Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny co myślicie o długiej podróży samochodem w ciąży? Bo wybieramy się w góry, ato ok 550 km. Trochę poczytałam o tym i zdania są podzielone, kurde nie wiem co robić...będe w 18 tc. Ciąża rozwija się prawidłowo, nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja moja bratowa kursowala samochodem do belgi w ciazy bo tam mieszka i bylo wszystko ok ale to chyba indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi testami owu dziwne wiecie co wyszly mi dwa dni po kolei takie mocne kreski i teraz skad wiedziec co tu sie dzieje ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testow owu wyszly mi dwa razy po kolei i wyszly mocne kreski a na d drugi dzien powinno spasc stezenie i nie powinno byc juz dwoch mocnych i dalej nie wiem kiedy mam owul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana mysle ze skoro z ciaza jest ok to nie ma czyn sie martwic Martyna a codzienjie robilas o tej samej godzinie? Mi teraz tez wyszly 2 dni z rzedu pozytywne. Licz ze od oierwszego pozytywnego mniej wiecej w ciagu 24-36 godzin byla owulacja więc test mogl wyjsc ten 2 też pozytywny bo on było wykrywalne. Ok ja uciekam spac bo dopiero wróciłam z wospu. Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz Martyna ja Ci nie pomogębo nigdy nie używalam testów owul. Ale tu cisza osttanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Witam po weekendzie. Dzisiaj bylam zbadac TSH i morfologie. Trzymajcie kciuki by TSH spadlo... to wlasnie ono jest jakby moją wyrocznią co do kolejnego starania. martyna to normalne ze test owulacyjny moze Ci pokazywac nawet kilka dni tak samo mocne kreski! owwulacje liczy sie tylko od pierwszego dnia zobaczenia dwóch jednakowo ciemnych kresek, lub gdy nawet testowa jest ciemniejsza od kontrolnej. U kazdej kobiety poziom hormonu roznie sie utrzymuje i roznie spada. Moze sie on utrzymywac do kilku dni na takim samym wysokim poziomie. Dlatego bardzo wazne jest by zrwocic uwage na to kiedy poraz pierwszy byly dwie takie same kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka zgadzam sie z toba co do testow owu. mi nieraz wypadaja 2 ciemne tylko w jednym dniu a nieraz dwa dni pod rzad nie ma reguly to zalezy jakie stezenie lh jest w organiizmie, liczy sie od pierwszych dwoch jednakowych krtesek jakies 24-36 godzin i w tym czasie nastepuje owulacja. hana cisza cisza dziewczyny te co sie staraja to wiesz ciezko pracuja ;-) a zaciazone nabieraja sil na porod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ja niestety zrobiłam test owulacyjny już po owulacji albo w trakcie ciężko mi powiedzieć to były 2 kreski, kolejnego dnia także 2 kreski.. później to już chyba był neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa dzisiaj jest do odebrania, ale ja ide na 14 do pracy, wiec nie dam rady odebrac, no chyba ze ktos mi odbierze. Zapytam mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. Robilam wczesniej i jesli sie liczy kiedy pojawily sie dwie takie same to wiem juz:-) firanka a teraz nie mozesz odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna pamietaj ze testy owu robi sie codziennie o tej samej porze, ogranbiczajac picie na 2 godziny przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się dzisiaj nie chce, kupiłam sobie farbę do włosów, bo wyglądam jak ostatnia bieda, w pierwszej ciąży nigdy nie farbowałam sobie włosów, ale teraz to będzie mój drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no wlasnie szkoda ze niemozna miec wyniku odrazu po odebraniu krwi :P. Mama powiedziala ze odbierze i mi da znac. Wrzesniowa, Hana jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dobrze się czuję, malucha czuję codziennie jak kopie, ale dużo bardziej leniwe jest od siostry :) ja mam teorie, że leniwi są chłopacy (koleżanki synek też jest leniwy mało się rusza) ona i ja mamy pierwsze córki no i one dawały ostro popalić od samego początku. No chyba, że rośnie mi dziewczynka aniołek :D to byłaby wygrana w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dobrze się czuję, malucha czuję codziennie jak kopie, ale dużo bardziej leniwy jest od siostry :) ja mam teorie, że leniwi są chłopacy (koleżanki synek też jest leniwy mało się rusza) ona i ja mamy pierwsze córki no i one dawały ostro popalić od samego początku. No chyba, że rośnie mi dziewczynka aniołek :D to byłaby wygrana w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ja farbuje na blond tzn pasemka bo normalnie jestem ciemna blondynka, i mam tak zniszczone ze obiecalam sobie ze przestane farbowac jak zajde w ciaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka jak przestaniesz farbować to w ciąży będą piękne :) bo mi właśnie w ciąży lepiej rosną, są grubsze itd. a normalnie przez farbowanie to są takie chuderlaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam pozostalo czekac do 26,01 na efekty staran. kurcze juz nei moge sie doczekac. w tym cyklu gin zwiekszyla mi dawke z jednej do 2 tabletek, i powiem wam ze dzien przed owu i w dniu owu myslalam ze poprostu z bolu zjade na zawal, nie wspominajac o przytulankach, dzien przed owu tak mnie bolalo ze normalnie mialam lzy w oczach ale dalam rade jakos a w dniu owu moj M musial byc barrrrrrrdzo delikatny, widzial jak mnei boli lezalam skulona caly dzien placzac z bolu, nie chcialam brac zadnych lekow typu nospa nei wiem czemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka też czasami miałam takie dni płodne, że jak chodziłam to przykurczona a jak siadałam to czułam ból jajnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla którejś z was styczeń musi być szczęśliwy :) tylko szkoda, że teraz znowu dzieci będą się rodziły na zimę, tym bardziej, że na sam początek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa to byl bol poprostu nie do opisania, moj M nawet mnie dotknac nei mogl w podbrzusze bo od razu wybuchalam placzem, jak chodzilam to na wpol zgieta a jak siadalam to mialam wrazenei ze pompuje mnie w srodku wielki balon ktory uciska mi na macice i wszystkie inne wnetrznosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do daty porodu to lipa nie powiem, ja tez wolalabym rodzic w wakacje, a nie w takim upale chodzic z brzuchem ;-) ale jakby nie bylo wazne zeby dziecko bylo zdrowe, data narodzin sie nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×