Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poli ana

test IQ. Kto mnie przebije?

Polecane posty

Gość poli ana
Monii nie ma to jak kobieca intuicja - widocznie jest skuteczna ;) czekamy na screena Plenerowej Zony i kto wie- moze ona bedie znala odpowiedz na 3 ostanie pytania? z tym wynikiem powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
Plenerowa :D nie wiedzialam, ze jestes taka inteligentna umialabys objasnic 3 ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
ok, czekam do jutra w takim razie czy to przypadek ze kobiety maja najwyzsze wyniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwadzieścia Dwa
Plenerowa Żona szczerze gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jak buuut
ciekawe jaki wynik bede miec.. wkleje jak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
Bimbalek to mowisz, ze miales 140 :classic_cool: ale nie umiesz objasnic 37,38 ani 39? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
o ile jescze w 37 moge sie domyslac o co biega to 39 jest totalnie czarna magia. tego nie da sie ugryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
bimbalek s\zczerze to mi nic nie mowi wiem, ze na innym forum ktos wkleil 140, jestem pewna ze zzrobilkes screenhota nie umiesz odp. na zadne od 35 pyt. wzwyz wiec jak mogles miec wszystkie prawidlowo? oszmieszasz sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze
ale z was frajerzy wklejaja wyniki podniecaja sie a nikt nie napisze dlaczego w danym pytanie padla taka a taka odpowiedz :D wyjaśnie wam fenomen dlaczego niektorzy maja po 140 w necie w ciagu 3 sekund mozna znalezc zrzut ekranu z wynikiem 145 a jesli ktos chce odpowiedzi to sa tu http://www.youtube.com/watch?v=BP2bRXfwFbA jeśli ktoś chce wiedzieć dlaczego to niech zapyta o konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli anna jesteś naprawdę totalną idiotką. Każdy podpisuje screeny. Skopiuj sobie na dysk ten obrazek i zobacz w przeglądarce IrfanVew, że powstał 31 października 2009 roku. Nara gimbusiaro :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze
pomijam juz ze nawet malpa metoda prob i bledow wypelni na maksa kwestia czasu :D bo ok 28 pytan jest banalnych wiec zostaje niewiele mozliwosci do strzelania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
w sumie racja, moglam sie domyslec ze na youtube beda odpowiedzi, tam jest wszystko ale za to temat sie krecil ;) ciekaweczy zona grala uczciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co im debilu wstawiłeś odpowiedzi? Chciałeś się popisać, że umiesz obsługiwać Google? W teście chodzi o to, żeby samemu rozwiązać. Niektórzy naprawdę są głupsi od downów i to niezależnie od wyników testów IQ :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
bimbalek, nie denerwuj sie tak pewnie z ang. z youtube nie umiesz sobie przetlumaczyc jak rozwiazac ostatnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
"No i po co im debilu wstawiłeś odpowiedzi? Chciałeś się popisać, że umiesz obsługiwać Google" uuu cala mistyfikacja obrocila sie w proch i ktos sie denerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bambino :) gralam uczciwie, sama chcialam sie sprawdzic.. gdzies zawalailam tylko teraz nie wiem gdzie, nad ostatnim pytaniem siedzialam jakies 15 min. wykorzystalam czas do ostatniej sekundy. skoro juz macie odpowiedzi to nie wiem czy cos tlumaczyc czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze
taa grala uczciwie wystarczy przeczytac dowolny ciag znakow jaki napisala na tym forum aby wiedziec ze jest glupia jak but :D naiwnośc ludzka nie zna granic. bawcie sie dalej a ja bede sie bawil widzac wasza naiwnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli ana bimbalek, nie denerwuj sie tak pewnie z ang. z youtube nie umiesz sobie przetlumaczyc jak rozwiazac ostatnie - Nie przyrównuj mnie do siebie. Ja nie muszę szukać odpowiedzi w necie i rozwiązywać test po kilka razy. Notabene, za drugim razem miałem 148, tak, że ... w poskokach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze
No i po co im debilu wstawiłeś odpowiedzi? po to abyś sie tak nie podniecał tym ze jotpega znalazles domalowales swoj login i sie cieszysz :D lubie psuc ludziom zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
" Nara gimbusiaro " jezyk czlowieka z IQ godnym mensy. ciekawe dlaczego tak wybitna jednostka spedza tyle czasu na kafe. to trudniejsze do rozgryzienia niz 39 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
znowu 10 osob pisze tak szczerze. ile ci wyszlo w tescie? za pierwszym razem, noie po wyszukaniu wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mi sie chcialo to bym jeszcze poskanowala notatki i rysunki ktore w miedzyczasie robilam. wielu pytaniom pomaga rozrysowanie na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie jest dosc skomplikowane, najpierw przestawiamy kolumny w prawo, ta kolumna z praweej skacze do przodu, czyli mamy: 3 kolumna, potem 1, potem 2. w pierwszej kolumnie symbole opadaja na dol. trojkaty zastepujemy x-ami, x zastepujemy kolkami a kolka trojkatami. czyli odpowiedz b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×