Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrzesniowa - dziekuje :* Hana - dziekuje :* ja mysle, ze to nie topic tylko po prostu zycie KSMU - oczywiscie, ze wam sie uda jeszcze raz:) Smile - hm... niektore kobiety ciezej przechodza strate.. np. moze nic nie mowila a starali sie bardzo dlugo? a niektore sa silne i probuja dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mój M bardzo mnie wspierał było nam smutno ale wzięliśmy się w garść rodzina też nas wspiera a to bardzo ważne wszyscy nam powtarzają że się nam uda i doczekamy się malucha i wierzymy ze na pewno się tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mój M bardzo mnie wspierał było nam smutno ale wzięliśmy się w garść rodzina też nas wspiera a to bardzo ważne wszyscy nam powtarzają że się nam uda i doczekamy się malucha i wierzymy ze na pewno się tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mój M bardzo mnie wspierał było nam smutno ale wzięliśmy się w garść rodzina też nas wspiera a to bardzo ważne wszyscy nam powtarzają że się nam uda i doczekamy się malucha i wierzymy ze na pewno się tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mój M bardzo mnie wspierał było nam smutno ale wzięliśmy się w garść rodzina też nas wspiera a to bardzo ważne wszyscy nam powtarzają że się nam uda i doczekamy się malucha i wierzymy ze na pewno się tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa mój M bardzo mnie wspierał było nam smutno ale wzięliśmy się w garść rodzina też nas wspiera a to bardzo ważne wszyscy nam powtarzają że się nam uda i doczekamy się malucha i wierzymy ze na pewno się tak stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile :) dzisiaj mniej, tak mnie cmi tylko ,wiec nie biore tabletek lagodze bol zimna woda noce sa najgorsze ale moze minie z regoly bol trwa pare dni i znika na ok 2 tygodnie koniec pracy:) trzymajcie sie kobietki, do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest masakra od rana mocno pruszy snieg. jutro to bedzie chyba jak na biegunie polarnym jesli te opady utrzymaja sie cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja od kilku dni czekałam na ważny telefon, a mianowicie z kliniki gdzie robilam badania prenatalne, tzn usg i test Pappa. Mieli zadzwonić i poinformować o wyniku tego testu, trochę się denerwowałam, ale w końcu dzisiaj zadzwonili i powiedzieli że wynik jest dobry, i prawdopobieństwo, że dziecko urodzi się z jakąś wadą genetyczną jest praktycznie zerowe. Także się uspokoiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej [czesc[ Ja z zapytaniem :P Czy możliwe żebym od duphastonu miała biegunkę? Wczoraj o tej samej porze i mniej wiecej dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Bo chyba nie od ciąży, niby dlaczego. Wczoraj to jeszcze "zwaliłam" na jablka zjedzone dzień przed na czczo bo tylko to od 3-4dni mi rano wchodzi ale dziś (od wczoraj specjalnie jabłek nie tknełam)? Troche dziwne, bo nie pierwszy raz jem ten lek i nigdy tak nie mialam. Wczoraj tak mnie skręcało, że się troszke obawiałam żeby jakiś plamień nie dostać lub czegos gorszego :o Ale na szczescie nic się nie dzieje. Tylko, że dziś ani mnie podbrzusze nie boli ani nie jest mi nie dobrze nawet piersi nie bolą już tak bardzo. Hmmm, nie wiem może wymyślam ale trochę mi to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.......11.01 Frezjunia.............25......15.12.........4.......łódzki e.. .... .......13.01 bluebell_..............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem....23......24.12.........3......mazowieckie. ........21.01 Staraczkaa..........20.......26.12........4.......kujawsko pom.......27.01 Waris2012............?........25.12.......?............ ..........................? Magda0013..........20.......05.12.........3.....dolnoślą ski e...............? Magda080............32......31.10.........2............. ... ...................? Styczniowa..........24......18.11..........3........ ... ... ....................? DZ25..................25......27.11.........3........dolnoś lą skie.............? smile .................28.......28.11........3.........podkarpackie..... ... Klementyna - przerwa Firankaa Kopiuję bliżej co by później nie szukać ( poprawiłam bo zapomniałam że XII ma 31 dni :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo dziewczyny, ja jestem na chwile zeby sie wam pochwalic, ze test owu wyszedl pozytywny, takze wiecie nie bardzo mam czas tu siedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wyszedl ci pozytywany ale ta kreska t byla taka mocna bardzo?skad wiesz ze akurat to ten dzien?ja za pomoca testow chce zobaczyc co z moim cyklem bo mi sie cos powalilo po tym poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurcze mi tak samo wyszlo ale tam jest napisane ze t ma byc jak c albo mocniejsze ale wydaje ci sie ze jest takie jak c mi sie wydaje ze jasniejsza ciut czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam ci link tam gdzie sa 2 jednakowe kreski to znaczy ze w ciagu 24 h bedzie owulacja. kreski musza byc rowne lub testowa ciemniejsza od kontrolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest jasniejsza to nie ale jak jest taka sama to tak. ja zawsze po pozytywnym tescie robie przez kolejne 2 dni tez zeby miec pewnosc ze to byl ten dzien. chociaz testy nei daja takiej pewnosci co monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dla wszytskich staraczek;prozmawialam z moja siostra ktora starala sie o dzidziusia przez 9 mies i w koncu lekarz jej doradzil zeby nie kochala sie co drugi dzien czy codziennie tylko postarala sie wyliczyc i obserowac dokladnie i ten dzien owulacji i wtedy plemniki sa najsilniejsze...jak jest raz w ten dzien a nie kilka razy kolo owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna to nasz 3 cykl z testami i clostylbegytem do tego olej z wiesiolka na sluz i kwas foliowy. co do plemnikow to zalezy wszyskto od organizmu, najklepiej kochac sie wtedy kiedy sie chce;p ja wam powiem ze tak mnie boli podbrzusze ze nie moge wytrzymac, to bol okoloowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki niemu w ogole mam owulacje, on pobudza jajeczka ze tak powiem powoduje ze rosna pecherzyki. a wy ktory cykl sie staracie ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi testy owulacyjne nie pomogły :) ( pomogły tylko i tyle ze wiedziałam ze wzrósł poziom TSH) natomiast jak zobaczyłam drugą kreche to chłopu nawet po wyrwaniu zęba zatokowego gdzie nie powinien sie nadwyrężać - nie odpuściłam - więc :) powiem tylko tyle... odpuściłam testy bo głupawki dostawałam- na 3 miechy testowania dwa cykle miałam wzrost hormonu a w jednym nie miałam w ogóle jajeczkowania chyba- ale miałam duzo stresów zachorował mi pies całe noce przy nic czuwałam, nowy system premiowy wchodził na końcu pies dostał ataku musiałam go uśpić- w trakcie @ zatrzymała mi się na dwa dni poczym wróciła...przez miesiąc do siebie dochodziłam- dobry pomysł martyna jeśli chcesz sprawdzić swój cykl po prostu, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami jeśli chcesz powrócić do starań- to naprawdę to przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×