Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hmm no wlasnie jesli dzisiaj jeszcze nie bedzie nic widac to sie nie przejmuj bo moze byc za wczesnie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa no wlasnie czytalam ze to roznie z tym hormonem. Wiadomo im ciaza starsza, beta wieksza tym dlzuej spada.. czytalam ze niektorym spadala nawet 2 miesiace! no a jesli nie spada, albo zbyt wolno to tez to kwalifikuje do doczyszczenia.. wiec same nerwy ostatnio u mnie cholibka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka mam nadzieję, że się obejdzie u Ciebie bez czyszczenia, bo to nic miłego nie jest. Jeśli nie boli Cię brzuch jakoś mocno to na pewno nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dni bo zle wyliczylam i nie 3 tylko 4 dni. Nie dziekuje wam. Zobaczymy czy sie udalo. Dowiem sie dzis u lek. Wypada mi niby 5 tydz od osratniej @ a jak sie liczy to nie wiem. Na razie do mnie nie dociera no i jak wspominalam jeszcze sie nie ciesze. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sobie sie dziwilam co mnie tak ugryzlo. I przepraszam was za zlosliwosc. Szczerze dalo mi cos do myslenia bolace sutki do i od wigili do 2 dnia swiat mocne zawroty glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka najszczersze gratulacje :D Dziewczyny, tak mnie połamalo, czuję się koszmarnie, głowa boli, katar, kaszel, gardło, wszystko naraz. Pojechałam do apteki a tam dla zaciążonych nic nie mają, skandal ! :P Tylko jakieś syropki na wzmocnienie. Pomóżcie, czym mogę się kurować? Czosnek jem na noc, ale co jeszcze mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana zrob sobie syrop z miodu, cebuli, cytryny. Dobre tez jest cieple mleko z maslem i moze byc czosnkiem.. wiem okropne w smaku ale pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana coś wiem na temat choroby w ciąży i powiem ci co mi pomogło na gardło pastylki tantum verde można bezpiecznie stosować w ciąży do tego rutinacea 3x2 tabletki i 3 razy dziennie syrop wapniowy to jest taki specjalny dla kobiet w ciąży aha i na katar mnie pomagała sól morska jakakolwiek. i codziennie robiłam sobie inhalację z rumianku mięty kwiatu czarnego bzu ( dostępny w sklepie zielarskim ) piłam jeszcze dużo herbaty z sokiem malinowym swojskim i leżałam w łóżku i nie wychodziłam na pole możesz jeszcze płukać gardło wodą z solą wszystko to co napisałam konsultowałam z lekarzem i jest to bezpieczne życzę powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lece do pracy :( martulka daj znac jak po wizu=ycie u lekarza, jak wroce do domu napisze wam jak moje wyniki TSH. Trzymajcie kciuki,bo to baaaaardzo wazne. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jeszcze dużo czosnku to jest naturalny antybiotyk poważnie :) ja zaraz jak byłam chora to piłam mleko z miodem czosnkiem da się wypić a pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuchy trzymam.za was obie kciuki !! jak cora sie obudzi pojdziemy do sklepu bo w lodowce nic ciekawego nie ma. macie jakis sprawdzony przepis na obiad ale jakis inny np z piersia kurczaka ? :) chociaz nie mam na nia ochoty :/ to moze co innego ale miesnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna znowu mi sie post nie dodał- A więc na wstępie Marta - gratulacje- robiłam przed chwileczką test i niestety negatywny :( no cóż- czekamy teraz na @- powiem ze chwilowo byłam bliska zawału bo jak papierek nasiągał to mi się wydawało że widzę ta pierwszą kreske ale gdy mocz doszedł do poziomu kontrolnego- pojawiła się jedna kreska i żadnego cienia drugiej kreski :) no niestety nie jest mi być dane matką - czekam na termin @ wpiszę się do tabelki i po zakończonej @ idę na badanie hormonalne na które mam skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaa2
Martyna gratulacje. A test owulacyjny kiedy mialas pozytywny? Kurcze siedze w pracy i w ogole nic sie nie dzieje. Pisze z moim m na temat porodu. Bo wczoraj ogladalismy taki program na tlc porodowka i oj nie pozwolil mi nawet przełączyć i powiedział że chce być przygotowany na różne opcje. I ze to najpiekniejsza rzecz być przy narodzinach i przecinanie pepowiny. Bardzo mnie tym wzruszyl. To ja staraczkaa tylko pisze z tel i nie mogę się zalogowwc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te testy owu jakies dziwne jakbym miala sie z nimi starac to nie wiem robie 4 dni po kolei o tej samej porze i dwie mocne kreski i dzisiaj dopiero bol prawego jajnika z ktorego mialam miec owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×