Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Cześć melduję że byłam na pobraniu krwi LH, prolaktyny i testosteronu- niestety w związku iż to badanie na kase chorych- wyników nie dostanę do ręki lecz trafią one bezpośrednio do lekarza który zlecił ich wykonianie- a z racji że obecna Pani Doktor z którą jakoś nie złapałam wspólnego języka :) przyjmuję raz w tygodniu - wyniki poznam dopiero 28 stycznia :) także dozobaczenia za te kilka dni ;) Ps. uprzedzam też o dogłębnej analizie kiedy trzeba jakie hormony wykonać- zapytałam sie pani Doktor kiedy zrobić- powiedziała mi że bez różnicy, aczkolwiek wczoraj coś Mnie tchnęło no i okazało się że dzwonkiem ostatnim ( no moze nie ostatnim ale najbardziej wiarygodnym) - dzisiejszy dzień był - także z przykrością muszę stwierdzić że słuchamy lekarzy ale nie wierzmy na ślepo- to tylko ludzie i nie są w stanie wszystkiego spamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Jak mnie tu daaaawno nie było.. Chciałam się Wam wyżalić :-( dziś jest mój 44 dc... @ dalej jak nie było tak nie ma... Zrobiłam dziś test ale po południu i wyszła jedna kreska :'( a juz szczerze myślałam, ze się udało... W tym miesiącu się nie staraliśmy tylko poprostu kochaliśmy się i nie myśleliśmy a może teraz się uda... Eeehhh... Po niedzieli idę do gin bo ostatnio @ spóźniła mi się 7 dni a teraz aż 14! A co tam u Was? Są juz jakieś nowe przyszłe mamusie? Jestem teraz na uczelni i korzystam z tel a takie patrzenie jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
staraczka, ja bym nie kupowała rzeczy dla dziecka za wczasu ale jakbym juz je miała to nie pozyczyłabym bo niby dlaczego moje dziecko mialoby miec uzywane rzeczy skora ja za to zaplaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki moje kochane- mam pytanie o przesądy?! Czy któraś z Was słyszała o przesądzie że jeśli jakaś kobieta w ciąży ma do Was żal i jakieś pretensje- to nasyła myszy żeby zjadły Ci wszystko- słuchajcie przepraszam Was że po zmroku i z takim pytaniem z kosmosu- ale mieszkam na 4 piętrze - mam cholerny problem - a mama tylko chodzi i się Mnie pyta czy któraś z koleżanek ciężarnych nie ma do Mnie żalu - pozbyłam się jednej myślałam że mam spokój ale ostatnio chyba mam drugą mysze na chacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd jest taki, ze jeśli jakaś kobieta w ciąży czegoś bardzo chce a Ty jej odmówisz to myszy zjedzą Twoja najlepsza rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd jest taki, ze jeśli jakaś kobieta w ciąży czegoś bardzo chce a Ty jej odmówisz to myszy zjedzą Twoja najlepsza rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd jest taki, ze jeśli jakas kobieta w ciąży bardzo pragnie czegoś a Ty jej odmówisz to myszy zjedzą Twoja najlepsza rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam dopiero do domu jak zwykle bylo opoznienie jesli chodzi o przychodnie wiec weszlam grubo po.swojej godz. no ale do rzeczy :):):) moja kluska jest piekna zdrowa duza i jest dziewczynka!! wazy 400g z groszami i jest o tydzien starsza niz to wynika z terminu @. jeju jestem bardzo zadowlona ze jest zdrowa bardzo sie tym stresowalam. mam nagranie na plytce ale podczas nagrywania cos moglo sie nie zapisac i lekarz powiedzial ze jesli tak bedzie to drugie badanie wykona mi calkowicie bezplatnie i bedzie lepiej widac malucha.bo.bedzie wiekszy :) moja mama cos nie byla zadowolona z plci bo ona ciagle powtarzala ze teraz chlopak bedzie. takie jakies wrazenie odnioslam choc mowila ze sie cieszy. jestem w mega euforii wiec bym wam referat nqpisala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja bym tak nie wierzyła w te przesądy :P ale Frezjunia przeważnie się mówi że jak odmówi się ciężarnej to przychodzi mysz i pogryzie Twoją najlepszą rzecz :D bodajże strzyga na nią mówią :P:P i nie wierz w takie pierdoły :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa gratuluje kochana. Ciesze sie ze wszystko dobrze. A ty i mąż cieszycie sie ze dziewczynka? I pisz pisz nam referat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frezunia ja mam kota, leniwy zwierz ale myszy brak w domu :P a jesli to prawda z ta ciezarna to ja sie przygotuje na jakas inwazje bo dzis odmoilam ciezarnej i to 2 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ja się cieszę, a mąż stanął na wysokości zadania i nie dał po sobie niczego poznać :D wiem, że na pewno trochę myślał o chłopcu, ale do brzucha często mówił jak do dziewczynki, więc zapewne liczył się z tym :) no po prostu mega się ciesze, że jest zdrowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, najwazniejsze aby dzieciątko zdrowe bylo :) A ta dziewczynka to juz na pewno? czy mogl lekarz nie dowidziec? mowil ze jest pewny/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×