Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

czesc ;) macie racje ze to magiczny topik. wczoraj zaaplikowalam luteinke az 2 tabl. i tak przez 7 dni i czekamy na @ jak @ sie pojawi to potem monitoring clo i staranka;p choc cos czuje ze to wina estradiolu bo gin stwierdzila ze nie jest jakis super wysoki ale w normie. zobaczymy.. a tak sie balam ze to hpv czy inne choler***o ale gin mi nie dala wyniku bo nie dowiezli jej ale wie ze wszystkie wyniki sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba, jak tak dalej pójdzie z pogodą, to wszystkie będziemy się musiały na jakieś doświetlania zapisać, bo depresja za rogiem :D. Mnie dziś dobił ten spadek temp. Nic nie rozumiem :(. Chyba zatopię się w swoich czarnych myślach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj ja tez prawdopodobnie nie mam owulacji. a moze monitoring ? kurcze wiecie co ? tak sobie mysle ze jestem taka mloda a juz takie problemy ze zdrowiem no szok ! mi wiecznie cos jest :D najpierw martwica kosci pietowej potem komorowe zaburzenia rytmu serca przez 4 lata w meidzy czasie zwichniecia, raz wypadl mi krecz w szyi 2 tyg uziemiona w kolnierzu bylam a teraz to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie przyznam ze widzialam niektore dziewczyny od nas co pisza na czerwcowkach hehe :) ja caly czas zle sie czuje i co jakis czas wymiotuje. Lekarza jeszcze nie znalazlam. Bede raczej chodzic.prywatnie Mama6l ja tez sie wstydzilam gina ale dziecko bylo.wazniejsze skoro strach jest u.ciebie silniejszy.niz posiadanie drugiego dziecka dbanie.o.nie w ciazy to moze jeszcze nie dojrzałas do drugiego malucha? Zastanow sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jedna.druga wkreca za chwile wszystkie bedziecie mialy.cykle.bezowulacyjne :p bez przesady.nie wierzcie az tak bardzo tym temp bo to tylko "termometr" moze byc omylny. Na pewno w tym mies ktoras z was zajdzie w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa ja w tym miesiacu na pewno odpadam moze innej sie uda;p kochana slyszalam ze na poranne nudnosci najlepiej jakbys przed wstaneim z lozka miala herbatke i kromke chleba z maselkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam -brr ale u mnie zimno. Widze że już na topiku listopadowe poczucie humoru zawitało. Mnie dzisiaj strasznie jajniki bolą ... No własnie dziewczyny kiedy was jajniki bolą przed w trakcie czy po ? Co do tego rodzenia na polnej czy raszei chodziło mi o to że podobno łatwiej/przyjemniej rodzi sie tam gdzie pracuje lekarz u którego była prowadzona ciąża "syndrom własnych pacjentek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa wspolczuje ale dasz rade ! bedziecie miec prezent w postaci malego czlowieczka i mysle ze mdlosci i inne dolegliwosci pojda w zapomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam bez znajomosci i dobrze wspominam te czasy. Zalezy na kogo sie trafi. Poza.tym u mnie porod odbierala polozna a lekarz tylko co jakis czas zagladal rodzilam z mezem to nikt sobie na jakies niemile uwagi nie pozwolil ;) zreszta wszystko szlo sprawnie bez krzyku wiec nie mialy czego sie czepiac :) jezzcze pochwalily za szybki porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa rodzila " po znajomosci" tzn miala znajoma polozna i co ? rodzila ponad 20 godzin bez znieczulenia bo nikt jej nei chcial dac, gdzie ona mdlala juz z bolu i kazali jej rodzic i tyle. rodzila ze swoja mama nie z mezem i mimo ze mama to znajoma poloznej tez nic to nie pomoglo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mowia "dla urody trzeba cierpiec " wiadomo ze byloby o wiele prosciej gdyby mdlosci nei bylo. czujesz sie pewnie troche jak na kacu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka moja kolezanka tez miala wynajeta polozna i tez za wiele jej to nie pomoglo :) nacinana byla.mimo ze dziecko duze nie bylo. To za kase to ja bym zadala porodu bez