Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nie, no Mama - takie rewolucje u Ciebie, jak dzisiaj w Sejmie :D. Super, że się przemogłaś. Jak dziewczyny, szykujecie się już na roczny wychowawczy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku a czy mam wyjście? :/ Widocznie do zrobienia dzidziusia potrzebnych jest mi 2 facetów :D mąż i lekarz :D Ale cholera jak zadzwoniłam dzisiaj do tego gabinetu i baba mi powiedziała, ze jest jego żoną (bo gabinet w domu) to jakoś mi się głupio zrobiło, ze gadam z babą, której maż będzie mi tam grzebał :/ Wiem, ze to głupie, bo niby to lekarz, ale chyba jednak Bogu zaczynam dziękować, że mojemu M nie wpadło do łba żeby iść na medycynę i zostać ginekologiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę tylko do kobiet i problem mam z głowy :) ona ma to samo co ja, więc się niczym podniecać nie będzie, na less chyba nigdy nie trafiłam :D a faceci to są zboki jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Cześć dziewczyny:) Dawno nie zaglądałam bo miałam problemy w pracy. Napisałam oświadczenie, że mogę pracować zgodnie z bhp dla kobiet w ciązy a jeśli nie maja nic dla mnie to mogą mi płacić pensje a ja nie będę chodzic do pracy. Jak pani prezes to przeczytała to od razu znalazła się dla mnie praca. Od przyszłego tygodnia mam chodzic tylko na rano, a praca nie jest jakaś męcząca. Ale prawde mówiąc chętnie poszłabym już na chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
A u mnie dobrze, nie mam mdłości tylko nieraz mi niedobrze jak poczuje jakies zapachy, które mi nie odpowiadają, np. dzisiaj na zakupach mijałam kobietę, która miała okropne, duszące perfumy. A co do ginekologa to chodzę do mężczyzny, wydaje mi się bardziej delikatny niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - myślę, że jego żona zdążyła się już oswoić z myślą, że jej mąż ogląda inne kobiety w pozycji horyzontalnej :D. A że wizyta nie ma w sobie nic erotycznego, toteż nie sądzę, żebyś miała powody czuć się głupio :). Myślę, że decyzja jak najbardziej słuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Od razu dostałam nową umowę, że mam pracować zgodnie z zasadami bhp dla kobiet w ciązy i nawet miałam rozmowę z panią zajmującą sie u nas w firmie bhp, że nie mam się przemęczać i robic wszystko powoli a jak się źle poczuję to mam iść od razu na zwolnienie lekarskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura, bardzo dobrze, że skorzystałaś ze swojego prawa :D. Im pewnie wygodniej było wysłać Cię na L4, bo wtedy płaci Ci ZUS - a jak mieli zapłacić z własnej kieszeni za to, że nie są w stanie zagwarantować Ci odpowiedniego stanowiska, to im się to nagle przestało uśmiechać :D. Powodzenia na nowym stanowisku i idź na L4 jak tylko poczujesz, że tego potrzebujesz :) - bez żenady, jest to jedno z tak niewielu udogodnień przysługujących matce w naszym kraju, że korzystaj bez wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1987
Tylko mój ginekolog coś niechętnie daje zwolnienia lekarskie. Za 2 tygodnie mam u niego wizytę, zobaczę jak się będę czuła, bo jeśli źle to zapytam czy mnie nie wyśle na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura - polecam wizytę u innego, bezproblemowego ginekologa :). Mama - ja tam traktuję to właśnie tak, jakby lekarz grzebał mi w nosie czy uchu :D. W końcu to badanie, a nie randka, na miły Bóg :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No randka to niby nie jest a nerwy prawie jak na randkę :D Poza tym... ja na pierwszej randce nigdy majtek nie zdejmowałam a tu bez komplementów, bez buziaczka gacie w duł czy chce czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobrażacie sobie chodzić do młodego przystojnego