Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hana to nie jest chyba istotne, ale każdy lekarz mnie o tym informował no i to ułożenie może powodować, że się mniej odczuwa ruchy maluszka albo później, chociaż w moim przypadku nigdy tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam durną sytuację.. ktoś dzwonił kilka razy ja nie słyszałam no i później czytam sms, że to kurier dzwonił i prosi o kontakt :D no to oddzwaniam (myślałam, że jest daleko!!) mówi, że ma paczkę i myślę no to pewnie za pół godz. przyjdzie a on już szedł w kierunku mojego domu !! a ja byłam w kompletnej rozsypce, bo farbowałam włosy, ledwo je miałam wysuszone do tego robiłam sobie depilacje nóg itd. hahahhaahah no to mówię żeby chwilę poczekał :D ubrałam na stanik kurtkę zimową szybko spodnie (na ten cholerny krem!) no i buty wychodzę a on już wsiadał do samochodu i odjechał.. no myślałam, że mnie szlag trafi wracam a tam znowu od niego sms, że będzie za 10min :D no to zdążyłam się jeszcze jakoś doprowadzić do normalnego wyglądu i rzeczywiście wrócił.. no pierwszy raz coś mi się takiego zdarzyło z kurierem, a to wina sklepu z którego zamówiłam zabawkę dla córy :o bo nie wysłali mi żadnego potwierdzenia z nr nadania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa no to mialas przygode haha też kiedyś tak mialam tyle że wyszłam w reczniku prosto z wanny z mokra głowa bo nie zdazylamssie ogarnac bo zadzwonil mi do drzwi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka zimą bym tego nigdy nie zrobiła :D bo dla mnie to gwoźdź do trumny, zawsze muszę być w kurtce jak wychodzę inaczej choroba murowana, latem co innego rozmarzyłam się ja chcę już lato!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...hmmm...
dzieki lekom mozna przywrocic prawidlowa czynnosc tarczycy, poto sie je bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba przeziebilam pecherz wrrr do tego coś mnie jajnik pobolewa ten z którego była owukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uloz je na kartce obokopisz jaki to dzień cyklu zrób foto wstaw na fotosik.pl i wyslij mi link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie tutaj zajrzałam :( tylko się wkurzyłam :o Do hmmmm zgodzę się z Tobą, o ile hormony tarczycy są prawidłowe a tylko TSH jest wysokie, to jak najbardziej hormony tarczycy stosuje się tylko "doraźnie" tak jakby, czyli przed ciążą i w ciąży, chcąc je stosować do końca życia to niestety doprowadza to do zaniku tarczycy bo przestaje ona pracować i wytwarzać te hormony które już jej podajemy bo jaki sens wytwarzać coś co już dostarczamy w tabletce... Jeśli natomiast jest typowa niedoczynność gdzie hormony są nie wytwarzane prawie wcale to tablety trzeba brać do końca życia najlepiej. Firanko jeśli miałabym sie posiłkować tym co napisałaś i co powiedziała twoja lekarka to wychodzi na to,że chyba zaszłam w ciąże urojoną i urojeniem jest też to,że małego widzę na usg... Widzę,że najlepiej jak swoje rady każdy będzie brał do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjemy, ale ciężko...ta kuracja domowa nie działa na mnie :( Cholera muszę się wykurować, bo w poniedziałek jedziemy w góry, nie chce przegapić tego wyjazdu:((( ale jak się nie wylecze to nigdzie nie pojedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyjemy, ale ciężko...ta kuracja domowa nie działa na mnie :( Cholera muszę się wykurować, bo w poniedziałek jedziemy w góry, nie chce przegapić tego wyjazdu:((( ale jak się nie wylecze to nigdzie nie pojedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wlasnie wrocilam z roboty, jestem wykonczona :/ Veg o tej urojonej ciazy pisalas odnosnie tego co napisalam o mojej siostrze? znaczy ze ty mialas wyzsze TSH jak zaszlas w ciaze.. o to chodzi Ci? Jesli tak, to oczywiscie sa rozne przypadki. Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na hormony, na wszystko... U niektorych tylko troszke podniesione TSH spowoduje powazne komplikacje, a niektorre kobiety mając znacznie podwyzszone zachodzą w ciaze i bez komplikacji rodzą zdrowe dzieci... o takich tez czytalam... wiec coz nie ma tu reguly... jednak fakt jest taki ze nie mogąc dlugo zajsc w ciaze warto sobie zbadac TSH, no i oczywiscie po poronieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co slychac? Ja kurcze chyba mam ta infekcje choć nie wiem bo troszkę mnie swedzi wejście do piczy ale sluz nie ma takich grudek co wczoraj i nie wiem co robic czy kupić clotrimazolum masc i smarowac czy wziąć globulke bo mam jedną w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×