Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Staraczka meska duma u na to nie pzwala. Powiedz mu ze jak dlugo nie zajd w ciaze to zrobimy bad nasienie to pow ze ok. Zdaje obie sprawe ze moze miec slabe reuchliwe zolnierzyki bo bierze lekarstwa ze wzg zdrowotnyc. I tego tez sie boje ze lki oslabiaja zolnierzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Wiesz dla niego sama myśl że może być coś nie tak z jego nasieniem to pewnie jest straszne, boi się chłopak na pewno. Tak faceci niestety maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale mu powiedzialam ze jesli chce miec bobo to niestety musi isc. i tez mu powiedzialam ze jest mi b. przykro ze on robi z teog taki problem a to ze ja chodze po kilka razy w miesiacu do lekarza i pokazuje swoja ci** to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka meska duma u na to nie pzwala. Powiedz mu ze jak dlugo nie zajd w ciaze to zrobimy bad nasienie to pow ze ok. Zdaje obie sprawe ze moze miec slabe reuchliwe zolnierzyki bo bierze lekarstwa ze wzg zdrowotnyc. I tego tez sie boje ze lki oslabiaja zolnierzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana poltora roku sien ie zabezpieczamy a typowe staranai pod okiem lekarza to 3 cykl czekajcie ide sie go spytac czy jak mu podam numer do androloga to pojdzie. zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja zaraz z siebie wyjde siedze w pracy z dnia na dzien jest coraz gorzej . Ten bol jest nieznoszny .masakra. :-/ :-/ nikomu nie zycze takiego bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka jutro idziesz do lekarza,może on znajdzie przyczyne tego bólu. Mnie też boli dosyc mocno, ale niby tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka a bralas antykon.? wyobraz ze ja 2,5 l to stosunek przerywany i nie zabezpiecz i nawet nie bylo wpadki. Nigdy nie bralam antykonc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
Staraczka faceci tak juz maja!! ja uwazam ze mezczyzni krępują się takiego badania:/ Dwa lata temu mialam staz w laboratorium analitycznym i znam kilka przykladow , że gdy facet musial oddac sperme do badania to strasznie ich to przerażało!! Musisz mu wytlumaczyc ze jest wiele takich osob, on nie jest jeden!! i ze to dla waszego dobra!! moze wtedy zmieni zdanie:/ ech ciezko doradzic!! nie smutaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam przez rok i po nich nie dostalam @ i musialam wywolywac i dlateog potem poltora roku bralam luteine na regulacje ale nie pomogla i teraz musialam znow wywolywac i teraz wprowadza mi clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie spytalam mojego czy zadzwoni i sie spyta ile kosztuje badanie nasienia i kiedy moze przyniesc a on mi na to cyz ja nie moge tego zrobic ? ( jednak sie wstydzi) powiedzialam ze to tak jakby on dzwonil do ginekologa i pytal ile kosztuje cytologia no i powiedzial ze zadzwoni tylko kurcze mial ktorejs z was maz takie badanie ? chcialabym wiedziec jak to wyglada i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
martulka a mialas juz kiedys torbiel na jajniku?? musisz jakos wytrzymac do jutra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ahh no tak, to też może być przyczyna bólu. ja miałam na początku torbiel i to dosyć dużą 5x6cm, po lekach się wchłopnęła na szczęście, ale lekarz m powiedział, że najlepsze lekarstwo na torbiele to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem badanie mozna zrobic prywatnie a ile koszt itp to niestety ci nie pomoge bo nie wiem ale przydalaby mi sie wiedza na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolku nigdy nie mialam torbiela i cholernie sie tego boje. Jak przez jakis czas sie nie odezwe to znaczy ze sluzba wzywa mi do pracy. Ale odezwe sie na pewno do was. :-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanie czy w ciązy można pić taką slabiutką kawkę rozpuszczalną z mleczkiem ? chyba nie dam rady bez niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno sie odezwe do was. W potrzebach was nie zostawie. Macie moje slowo. Piszcie co chce ale i tak z wami pogadam o pierdolach :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka Torbiele nie są takie straszne na prawdę... moja szwagierka z trzema zaszla w ciąże. nie bój się, 3mamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
staraczka badanie nasienia z tego co ja wiem to wyglada nastepujaco: mezczyzna najlepiej aby przynajmniej przez 3 dni przed uzyskaniem nasienia nie współżył:/ przewaznie facet przychodzi do kliniki i tam w osobnym pomieszczeniu na drodze masturbacji uzyskuje nasienie :/ wiec widzisz to jest na pewno dla nich przerazajace. i takie pobrane nasienia odrazu jest poddawane badaniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×