Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz nie chce seksu

Maz nie chce seksu

Polecane posty

Gość idziek
A co ci trzeba? Nie czujesz innosci sytuacji? Jak do tego doszliscie ...jakie byly rozmowy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś mąż
Po prostu chodziło o jej potrzeby i moje... zrozumienie dla własnie Jej potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
No dobrze , ale jak do tego doszliscie ...kto zaproponowal , jak dokonaliscie wyboru " zastepcy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś mąż
temat trochę krępujący na publiczne forum... Po tamtej stronie Pani czy Pan ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziek
Ten idziek...a jaki to ma zwiazek , wszak zaczales , no i forum anonimowe jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz nie chce seksu
Ja szanuje kazdego zdanie i ich decyzje, najwazniejsze, ze cos pracuje dobrze. Osobiscie nie wyobrazam sobie innego mezczyzny w lozku z mezem. Ale to jest tylko moje myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddssa
Tak mi sie wydaje ze tutaj nie do końca jest tak jak piszecie. Mój facet tez miął problem ale przez 2mc nie chciał mi sie przyznać i teraz dopiero jak kupiłam mu ManForte to wiem o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKiper76
A może ma problemy z potencją i po prostu wstydzi Ci się do tego przyznać. Miałam kiedyś taką sytuację z moim mężem, przez naprawdę długi czas bardzo ciężko było nam w łóżku. Zebrałam się na odwagę i szczerze z nim porozmawiałam okazało się że potrzebuje suplementu na potencję. Razem wybraliśmy odpowiedniego specjalistę który polecił nam suplement https://adamed.expert/produkty/maxon-active-25-mg-tabletki-powlekane/ i teraz jest bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sport_lubelskie
Dziwne ja myślę że tutaj jest inny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaspakajalas się sama koleżanko przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×