Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poli ana

test IQ. Kto mnie przebije?

Polecane posty

Gość niezalogowany
kazda odpowiedz ma swoje logiczne wyjasnienie wiec wyjasnij te od 34 dlaczego akurat ta odpowiedzi nadal sie bedziesz podniecal. a zaczernij sobie nick jak ukoi to twoje nerwy :D moge ci jeszcze pare wymyslic. taki cwany jestes to ten z ktorego pisze teraz tez zaczernij dam ci stowe jak ci sie uda :D. tylko monitora ze zlosci nie pogryź jak będziesz zaczerniał :D idę spać a ty się baw i próbuj imbecylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 jest dosc proste. obrazki czytamy po kolei, wiadomo ze szachownica bedzie kompletna, a teraz kropki, sa 2 kropki na starcie i one przesuwaja sie o jedno pole, jak sa na czarnym to staja sie niewidoczne a jak wychodza z czarnego pola to zmieniaja kolor. odpowiedz h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zastanawia mnie jedno dlaczego nikt nie zadał pytania o krzywą gaussa? gdzie się podziała krzywa gęstości, dystrubanta...(...)? takie wykresiki są dla matołków definiował to debil... podobnie jakzestaw "zagadek", które nie mają prawa definiować rzeczywistego IQ na podstawie jednego, tożsamego zestawu obrazków... _________________________________ dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
tak strzałka obraca ale niekoniecznie powiększa patrz środkowa kolumna no ale polowe rozwiązania już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Czym sobie życzysz? Do wyboru: pale, miecze, noże sztylety, włócznie strzały bełty rogi Zrobie to bo Cie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
I weź tapete se w okienkach zmień bo ta jest żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Co za dużo ramu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
PLenerowa też sobie życzysz przebijanie? Krótkotrwałe, długotrwałe, gwałtowne, równomierne? eeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Jestem upośledzonym cwelem gwałconym w dzieciństwie przez ojca i wylewam na Kafeterii swoje frustracje. Też chciałem zrobić ten test, ale pojawiły się jakieś obrazki i nie wiedziałem jak go włączyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje i to na śpiocha
kiedyś robiłam za dnia miałam wynik 130 pare..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
W dodatku przez molestowanie mnie w dzieciństwie przez całą klasę i jeszcze chłopaków z innych klas, teraz się moczę w łóżko ze strachu po nocach. Na Kafeterii piszę na pomarańczowo, bo bardzo się boję i na myśl o tym, że byłbym rozpoznawalny dostaję niekontrolowanego rozwolnienia. Czasem nawet mój pampres jest za mały i coś się ulewa bokami :( Tak, jestem tchórzliwą pomarańczą 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany
bimbalek sie nie wpisuje bo mu wyskakuje pewnie error bo chcial niezalogowanego zaczernic i mu sie forum s... lilo :D podpowiem ci jak z powrotem tu wrocic i pisac bo faktycznie zjesz ten monitor. bimbalku teraz wyczysc ciasteczka i probuj dalej innymi metodami :D to byl podchwytliwy numer w ktorym mialem przewage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqalllina
a ja nie rozumiem o co w ogole w tym chodzi, jak odczywtywac te obrazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
ło bo że Czym że se zasłużyłem na takiego rozgadanego podszywa? Plenerowa...pytanie w tytule brzmi: "CZY KTO mnie przebije?" No to się oferuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, nie wytrzymam, nawet nie zagladalam na youtube ani zadna inna strone, a tym bardziej przyjrzyj sie wiesniaku ze odpowiedzi moje a te podane z linku od ciebie sa bardzo ale to bardzo rozne. jestes zerem ktore musi za wszelka cene cos sobie udowadniac. byc moze zeby chociazby w marzeniach wydluzyc sobie fiuta o ten 1cm.. a teraz spierdalaj zlamasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
ooo topik zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Ja to rozwiązałem wciskając przypadkowe możliwości i mi wyszło, że jestem w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
Plenerowa :D nie denerwuje sie tak, to tylko forum ja ci wierze. co studiowalas i jak wykorzystujesz swoj potencjal? jesli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
żartuje:P Ale sie podniecacie tym testem. A jak ktoś niewidomy jest albo ma zeza to znaczy, że ma iq=0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
* nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
hahaha W tym drugim teście przy wszystkih odpowiedziachg : G) wyszło mi, że mam 90:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×