Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

termin na kolejna @ masz sliczny moze wlasnie bedzie to dla Ciebie Bozonarodzeniowy prezent tego Ci zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.kleementyna
A moze to takie plamienie jak u smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL kurde przykro mi... chociaz ja bym jeszcze nie wyrokowała.. a temperatura dzisiaj Ci spadla? delikatne masz plamienie, czy cosraz wieksze? i czy zawsze przed @ zaczynasz plamić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka zawsze przed okresem plamię :( a dziś rano miałam na termometrycznym elektrycznym 36.66 a na rtęciowym 37.1 :/ więc elektryczny termometr okazał się bardziej dokładny niż rtęciowy no cóż widocznie dziecko nie jest mi pisane ryczałam dziś jak bóbr nadal chce mi się płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,
KMSUL.. dziewczyno nie panikuj to dopiero 7 cykl tylko zdaj sie na cierpliwosc sa pary starajace sie latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,
inne sie nie poddaja bo latach staran a ty przy 7 cyklu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,
po latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,.,.,.,.,.,
smile:) nie tylko te co maja 40 jest cala masa ktore staraja sie w wieku 25 -30 i maja problemy lecza sie itd ale 7 cykli to nie zaden powod do zmartwien dopiero po roku czasu mozna sie martwic trzeba byc cierpliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż KMSUL kochana rozumiem ze jestes rozczarowana, smutna, rozżalona i zawiedziona... i jest to jak najbardziej naturalne... wypłacz sie, to pomaga... pierwszy dzien gdy przychodzi @ jest najgorszy... ale nie mozna tracić wiary! trzeba podniesc sie, obrać nową "strategię", z nadzieją spojrzec na nowy cykl. I w koncu sie uda! Nie pamietam czy robilas wszystkie badania, wiem ze z plemnikami twojego meza jest dobrze...tylko musisz troszke wyluzowac... taki stres nie sprzyja zajsciu w ciaze... po doswiadczeniu które mnie spotkalo w tamtym cyklu ja juz teraz ostrożniej podchodze do tego... nie wkręcam sie bo nie chce sie znowu roczarowac... Jestem przekonana ze w przeciagu anjblizszych miesiecy bedziesz sie cieszyla z ciązy. Tego bardzo Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. wpadlam na chwile tylko. powiem wam ze wlasnie sie wykapalam i zaczal mnie bolec jakby prawy jajnik/ pachwina, troche jak przy owulacji.. jest na tyle czuy bol ze wyslalam mojego po nospe bo chyba nie dam rady ! cycki swedza i sa wieksze, sutki wrazliwe, jutro z rana testuje. choc dzis wieczorem tez robilam - wyszla jedna kreska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mysle ze nie da sie tak naprawde sprecyzowac ile to jest długo... to jest indywidulana sprawa... oczywiste jest ze dla tych co sie starają latami to takie 7 miesiecy to jest krótki czas... ale dla kazdej kazdy kolejny miesiac to dlugo. Nie mozna patrzec i porównywac ze którejś sie nie udalo, a wiecej sie miesiecy stara, wiec ja mam jeszcze czas... bo patrząc na to z drugiej strony to wielu kobietom udalo sie zajsc w 1, 2, 3 cyklu... wiec w takim odniesieniu to nawet te 7 miesięcy to dlugo. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję wam bardzo za wsparcie wiem że niektóre kobiety starają się latami leczą itd ja po prostu się boję że nigdy nie uda mi się zajść w ciąże mam taki lęk zawsze mi się wydawało że jestem młoda i że szybko zajdę w ciąże a tu rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile tyle to i ja wiem pewnie zis nei bede mogla w nocy spac :D jutro wstaje przed 5 to zrobie od rauz test.. kurcze jak mnei boli ten jajnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka bardzo ładnie to ujęłaś lepiej bym tego nie powiedziała a o to mi chodzi że dla niektórych te 7 miesięcy to jest sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL wiem ze Ci smutno :( kurcze mam nadzieje ze szybciutko uda CI sie nabrac nowych nadziei i zapału dla nowego cyklu. Moze pod choinke uda sie sprawic prezencik :) Badz dobrej mysli. Faktycznie jestes mloda, zdrowa wiec musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL trzymam kciuki za nastepny cykl-w końcu sie uda-glowa do góry Starczkaa daj jutro znac jak test-ja cos czuje ,ze bedą u Ciebie dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze ale to dopiero przed 14:00. choc powiem wam ze watpie mam wszystkie objawy jak na @ :( piersi, podbrzusze, hyumorek, nie chce mi sie jesc.. czuje ze sie nie udalo :( choc wiem ze jak zobacze tylko jedna kreske to sie zalamie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL Bardzo mi przykro, ale musisz wierzyć że się uda, na pewno i Wam jest dane zostać rodzicami!!! Tylko tak jak Firanka mówi trzeba troche wyluzować, wiem że ciężko, ale powinniście w tych chwilach cieszyć się sobą, waszą milością, nie myśleć czy teraz sie udało czy nie. Mam koleżankę która trochę zwariowała na punkcie ciąży, starali się kilka miesięcy, testy owulacyjne, testy ciążowe, różne dodatki, suplementy, wszystko co się dało i nie wychodziło. W końcu odpuścili bo już była tak zdołowana, trochę olali sprawę i udało się :) Dzisiaj koleżanka z pracy stwierdziła że tyłek mi urósł! no i przyznałam się że jestem w ciąży...mówiła że wiedziała już od miesiąca :P przyjechałam do domu i od razu do lusterka, no i rzeczywiście!!! nie przejmuję się tym bardzo bo jest nawet ladniejszy, bardziej okrągly :D ale jak będzie dalej rósł to słabo...Jutro idę po wyniki badań, trochę się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile, tak to moja córka :) ja troche odpusciłam teraz w drugim cyklu , co ma byc to będzie-postanowila się ,że przejde się do lekarza jak po pół roku starań nie będzie ciąży-chociaż ja wiem co powie mój lekarz, on zawsze twierdzi ,że do roku to bez badań i na luzie trzeba działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUL - ponad rok sie staralam, testy ciagle negatywne a ja ciagle zadawalam sobie pytanie czy bedzie mi dane byc mama, czemu mi nie wychodzi, co robie zle... dostalam nowa prace, zmienilam srodowisko, cos sie zaczelo dziac moje zycie nabralo tepa, nowi ludzie, relaks, zabawa - sporo zajecia w koncu znowu zaczelismy z mezem sie cieszyc soba :) i okazalo sie ze jestem w ciazy! nawet nie wiedzialam kiedy to sie stalo nawet nie pamietalam dokladnej daty ostatniego @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZ@%
KMSU przykro mi :( ja cos czuje , ze u mnie tez sie pojawi @ zero obiawow , dziwne bo wzeszlym cyklu mialam prawie wszystkie moze dlatego ze bardzo sie nakrecilam w tym troche odpuscilam zobaczymy co wyjdzie. Ja po 1 bez owocnym cyklu joz sie wystraszylam ze cos jest nie tak a moj maz to joz wogole. Zawsze myslalam ze nie ma latwiejszej zeczy niz zrobienie sobie dzidziusia a tu niespodzianka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupku, ja Ci już pisałam kiedyś - potrzebujesz przesilenia. A patrząc na to, co działo się z Tobą w tym cyklu, to przesilenie nadejdzie niebawem, bo nie da się długo funkcjonować nakręcona do tego stopnia ;). Życzę dwóch kresek pod choinkę, ale jak się nie uda, to wietrzę nosem, że pod tą choinką pierdolniesz starania w diabły i wtedy się uda :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa o córce :) a ile wy macie lat dziewczyny? ja w pierwsz ciaże zaszlam jak mialam 29 lat i tez sie bałam ,że za późno się zabrałam,ale wyszło :) Julka miała być jedynaczką, my z mężem jedynacy i zawsze chielismy tylko jedno ,ale ostatnio nas wzięlo na drugie i działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, tu masz wiek każdej z nas :D Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 DZ25...................25..........28.10............... 2..................25.11 bluebell_..............30..........21.10................. 1................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10..................1... ... ...........27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ................30.11.12 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? KMSUL..................22.........21.10................7. ............19-24.12 PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×