Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poli ana

test IQ. Kto mnie przebije?

Polecane posty

Gość ZaniepokojonaBardzooo
to jakies zwalone:) zrobilam 20 pytan, pozniej nie chcialo mi sie robic reszty wiec wciskalam byle co i wyskoczylo mi IQ 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
poza tym w tym wypadku samemu mozna okreslic czy odpowiedzialo sie na pytanie prawidlowo rozgryzles zaleznosc - znasz odp-nie mozesz odpowiedziec zle nie widzisz zaleznosci - zgadujesz - jedynie przypadkiem mozesz trafic w prawidlowa odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje !!!
szczerze ten test to gówno !!! dlaczego bo rozwiazywanie go zajelo mi minute i osiagnowlem wynik ponad 90 czyli norma jak zostalo mi jakies 36 min do konca to wynik mialem 110 czyli wysililem sie troszke :D to dowód na to ze ten test niczego nie dowodzi nie pokazuje inteligecji bo na inteligecja sklada sie wiele aspektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
zaniewpokojona - pierwszych 20 to jakzabrac dziecku lizaka schody zaczynaja sie po 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
ciekawe, ze nagle nikomu nie chce skonczyc sie testu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c rauai a
ok zrobiłam ale końcówkę tak na szybko 99 IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
Pharaon znasz odp na 3 ostatnie i masz "tylko"118? :D dobra to teraz mi wyjasnij jak rozgryzles np. 37 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
w 37 mozna znalezc zaleznosc na szachownicy - jak ja wyjasnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje !!!
po za tym widac ze linia twojego "osiagu jest mocno wykrzywiona wiec to fotomontaz jestes oszustem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
proponuje nie denerwuj sie tak :D wiem, ze to boli, ale przyjmij do wiadomosci, ze kobiety sa statytycznie inteligentniejsze od mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pharaon Reviens
może i jest porozciągana bo w paincie obrobiłem nie zachowałem orginalnego kształtu, a ta krzywa jest stała, tylko pole zakreskowane się róźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sima
mi wyszlo 122 37 i 39 ;totalna rozkmina zajelo mi z 15 min wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
fotomontaz. haha, troche mnie ubawiles :classic_cool: to gdzie, mowisz, jest ta krzywa linia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
sima, gratulacje wklej screena i objasnij jak rozkminiles 37 i 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
nie ma screena, nie ma dowodu wyglada na to, ze poki co jestem nie do przebicia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Bambino-
proponuje !!! szczerze ten test to gówno !!! dlaczego bo rozwiazywanie go zajelo mi minute i osiagnowlem wynik ponad 90 czyli norma jak zostalo mi jakies 36 min do konca to wynik mialem 110 czyli wysililem sie troszke to dowód na to ze ten test niczego nie dowodzi nie pokazuje inteligecji bo na inteligecja sklada sie wiele aspektów Co ty chłopcze bredzisz? Norma to IQ 100 - 115 90 to dla osób lekko opóźnionych. To jest test inspirowany Matrycami Ravena do badania inteligencji ogólnej i przygotowujący do zdawania testu w MENSA DENMARK. Test został przygotowany przez Andersa Ditlev Jensena z MENSA Denmark (Dania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Bambino-
poli ana - nie ciesz się tak. Bimbałek ma w tym teście od niechcenia 140 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
jaaasne :D dzisiaj byl o tym temat, bimbalek nigdy nie wkleil screena i nigdy nie wyjasnil 2 ostatnich pyt tak, to ja mam 145 :D Bambino, zrob test i wklej screenshota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Bambino-
To ja jestem Bimbałek. Test robiłem ze 2 lata temu i miałem screena długo w stopce, do póki nie ygasło zdjęcie na hostngu 🖐️. żeby wkleić screena, to bym musiał odpalać stacjonarnego kompa i szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana a co się tak
piżdzisz , ja mam 135 , ale po realnych testach, i wiem ,że większość oscyluje wg badań koło 100, nie muszę udowadniać każdemu, bo widzę to i stosuje w realnym życiu. Do cv tez wpiszesz wynik testu z neta? Prawie jak,,,, osiągniecie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii^^
Ja mam 122, trochę lipny ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
bimbalek jaasne :D mozesz to szybko udowodnic, majac 140 znasz odpowiedz na 3 ostatnie pyt prze4skocz szybko do pyt 39 i mi wyjasnij sekwencje z gory dziekuje :classic_cool: Monia tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
duzo bicia piany na tym forum, tylko screenshotow brak poki co nikt mnie nie przebil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
Monii gratulacje,uroczyscie informuje, ze mnie przebilas. rozgryzlas 37, 38 albo 39?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
girl power! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
bimbalek, czekam na wyjasnienie ;) poczekam :classic_cool: pewnie z toalety teraz korzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monii^^
szczerze to kierowałam sie przy nich intuicja i nie wiem czy dobrze zaznaczyłam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×