Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

No, po naprawie :). Co do linka Wrześniowej - jeszcze Maciek w dupie, a już mu kaszę gotują :D.. Jak myślicie dziewczyny, warto iść na tą betę jeszcze raz? Bo zaczęłam się zastanawiać, czy nie lepiej czekać na wizytę u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem wsciekla. Wlasnie wrocilam od gina a ta pizda nawet usg moi nie zrobila. Nawet bez badan kazala mi wziac luteine na wywolanie @ . Jak wyszlam od gina ryczlam jak bobr ze zlosci. Ja tu mam stracha ze to torbiel albo pco a ta pizda jebana laske mi udg nie zrobila..napierdziela mi brzuch. Huj po ndz ide do nastepnego gina. Dobrze ze mam kochanego meza optymiste na poprawe humoru wzial mnie na lody. Maz sie wqrwil myslalam ze pojde do niej i afere tam jej zrobi. Ehhh jeszcze mnie zbiera na placz..:-(:-( :-/ wszystko mi sie pierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj hahaha a Ty dalej z tym Maćkiem?:D I... z tą betą to nie wiem :D od Ciebie zalezy :D teoretycznie wiesz, ze jesteś w ciąży więc to już o Twój spokój raczej chodzi :) Zależy co wolisz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Klementyna
Wreszcie wróciła truj :) Zależy czy jestes strasznie niecierpliwością. Chociaż 9.11 daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Klementyna
Pani doktor od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, nie zostaje Ci nic, jak przuy okazji rejestracji do następnego gina przygotować sobie listę pytań, z czego 2 najważniejsze brzmią: 1. czy usg jest wliczone w cenę wizyty? 2. czy stawia się diagnozę hormonalną na podstawie głębokiego spojrzenia w oczy pacjentki :D? Mama - odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywistą oczywistością. Powiedzonko jest dużo bardziej zabawne niż to o dzieleniu skóry na niedźwiedziu, a wydźwięk ma ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja - jestem oazą spokoju, więc nie pójdę jutro na betę. Odwiedzę mojego lekarza w szpitalu :D, może na piękne oczy da się namówić na zrobienie mi USG ;), albo wyznaczy chociaż jakiś rozsądny termin, np. pojutrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja - jestem oazą spokoju, więc nie pójdę jutro na betę. Odwiedzę mojego lekarza w szpitalu :D, może na piękne oczy da się namówić na zrobienie mi USG ;), albo wyznaczy chociaż jakiś rozsądny termin, np. pojutrze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmbh13
podejrzliwość mam przechodzi granice wszelakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
martulka przytulam cie :( idz do nastepnego gin :/ a bhcg robilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, ja jestem niespotykanie spokojny człowiek, dlatego nie pójdę jutro na betę. Pójdę za to do szpitala zmolestować mojego gina, żeby zrobił mi USG. Najlepiej natychmiast :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory, ale kafe mi się zacięło :D. Pewnie pospamuję jeszcze, póki nie dojdę ładu z kompem po naprawie :). Zrobiliśmy się niekompatybilni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj nie idz na bete szkoda kasy :) ja nie byłam jeszcze ani razu w żadnej ciąży :) ja się zawsze pytam ile kosztuje wizyta razem z usg :D same widzicie jacy lekarze są.. :/ nie ma co się wkurzać tylko szukać innego ehh a mnie brzuch pobolewa raz macica raz jajniki kłują szczypią i kij wie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny :) Byłam dzisiaj u ginekologa i potwierdził, że to 8 tydzień. Widziałam na monitorze zarodek z bijącym serduszkiem, ma 17 mm. Niestety nie dał mi zwolnienie lekarskiego, ale powiedział, że jak będę się źle czuła to mam przyjść i mi da. Nastepną wizytę mam za miesiąc a za 2 tygodnie mam zrobić badania krwi. Ja chodzę do ginekologa na nfz, ale jestem bardzo zadowolona z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam się pochwalić, że zaczynam coraz więcej chodzić i siedzieć :) bo już nie mogę wytrzymać, oczywiście nic nie sprzątam i nie noszę. Jak chodzę to jest najgorzej taka garbata jestem i ten brzuch się dziwny robi. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, bo inaczej sama umrę śmiercią naturalną z przeleżenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bo najłatwiej jest powiedzieć "Nie ma Pani miesiączki? To luteina załatwi tą kwestię". Ok, jak to jednorazowy wyskok organizmu - nie ma sprawy, ale z tego co pisze Marta, to u niej cykle są nienormalnie długie a @ pojawia się jak chce, co dla mnie akurat powinno stać się sygnałem alarmowym dla każdego lekarza. A nie traktować każdy przypadek tak samo i wypisywać recepty jak na taśmociągu. Marta, popytaj znajomych o jakąś dobrą lekarkę, taką co może i nie ma prof. przed nazwiskiem, ale traktuje pacjenta jak człowieka :D. Wrześniowa - a czemu Ty z drugą ciążą nie poszłaś do lekarza prowadzącego pierwszą :)? Chyba wybrałaś wtedy lekarza, któy Ci odpowiadał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Klementyna
Wrzesniowa to mozna umrzeć z przelezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa, na pewno rośnie codziennie :). Bez obaw :). No i nie szalej z tą fizyczną aktywnością :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna a no można w moim przypadku :D a dostań tak odleżyn? jaki to jest ból.. :/ bo mnie tak boli dupa i kręgosłup od leżenia, że sobie nie wyobrażacie, ja bym nie była w stanie leżeć dla dziecka kilku mieś. naprawdę nie mogłabym, wiem, że to przykre, ale za słaba psychicznie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, też chodzę na nfz :D. Ale czemu nie dostałas zwolnienia, przecież wspominałaś, że źle się czujesz - lekarz nie wziął tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam lekarza prywatnego do którego chodziłam i nigdy więcej nie pójdę, bo poszłam do niej po diagnozę i to co usłyszałam mnie zabiło ;) ale to szczegół. Oczywiście było nieprawdą, bo miała stary sprzęt, ale jak ktoś nie jest pewny to niech nie mówi, że jest pewien ;) do innego chodziłam tylko na usg b. dobry konkretny, ale nie opłaca mi się jeździć dużo km., tym bardziej, że teraz jest ciąża zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Niby wziął pod uwagę, ale chyba stwierdził, że to może za wcześnie na zwolnienie. Jak będę nadal się źle czuła to pójde do niego wcześniej niz za miesiąc i pewnie da mi zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Klementyna
Ja chodzę na NFZ ale czasem prywatnie tylko ze wizyta prywatnie to koszt 150 zł a z usg 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Klementyna
Z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×