlatego sie pytam czy to normalne bo u mnie sutki sa bolesne.... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, mnie chyba na nowo rozklada, jest mi tak potwornie zimno, a w domu 25st mam. smile ja mialam dosyc wysoki progeston a i tak zawsze mnie wysypie przed okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup masc ale nie paste tylko masc cynkowa i zestaw witamin drozdzopodobnych z grb powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup masc ale nie paste tylko masc cynkowa i zestaw witamin drozdzopodobnych z grb powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup masc cynkowa ale masc a nie paste smaruj brode i zestwa witamin drozdzopochodnych i z gr b one beda w jednym opakowaniu powinno pomoc na brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na raczej nie jak wieczorem sobie posmaruje zresztana brodzie chyba nie ma bizuterii ja tam nosilam nrmalnie a ten zestaw mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile w ktorym cyklu jestes? Kiedy okres powinnas dostac??klementynka powiem ci ze nie zawsze bo ja nie mam problemu z cere a niereg mam od zawsze. Prolaktynke badalam to przed obciazeniem mam 11,72 czyli norma ale za to po obciazeniu mialam 17 krotnie za duzo czyli 196. Podobmo badania z obciazeniem sa niewazne nie wiem zalezy wszystko od lek ale mam za wysoki testosteron morma jezt do 0,44 a mam 0.77.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
KMSU czekam na info od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie nic nie zczerniało ale ja na szyje raczej nic nie zakladam chyba ze jakies wieksze wysjcie a tak to nos uszy i pierscionki oczywiscie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w sumie na szyi nic nie nosilam wiec nie mam wiem al byc moze tak jest u mnie tylko bizuteria w nosie uszach i oczywiscie tradycyjnie pierscionki chociaz na wieksze wyjscia zdaza mi sie zalozyc cos na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już sama nie wiem zobaczę z tamascia ja kupiła zestaw fajnych kremów ale wlasnie pomagają po @ ładnie zaszuszaja delkatnie ale przed @nic nie pomaga:-( ja mam 9 dc zgodnie z data 9.01:-) a kiedy @ będzie to nie wiem ostanio miałam 34 dniowy cykl więc zobaczymy. Dziewczyny mój brat się zakochał:-) chyba setny raz w tej samej dziewczynie :-) jest strasznie uczuciowy i kiedy tylko piszą sobie i love you chłopak szaleje od godziny leci romantyczną muzyka u niego w pokoju i to ta sama piosenka:-) mówi że aż brzuch go boli a geba mu się cieszy od ucha do ucha:-) zbieram pranie a on serce mi strasznie szybko bije ja się tylko usmiechnelam i słyszę jak mruczy pod nosem zakochalem się:-)mówię wam widok nie codzienny aż śmiesznie się zachowuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
KMSU czekam na info od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile a ta dziewczyna tez go kocha? to jakas angielka? :) oj tam fajnie widziec jak ktos jest zakochany :) nam te czasy juz nie wroca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
cos mi sie dzieje chyba z netem, wkleilo 2 x a wczesniej mnie wyrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesnikowa ja już nie nadazam za nimi pisze mu że tak zerknela na face booku :-P tak to angielka ,mówię wam jak zaczarowany siedzi :-D no widok niesamowity a co się pytam to się głupio uśmiecha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×