Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Przypomniało mi się że na @ miałam zawsze twardy brzuch na dole a teraz tak nie mam więc wszystko jest na dobrej drodzę dziewczynki :) odezwę się jak test pokaże wyraźniejszy wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna spróbować na jakimś forum typowo staraniowym jak netmama tam musisz sie zalogować zeby coś napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle pada i pada :O Nastąpiło juz z 10 cm a końca nie widać. Smile to co ty tu robisz zamiast z malza korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna dlaczego ? wystarczy się zalogować a mnie tam znikła ikonka odpowiedz i nic nie mogę napisać nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie zrobilam test o czulisci 10 i dziś jest 10 dzień po owulacji i wyszła 1 kreska.myślicie ze to moze byc za wxzesnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore do nas jeszcze nie dotarly a z nami tu byly zapraszamy na nowe miejsce naszych rozmow. Link do forum, ten co straraczkaa podala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ bluebell_..............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem....23......24.12.........3......mazowiecki e. ........21.01 Staraczkaa..........20.......26.12........4.......kujawsk o pom........27.01 smile .................28......01.01........4.........podkarpackie ..... ..03.02 Frezjunia.............25......15.12.........5.......łód zki e.. .... .......14.02 Waris2012............?........25.12.......?............ ..........................? Magda080............32......31.10.........2............. ... ....................? Styczniowa..........24......18.11..........3........ ... ... .....................? DZ25..................25......27.11.........3........doln ośląskie.............? KMSU..................23......20.11.........9........śl skie..................? Klementyna - przerwa Firankaa Chętnie bym Wam coś nie co poopisywała ale zauważyłam ostatnio jak Wam się żaliłam ;) że jesteście zbyt zajętę sobą aby zwracać uwagę na pojedyncze posty innych :P życzę Wam powodzenia :) Wam kiedyś też się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×