Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja wiem ze to moje urojenia bo to nie jest mozliwe przy moich genach zeby urodzic wielkie dziecko ale jak to male tam podskakuje to czuje jakbym miala tam w srodku pol kg klocka . Wydaje mi sie bardziej masywne od corki albo to przez rozciagniete miesnie mam takie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie chcecie zbyt wiele :P ja tu niesmialo o marcu, a wy odrazu byscie skoczyly rok do przodu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa idę do innego bo ma lepszy sprzęt usg 3 i 4 d więc może on więcej będzie widział niż ten u którego byłam wcześniej wizytę mam na 18.45 więc dam znać po wizycie myślę najwcześniej koło 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kmsu ja ci zycze jak najlepiej niech tam ci sie uda z dzidzia bo dlugo sie staralas i na pewno bedzie ok.firanko ja sie staralam a t na razie nie ma z kim sie juz starac jedyne co moge powiedziec to moj maz byl dzisiaj pogadac niby mowi ze mu odwalilo i ze jestm wszytskim dla niego i ja mu wypomnialam ze z lapami skacze i ze na kase czeka a on twierdzi ze moze podpisac ze nic nie chce z firmy wogole.nie wiem co myslec kocham go ale powiedzialm ze jezeli dam mu jakas wogole szanse to idziemy do psychologa takie jest moje zdanie a tak wogole mialam mega ciezki dzien masa zalatwiania teraz na rosji swieta i zaladunki stoja... ale wam fajnie dziecwzynki te ktore rodza w tym roku...firanko nim sie obejrzysz bedziesz juz mogla sie starac ale ja bym sie nie sugerowala tym co mowi alekarze zrob badania czy wszytsko jest ok i sie staraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna decyzje musisz podjac sama czego tak naprawde chcesz. Wizyta u psychologa czy tez mediatora to na pewno dobre wyjscie ale czy on.sie zgodzi.. mezczyzni nie lubia tego typu zajec a juz w szczegolnosci rozmawiac z obcymi o problemach. Na pewno nie mozesz dac sie ponizac. Wtedy on tez nie bedzie mial szacunku do ciebie. Ciezko cokolwiek radzic tak na odleglosc jak sie kogos nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki ze ciezko ale chcialam napisac co u mnie skoro juz mowilam od poczatku ze cos nie tak.zobaczymy jak sie nie zgodzi na takie cos to nawet nie ma mowy o jakiejkolwiek zgodzie nie bede ponizana.wrzesniowa ile ma twoje dziecko strasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam trochę czasu jem wlasnie sniadanie a szf sie chwilowo nie kreci w pobliżu ;) Martyna ja bym sie tak z czystej beszczelnosci zgodziła i podsunela papiery ze nie chce tej firmy :D A potem do psychologa zaciągnela i na chłodno pomyślała co i jak U mnie biało, ale na drogach wiecej soli niż śniegu , wszystko przejezdne, a i jak narazie mój cykl trwa juz całe 24 dni więc moze wrócę do 25 dni jak dotrwał do jutra :) Za to u ciebie wrzesniowa podobno drogi nie przejezdne coś mówili w radiu ze okolice trujmiasta stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam trochę czasu jem wlasnie sniadanie a szf sie chwilowo nie kreci w pobliżu ;) Martyna ja bym sie tak z czystej beszczelnosci zgodziła i podsunela papiery ze nie chce tej firmy :D A potem do psychologa zaciągnela i na chłodno pomyślała co i jak U mnie biało, ale na drogach wiecej soli niż śniegu , wszystko przejezdne, a i jak narazie mój cykl trwa juz całe 24 dni więc moze wrócę do 25 dni jak dotrwał do jutra :) Za to u ciebie wrzesniowa podobno drogi nie przejezdne coś mówili w radiu ze okolice trujmiasta stoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet nie wiem nie byłam jeszcze na dworze, ale jest biało :) tylko, że jak dla mnie to mało śniegu spadło, chyba, że dzisiaj jeszcze popada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka blade albo zaziebiłam jajnik albo mam okrótne PMS :( spałam sobie normalnie bez żadnych ekscesów nic mnie nie boolało a rano jak wstałama to noga nie mogłam ruszyć ból jajnika promieniujący przez całe udo az do kolana :( ledwo na autobus doszłam- zycie kobiety jest niesprawiedliwe :( Słuchajcie zakochałam się dzisiaj w pociągu :) zazwyczaj dzieci mnie nie ruszają i nie świecą mi sie oczy na ich widok- ale dzisiaj jechała na kolanach mamy prześlicza jakoś tak moze z 7 miesięczna dziewczyna :) miała normalnie tak słodką mordeczkę jak ten bobas na gerberze :) teraz juz na bank jestem pewna ze instykt macierzyński się we Mnie budzi :)- pierwszy raz w życiu taka akccja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia oj to widać hormony szaleją :D ja też tak miałam, ale jak byłam w ciąży no i po urodzeniu jednak własne dziecko jest najpiękniejsze na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra.... Wstalam niedawno a juz czuje sie lrniwa zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra.... Wstalam niedawno a juz czuje sie lrniwa zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra.... Wstalam niedawno a juz czuje sie lrniwa zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra.... Wstalam niedawno a juz czuje sie lrniwa zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie chyba zaczynam sie wkrecac..... :-\:-\:-\ maz wczoraj stwierdxil ze jestemnerwowa rozdrazniona no i mam swoje glupie humorki. Dzis obudzilam ze z bolacymi bolami sutkow cholernie mnie bola sa pelne piersi tylko mecze sie z sutkami. No i od kilku dni boli mnie glowa nawet kawa mi nie pomaga....a jeszcze ja przed praca do godz 23 masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mialam wczoraj napisac ale taka dętka byłam, jak nie ja. Zero sil jakichkolwiek. A w ramach urozmaicenia na zmiane a to bóle podbrzusza albo mega mdłości ewentualnie boląca głowa. Full pakiet :P Nic kompletnie przy młodej wczoraj nie zrobiłam, mąż miał dyżur :P Dzisiaj ciut lepiej ale też szłu nie ma. Ale do rzeczy. Wczorajsze usg pokazało prawidłowy wymiar i mniej wiecej tp - maluch ma prawie centymer, co odpowiada 7tyg czyli ok a tp to wg usg 27.08. Badania zrobione, teraz czekać trzeba tylko za wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy wozek
Kasia no to super :) jeszcze tylko dobre wieści ok Kmsu i kilka nowych maluchów i mozna uznać styczeń za szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×