naciecia. Strasznie sie czuje niby glodna ale zoladek pelny czuje.jakbym miala tam kamloty jakies ;/ moja mama twardo obstawia chlopca. Bo teraz zle sie czuje inaczej niz z cora ciekawe co do plci corki tez mowila od samego poczatku ze corka bedzie. Ja bym chciala teraz tez corke bo mam ubranka a dla. Syna nie mam nic ;p wiec pewnie zeby bylo.zabawniej bedzie syn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka - ja już mam plan działania :D. Za tydzień badania progesteronu i prolaktyny. Jak będą niepokojące - w grudniu zaczynam badania hormonów od A do Z, w styczniu monitoring (niestraszny mi lekarz :D). Nie uda mi się tego zrobić inaczej, bo nie ma szans, żebym w listopadzie dostała jakikolwiek wolny dzień w pracy, a badania krwi robi się rano. Wrześniowa - niech Cię uścisnę za słowa pociechy :D. Tak, byłoby to dziwne, gdybyśmy się tak podzieliły: część zaszła w 1 cyklu starań, cała reszta miała brak owulacji :D. No i masz mnóstwo "dobrych rad" na necie jak poradzić sobie z mdłościami - na mnie niestety nic nie podziałało :(. Więc i tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole dziewczyny ja normalnie nerwicy sie nabawie ! jakis miesiac temu zamawialismy meble przez internet.. wszyskto ok po 2 tygodniach tak jak sie umawialismy odjechaly wszyskto ok ale nie dali polszafy ktora domawialismy bo nie mieli jej na stanie, no ok dowiezli po 4 dniach ale jak sie okazalo ona jest do wieszania ciuchow a nie z polkami trak jak mi powiedzieli, no wiec ja dzwonie ochrzaniam ich oni ze polki nam dosla bo oni zostali przez fabryke wprowadzeni w blad chyba ze im odesle i oni mi zamontuja ja mowie ze nie sama to zrobie, mialy byc w zeszly czwartek nie dojechaly ochrzanilam ich przez tel i mialy do dzis dojechac ku*** minelo 1,5 tygodnia i poki co cisza. powiedzialam mojemu M ze ma zadzwonic bo ja za siebie nie recze jak im zaczne rzucac paragrafami i straszyc i przeklinac to bedzie zle ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - mnie boli na parę dni przed. Więc wszystkie dni płodne (około 5) spędzam w boleściach :D. Ale ponoć na to nie ma reguły - porafią boleć i przed, i w trakcie, i po. |Dlatego nazywa się to bólami OKOŁOowulacyjnymi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może staraczka, może..Oby :). W końcu jesteśmy w listopadowej kolejce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, staraczka, ja się tak nie nastawiam, że "damy radę", bo rozczarowanie jest później jeszcze większe :D. Jak Tobie to pomaga - ok :), ja wolę myśleć kiedy i jakie badania przyjdzie mi zrobić, bo to jest coś, na co mam realny wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa - pomijam fakt, że po porodzie musiałam mieć wywoływaną @ (czyli brak owulacji), ale my od czerwca bez zabezpieczeń i jakoś tej płodności nie widzę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Formalnie rzecz ujmując - są kobiety, które przekwitają jeszcze przed 30tką :). Ale nie, nie sądzę, żebym do nich należała :). Nie spodziewam się natomiast cudów i (tak myślę) podchodzę do sprawy dość racjonalnie, bo widzę jak mi wariują wykresy, więc pewnie coś jest na rzeczy. Trzeba będzie się przebadać na wszystkie strony, zobaczyć co jest nie tak i wtedy myśleć co dalej :). Dobrze, że mam jedną super-fajną ginekolog, która nie bagatelizuje problemów kobiet z płodnością i nie mówi "jeszcze czas". Bo mój gin to złoty czlowiek, ale ma tendencje do bagatelizowania moich obaw :D. Nie powiem - w ciąży się przydawało, ale teraz nie będzie mi to na rękę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj niewielki spadek, bo do 36,3 ( z 36,4)... 17dc... dzwoniłam dzisiaj się dowiadywać o USG i monitoring cyklu, ale lekarz wyjechał na kurs USG jakiś... na cytologię pójdę w przyszłym tyg państwowo i do tego lekarza po weekendzie mam dzwonić. Zobaczymy co tam wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×