Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poli ana

test IQ. Kto mnie przebije?

Polecane posty

Gość jebniety
A nie...79... To samo przy A) Wychodzi na to, że jak umiem klikać myszką to mam IQ79 już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze sie znajdzie taki co czyims kosztem musi sie dowartosciowac... i chuj ze siedzi przed monitorem i gruche wali i mysli ze jest taki zajebisty skoro komus 'dosral' chociazby kilkoma zdaniami na forum.. mieki fiut.. pewnie mnie zdolal sprowokowac bo zrobilam sobie przerwe od kafe i odwyklam :D jestem inzynierem informatyki i interaktywne media. w sensie ze skonczylam 2 kierunki techniczne. a obecnie pracuje w petrochemii. reszta to tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
przy c to samo:) Nie chce spekulować ale mógłbym to prawidłowo w miarę rozwiązać bazując na samym prawdopodobieństwie. Bez żadnego analizowania zadań:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze 80 to rzeczywiscie glupi jest - ale skoro potrafi kliknac na obrazki tzn ze czai ze trzeba klikac a pozniej wyslac odpowiedzi wiec w tym tkwi jego 'sukces' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
no jak tajemnica to nie wnikam. ide cos poczytac na necie. dobranoc wszystkim. nawet tobie jebniety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Każda z mozliwości jest prawidłowa w 5 zadaniach. czyli, że wg nich niska inteligencja wynika z systematyczności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
po chuju z takim testem...nawet go nie rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Dlaczego "nawet" A co to jebniety nie może mieć dobrej nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
no ale może ja sie nie znam ale 1/5 to chyba 20% tak? A na skali wyników to nie ma przełożenia na wykres bo 80 to prawie na środku. może mi to ktoś łaskawie wyjaśnic bo nie kminie. A zadania nie są raczej wartościowane, chyba, że rozłożenie jest na prawdę równomierne...No ale wtedy to co to za test...Dali dupy...Jak ktoś ma troche sprytu i wiedzy matematycznej to może wg tego testu wyjść na geniusza...Tyle Inteligenci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
po dokładnym przyjrzeniu się doszedłem do wniosku, że jednak sie myliłem...skala zaczyna się od 60:( Czyli wyszło 25% I znowu nie udało mi sie nic obalić:( Obale flaszke chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebniety
Ale nie też dupa bo to przecież 1/8:D.. dobra ide spać bo i tak to macie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456777
Eee tam, nie robię testów, które dają wynik poniżej 160 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g666666666gg6g6
słabo ci wyszło popracuj nad obsługą painta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Block this user.
To każdego zjadą kto będzie miał lepiej. Widac że screen prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsazz
mi wyszlo 126 ale nie wiem jak to tu pokazac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Block this user.
Zrób screena (klawisz print screen), wklej w painta, potem zrób w paincie znak wodny, czyli podpisz inicjały i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu dziwniludzie jesteście
miałam 14lat i ten test którejś nocy robiłam, wyszło mi 130, też se screena sobie zapisałam...ale to żałosne było. i teraz po 6 latach mam sprawdzić znowu? po co? co po tym że się umie rozwiązywać taki testy jak np screenshota nie umie ktoś zrobić i wstawić?:P liczy się to jak kto się odnajduje w życiu, jedni sucho na papierze mogą mieć wysoką inteligencje a w życiu ciapy, i odwrotnie więc wrzućta se na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja27u
23:35 [zgłoś do usunięcia] jezu dziwniludzie jesteście ten test robimy tutaj raczej dla zabawy, w większości na pomarańczowo i wiadomo, że nic nam to tutaj nie da oprócz rozrywki wieczorową porą. Ato, czy ktoś coś umie czy nie nie ma związku z IQ dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Block this user.
Dokładnie. To przecież tylko ciekawość a i miło jest kiedy wskazówka wschodzi wysoko o ile wschodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Block this user.
Łatwo jest krytykować i pisać że się miało jakiś tam wynik a nie wkleić. Ja nie mam się czym chwalić to nie wklejam ale jakbym miał tyle ci użytkowniczka Kajaxxxxx to też bym się pochwalił. Ale może lepiej i nie bo i tak od razu ktoś zjedzie, że paint albo że test niemiarodajny. Ludzka zazdrość. Jak tak krytykujecie to może wkleicie swój wynik ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu dziwniludzie jesteście
z screenem żart był przecież, już nie węszcie wszędzie ataków to co mam teraz robić specjalnie dla robić test by wkleić wynik bo inaczej będę zazdrosna? a jak mi wyjdzie mniej niż miałam to szukać gałęzi bo zgłupiałam?:P zauważam po prostu, że są ważniejsze rzeczy niż testy a Wy od razu, że jestem zazdrosna, spoko można i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Block this user.
O zazdrości nie miałem akurat na myśli ciebie ale komentarz pod postem dziewczyny. Dla mnie taki test jest ciekawy i nie mam zamiaru jak tu niektórzy pisac złośliwości. Jak miałaś 130 to gratulacje, ja 110. Fajnie jak wychodzi spora liczba tesie jest to miłe. a wiadomo ze IQ nie ma nic wspólnego z wiedza nabyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja27u
a czy ktoś zaprzecza temu, że są rzeczy ważniejsze? tylko nie wiemy zwyczajnie, po co ten Twój tekst? nie można się pobawić? co Ci przeszkadza? a naśmiewanie się, że ktoś nie umie screena zrobić jest słabe, nie mierz innych swoją miarą i myśl, nie każdy jest w Twoim wieku - w wieku, w którym każdy umie swobodnie korzystać z komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu dziwniludzie jesteście
a spoko, jedna osoba do mnie piła myślałam, że Ty również:) ja pierwsze komenty przeczytałam i już mnie skręciło "kto mnie przebije" itd ale np. z tego co wiem także inteligencję można wyćwiczyć:P w ciągu życia i tak niby rośnie (w moim przypadku śmiem wątpić, albo to zgubny wpływ komputera), pomijam ćwiczenie w ogóle rozwiązywania tego typu testów, ale ogólnie rozrywki intelektualne itp w końcu zdaje się, ze wykorzystujemy 1o% swojego mózgu więc dla chcącego nic trudnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu dziwniludzie jesteście
wrr, natrudziłam się nad pikną odpowiedzią, ale komp miał fochy, ale bez niej myślę, że przeżyjesz i sam się skubniesz, że to forum dyskusyjne tylko powiem, że czym innym jest żartować (owszem, złośliwie) z braku umiejętności które można nadrobić w ciągu 5sek a czym innym bawić w "90% osób jest głupszych ode mnie". Tyle ode mnie, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaxxxxx
Block this user. dzięki za obronę hehe ;) "Plenerowa Żona pytanie 38 -- strzalka powieksza i obraca figure. to pytanie zrobilam bardziej instynktowanie, chyba odpowiedz F." Też kliknęłam F. Wydaje mi się, że strzałka z jednym końcem, ta w dolnym rzędzie rozciąga i obraca 45 stopni w prawo. Natomiast strzałka z dwoma końcami odwraca. Jak sobie poznaczyłam to tak m i wyszło: http://www.voila.pl/078/cd37p/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×