Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Obiecałam sobie, że tego nie zrobię, ale nie mogę się powstrzymać widząc ten misz-masz :D. STARAJĄCE SIĘ: Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 KMSUL..................22.........21.10................7. ............24-26.11 DZ25...................25..........28.10............... 2..................25.11 bluebell_..............30..........21.10................. 1................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10..................1.................27.11 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o uporzadkowaniu ale ze jestem nowa to nie chcialam sie wcinac przed leaderow :P poza tym zapomnialam o cholernym przeswietleniu w czwartek takze ja jeszcze sobie sikne czwartkowo dla sportu :) ale konkret w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej bluebell!
Żaden szanujący się technik nie wykona Ci rtg w II fazie cyklu! To błąd w sztuce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niewiem blue jak jest u was Ale tu na rtg sie pytają czy jestes w ciazy lub podejrzewasz ze możesz być i tedy albo cię wywalaja albo robią to rtg Nie dotyczy rtg zęba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa to nie oto chodzi. Ja sie nie poddaje tylko zazwyczaj jak przychodziła @ jeden dzien mnie skrecalo a potem to już luz. Piersi zawsze przestawaly boleć a teraz sie uwziely i bolą cały czas. A do tego mnie modli. Wiem mam obiawy wspolczulne z Kmsu :D Jakiś ten okres dziwny, skromniejszy w grwawieniu a gorszy w obawach. Byle do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście nigdy nie miałam ze w @ bolały mnie piersi - no ale w ciąży chyba tak jest - więc się trochę nacierpię bo nie przyzwyczajona jestem do takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne jak pachną i bolą Mnie zaczynaja olec 2-3 dni przed @ wtedy wiem ze zaraz będzie A przez tev3 dni to spie w Stankiewicz sportowym bo ja usiłuje bez to tak bolą ze nie mogę spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo zaczęło sie krwawienie, bol brzucha i wszystko związane z @ . Bo tak normalnie to za 3 dni powinnam dostać ale ja myśle ze wcześniej przyszło przez sobotni wysilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas ma inaczej np. mnie 1,2 dni wcześniej delikatnie boli brzuch i robi się twardy - co jakiś czas występują @ z bólem nie do wytrzymania , a nieraz delikatne prawie bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUdaListopad:)klem
klementyna może to głupio zabrzmi ale co ci zależy zrobić test ? dla świętego spokoju znajoma mojej koleżanki nie wiedziała że jest w ciąży do 3 miesiąca bo normalnie miała okres może ty masz tak samo kto wie zrób test i daj znać w końcu jakaś przyczyna bolących piersi i mdłości musi być no chyba że u Ciebie podczas okresu to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna może to głupio zabrzmi ale co ci zależy zrobić test ? dla świętego spokoju znajoma mojej koleżanki nie wiedziała że jest w ciąży do 3 miesiąca bo normalnie miała okres może ty masz tak samo kto wie zrób test i daj znać w końcu jakaś przyczyna bolących piersi i mdłości musi być no chyba że u Ciebie podczas okresu to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna wiem że się nie nakręcasz ale może faktycznie jesteś w ciąży sama mówisz że masz inny okres nisz normalnie do tego te bolące piersi i mdłości ja mam te testy z allegro po 1 zł więc znając siebie jak bym była na Twoim miejscu to bym zrobiła test i była pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile ale przecież betę możesz zrobić sobie w laboratorium odpłatnie i nie musisz mieć zgody lekarza a co do tego twojego lekarza to jak by mnie tak potraktował to bym go zaraz zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile jak pisałaś wcześniej że masz plamienia to w tedy sobie pomyślałam że na pewno jesteś w ciąży bo pewnie to było zagnieżdżenie a potem jak pisałaś że testy masz negatywne to byłam zdziwiona a masz teraz jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×