ginekologa? to ja bym tam padła na zawał :D nigdy bym się przed nim nie rozebrała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie to później codziennie był obchód złożony z grupy lekarzy i wśród nich był jeden taki młody przystojny pamiętam swoje zażenowanie jak musiałam im pokazywać "cudowne" poranione krocze :P i te jeszcze ich głupkowate komentarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...dziewczyny, a jakbyście były lekarzami - proktologami czy urologami, to też byście wszystkich pacjentów oceniały ze względu na zgrabne pośladki i rozmiar "przyjaciela" :)? Nie sądzę :D. Pacjent to po prostu pacjent, badanie jak badanie - i jak ktoś ogląda krocza mniej-więcej 10-20 kobiet dziennie, to nie sądzę, żeby przy tym chciało mu się oceniać "całokształt". To raczej babki świrują na punkcie swoich ginów, sama czytałam na kafe tematy pt "zakochałam się w swoim ginekologu" :D :D :D. Mama - a jak Ci brakuje czułości, to powiedz ginowi, że majtek na pierwszej randce nie ściągasz, a jak Ci nie da buzi to w ogóle może zapomnieć :D. Kurczę, ciekawa jestem jaką miałby minę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale podjęłam męską decyzję - zapytam "tak nawet bez buziaka?" mojego gina, jak mi się każe rozebrać :D. Tak jak kiedyś pisałam, to niezły luzak, więc podejrzewam, że się nieźle uśmiejemy :D! Ehhh.. trzeba sobie jakoś humor poprawiać, bo mnie zaraz trafi :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj przysięgam, ze jak tak zrobisz to Ci pomnik postawię :D:D:D Ja pierdziele jesteś na masę wyluzowaną babką :D Ja cały czas myślę o tym kielichu na odwagę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama - czy Ty chcesz tym pomnikiem ginów straszyć, czy jak :D? A zapytam, bo lekarz ma podobne poczucie humoru do mojego i jestem przekonana, że nie wypierdzieli mnie z gabinetu w samych majtkach :D. Nieźle bym zresztą wyglądała z dżinami pod pachą i z wielkim odciskiem buta na dupie :D. A Ty łyknij sobie tego kielicha, jak ma Ci to pomóc, już pisałam - to lekarz ma być trzeźwy na badaniu, a nie Ty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz problem z głowy - majtki zdejmiesz po ucałowaniu lekarza, z jego zgodą czy bez :D! Poza tym w tym szaleństwei może być metoda - będziesz miała kolejne wizyty gratis :D. Gorzej, jak wywiesi w poczekalni Twoją fotę opatrzoną komentarzem "Tej Pani nie obsługujemy" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Mama, to nie jest chore - to jest rozładowywanie napięcia poprzez humor, taki m echanizm obronny ;). Poza tym wiesz - pamięć to on może i ma do innych części, ale z pewnością pamięci mu nikt nie zeskanuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale musialam nadrabiac lekture :) . U mnie dzisiaj ovufriend łaskawie zaznaczyl owulacje na 3 dni temu ;) czyli tak jak myslalam i teraz pytanko czy jak zrobie test jutro to czy moze juz wyjsc? hehe żartowałam :classic_cool:... Swoją drogą mogliby wprowadzic takie suuuuuper super czule testy, które potrafiłyby wykryc odrazu czy cos jest na rzeczy :D, a tak najgorszy ten etap gdy sie czeka aż @ przypłynie, czy moze jednak niee... :O Ja podobnie jak Trujka uwazam ze zadnego lekarza nie rusza jego praca (oczywiscie w omawianym kontekscie) ginekolog nie podnieca sie setnym widzianym "pierogiem" i go nie ocenia pod względem erotycznym, dentysta nie wykrzywia sie na okropne zęby, a dermatolog nie obrzydza sie wielkimi ropnymi wypryskami... praca to praca :) wrzesniowa no w koncu do nas zaglądnelas ;) kiedy do doktorka idziesz? no a KiedysMozeSieUda zniknela na calego :( No i jeszcze któraś musi być w ciąży :) A propo pracy to ja dzisiaj do 22 w robocie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×