Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

trzeba sie naprawde dobrze przyjżeć żeby zobaczyć - ja widze ... chyba ze widze to co chce zobaczyć. Luz bez podniet w piątek powinnam dostać okres zrobie rano test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba naprawde sie dobrze przyjżeć żeby zobaczyć... może widze już to co chce zobaczyć. Bez podniety z mojej strony zrobie test w piątek w terminie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja tez jestem ciagle ta nagorsza :) juz przywyklam. Zazdroszcze niektorym relacji z rodzicami. Moj maz tez nie mial dobrze z rodzicami. Oboje mamy przesrane i 0 pomocy od.rodziny musimy liczyc tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo tylko z ojcem nie mam z nim żadnego kontaktu nie uznaję jak on to mówi córek więc zarówno ja jak i moja siostra nigdy nie mogłyśmy na niego liczyć więc została mi tylko mama na którą zawsze mogę liczyć dobrze że chociaż mój M ma super rodzinę zazdroszczę mu tego bo wiem jak to jest kiedy nie ma się pełnej rodziny na którą zawsze można liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile plamilam teraz prosilam by przyjechala chociaz na 2 dni to powiedziala.ze nie moze ;) a nie byla juz 3mies. To chore! A.wiedzialam ze ma czas i mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się czyta to co piszecie :( Nie rozumiem takich matek... sama mam mamę i sama jestem mamą i naprawdę nie wyobrażam sobie tego. Choć patrząc na moją teściową ( z którą na szczęście nie utrzymujemy kontaktów) to chyba mnie już nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Smile ;) Co Cie obchodzi co na kafe pisza głupie pomarańcze :D Każdy wybiera to co jemu pasuje... jeden chodzi do pracy, inny jest w domu i nikomu nic do tego :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie.. :) ta lekarka kazala przyjsc za 2 tyg ale nie pojde do niej wiecej. Musze kogos innego znalezc. Tydzien juz minal. 30 mina 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Jej ale sie rozpisalyscie, piszecie i piszecie. Smile a co cię obchodzi ze gadają, jeśli to prawdziwi przyjaciele to by tak nie mówili i tyle. Wrześniowy ty sie nie przejmuj mama bo nie warto. Ja mam z mama wiarę dobry kontakt i z teściowa nazwę to poprawny chociaż mnie wkorwia niesamowicie ale milcze bo mieszkamy u niej w domu to znaczy mamy własna kuchnie i pokoj oraz toaletę, więc w sumie oddzielne miszkańie. Co do taty to ja mojego nie pamietam bo zmarł jak byłam mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Wiem wiem :D Dobra ja sie muszę ruszyć ale mi sie nie chce. Jedyny plus to taki ze przestał mnie bólach brzuch a bolal od tygodnia więc hura. Dobra idę coś zrobic bo mnie jeszcze wywala za omijanie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest dziwna bylam prywatnie a i tak bilo od niej.chlodem ;) do tego jak.robila usg nic nie mowila ale to norma u lekarzy nie widzialam malucha bo miala tak.ekran.ustawiony i musialam z niej wszystko wyciagac.a powinna sama tlumaczyc wiec nie przypadla mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Wrześniowy jaostatnio głąb na usg piersi to mialm panią doktor która tak do mnie mówiła jakbym robiła usg w ciazy. Wszystko odmówiła chociaż mnie interesowało tylko jak czy zmiana sie zmniejszyła czy powiększyła :D a odmówiła ze mną rozmiar moich węzłów chlonnych, przewodów mlekowych wszystko. Od mam wlukniaka po biopsji i go kontroluje raz na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ginów poznałam już 4 i żaden nic nie tłumaczył co widział ;) także przywykłam, ale za to cała 3 zawsze miała monitor do mnie zwrócony lub drugi dla pacjenta, a ona miała tylko dla siebie, a łóżko tak ustawione, że nic nie mogłam zobaczyć. Czuje się wtedy taki dyskomfort, bo ja na "dobre" oczy nie wierzę nikomu, dlatego ciągle myślę czy aby na pewno żyje.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa** mój pseudo ojciec zawsze mamie mówił że jak będzie córka to nie będzie się do nich przyznawał i tak właśnie jest jak się go kiedyś ktoś spytał ile ma dzieci to powiedział że ma 3 synów ale o 2 córkach to już zapomniał moja siostra ma 2 córeczki jedna ma 15 druga 4 to on w ogóle nie utrzymuje z nimi kontaktów wiadomo starsza już to zaakceptowała ale ta mała pyta moja mamę dlaczego dziadziuś ją nie odwiedza i dlaczego jej nie lubi szok nienawidzę go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×