Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kmsu to dla ciebie zrobię w czwartek w terminie normalnym przewidzianym dla @ Ale zakładam jedna kreskę bo ja w tym miesiącu to moze ze 4 razy z mężem. Bo wyjechał i tu by były 2 opcje ze jego chłopaki przetrwały 6 dni albo mi sie owulacja o 5 przesunęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę się za prasowanie bo włączyłam jakieś 5 minut temu żelazko i znowu mnie pochłoną nasz temat :) więc wrócę jak skończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam oopwiem przypadek mojej kolezanki miala wpadke z chlopakiem poszla po tabletke 72h Po zazyla tabletke i od razu wykupila sobie tabletki anty, zeby juz wiecej takiej wpadki nie bylo okres normalnie przychodzil z miesiaca na miesiac czula sie coraz gozej wymiotowala, blada jak sciana itd zwalila wszystko na tabletki bo nigdy wczesniej nie brala w 4 miesiacu @ nie przyszla.. zrobila test mowi - kurde, biore tabletki a test pozytywny poszli do lekarza lekarz bada dopochwowo i nagle szok mowi 'eeee te ciaze to inaczej trzeba zbadac' zrobil badanie usg i co? pyta sie czy chca znac plec :D dostalismy tego dnia sms-a ze kumpela jest w 22 tyg i beda mieli chlopca :D wierzcie mi - przez tydzien myslalam ze jaja sobie z nas robia a tutaj tabletka po nie zadzialala a okres miala z odstawienia na szczescie Maly urodzil sie caly i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile to w takim razie trzymam kciuki żeby to była fasolka :) klementyna cieszę się że zrobisz ten test :) a y mierzysz temperaturę ? jak tak to jaką masz dziś może to ci coś podpowie :) i pamiętaj różne rzeczy się dzieją więc może te męskie plemniczki przeżyły albo faktycznie ci się owulacja przesunęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile w jakim mieście jesteś? nie masz polskiej przychodni z polskim ginekologiem i polskim laboratorium? albo chociaż miasto obok? Bluebell moja babcia tez usuwała tabletką poronną moją ciotkę która obecnie ma 51 lat ;) w dodatku usuwała ją nie tylko jedną tabletką -jak płód ma przetrwać i jest silny to przetrwa.Moja ciotka urodziła się zdrowa i jest zdrowa w ogóle ma silny organizm jak nikt w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie panie ! Ale sie rozpisalyscie od wczoraj. kurcze wiecie co ? mam stracha, jutro termin @.. 6,11 wyszedl test owu pozytywny, zakladam ze 7 byla owu do tego dodac 14 dni to ywpada 21 czyli jutro. i tak sie zastanawiam czy jutro jak wstane ( o 5 ) nie zrobic testu, jak myslicie ? generalnie jeden dzien po owu zaczely bolec mnie piersi i tak mam do dzis, bardzo wrazliwe sutki.. dzis pobolewalo mnie podbrzusze tak bardziej po prawej stronie, czasem mialam takie jakby chwilowe skorcze i nie wiem co o tym myslec.. blubell mialam na mysli to ze czekasz na termin @ zeby sie dowiedziec cyz sie udalo :) wrzesniowa widzisz jaka jestem zacofana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba! pewnie ze nieprawdopodobne - bo ja w to nie moglam uwierzyc dlugi czas a pamietam ze sie z kumpela widzialam nie raz i jej mowilam, ze cos kiepsko wyglada a ona na to ze to wina tabletek bo po nich wymiotuje ciagle... ehh... Kawa - ja plamien nigdy zadnych nie mialam Smile :) hmmm... a kiedy wybierasz sie do Pl? moze tam sobie wszystkie badania porobisz? Klementyna - jak masz te tansze testy strip-y tak zwane to nie zaszkodzi jeden zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka jutro z samego ran :) Ja oglądałam kiedyś taki program ciaza z zaskoczenia gdzie babki dopiero w szpitalu dowiadywaly sie ze są w ciazy i zaraz beda rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka - wiem co mialas na mysli :D tylko fajnie to zabrzmialo ;) ja na twoim miejscu bym robila :D:D Veg - dokladnie! jak plod jest silny to przetrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka blubell jutro testuje i jutro okolo tej samej godziny co dzis daje wam znac co wyszlo ! kurcze jestem ciekawa mam nadzieje ze @ nie bedzie.. choc powiem wam ze wszyskto wskazuje ze sie jednak pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kazda z nas 🌼 ja na corcie czekalam ponad rok , wiem co znaczy widziec ciagle negatywy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubell powiem ci tak to jest nasz 3 cykl staran ze tak powiem pod okiem lekarza, wczesniej przez rok sie nei zabezpeicalismy i nic ! teraz dala mi clostylbegyt na wywolanie owulacji owu byla bo mialam monitoring.. jak u niej bylam to mi powiedziala ze mam teraz 14 dni czekac. a ja do niej ze kiedy mam przyjsc a ona do mnie ze jak sie @ pojawi to mam zadzwonic, ale mamy byc dobrej mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile ja Southampton Powodzenia dziewczyny przy testowaniu ! :) ja się jutro odezwę po usg prenatalnym :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - badz dobrej mysli :) ja sie nie nastawiam pierwszy cykl - zero stresu czy zaszlam czy nie (poza tym mam juz dwie sztuki ;) ) tak jak juz pisalam wczesniej - ta niewiedza mnie najbardziej meczy :D a dzisiaj rano to juz w ogole mi odbilo ale Klementyna mnie rowno do ziemi sciagnela hehe i chwala jej za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG powodzenia ! blubell to czekanei jest najgorsze. powiem ci ze jak wczoraj zobaczylam negatywny test to sie podlamalam, i wiem ze chyba sie nie udalo, bo raczej by juz cos pokazal nei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×