Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość no topik umieeeraaa
nawet kafeteria przeciwko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Merlinu, dlaczego zaraz tak dramatycznie? 😭 ­ Ja piszę mniej więcej jak pisałem przeca, raz więcy, raz mniej :O To przez to, że inni mniej piszą, jest puściej und nudniej :( Bo nie można budować mocy topike wyłącznie na suodkim kliku kliku :classic_cool: Szczególnie, jak topike wyrosło z miłosnego, rzewnego wyznania :D No bo ile można :classic_cool: Poczeba jakiejś nowej iskry! :classic_cool: ­ Tak czy siak nie kończ ze sobą 😭 Powiedz, czego Ci brakuje do szczęścia, a przynajmniej do zaprzestania ronienia łez; może uda się coś skołować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na zawolanie
:classic_cool: zabijacz tematow do usug faja spac reszty nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja kochanie Moje
Ja pacze :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już nieistotne,
ważne, że zrozumiałam najważniejszy przekaz - bez innych piszących temat pozostaje jedynie nudnym słodkim klikaniem :O miło :D ­ w takim razie życzę znalezienia nowej iskry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Fajansówko... Jak z Wami, nadwrażliwymi istotami trzeba każde słowo obejrzeć 3 razy z każdej strony, zanim się go użyje :D:O ­ Przede wszystkim, pisałem w odniesieniu do Twego lamentu - że topik umiera. Zrozumiałem, że chodzi o to, że pisze tu mniej osób. Jak pisze mniej osób, to się mniej dzieje, czyli jest mniej ciekawy. O to mi chodziło, gdy pisałem, że jest nudniej. Być może użyłem trochę niefortunnego słowa, ale skoro jednym z głównych uczestników topiku zostałem ja - w istocie osoba nie mająca za bardzo pomysłu na rozkręcenie tematu (w końcu "topik umiera") - no to pasowało mi to. ­ Ze słodkim klikaniem może trochę przesadziłem, w sumie jego już tak nie ma, no ale to przez to, że dalej jest w tym temacie atmosfera uwielbienia mojej skromnej osoby, co jest dla mnie podejrzane i niezrozumiałe :D:O Takie sztuczne :classic_cool: No bo przecież my się nawet nie znamy. ­ W tym rzecz :) A nie, że mam coś do Ciebie :O Przecież Cię lubię 😴 Tylko nie wiem, o co Ci do końca chodzi :D:classic_cool: ­ Dobra, dość uzewnętrzniania się na kafe 😠 Z mojej strony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyczeźwiauam :classic_cool: Ale z łushka wyjść nie mogę 😭 Co za fatalna wkoorfiajątza niemots :classic_cool: No! Także doceń Fajausu me starania :classic_cool: I zanim cos odpiszesz to obejrzyj kazde słowo 15 razy. :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za obszerne
wyjaśnienia tak szczerze to fragment o słodkim klikaniu i uwielbieniu trochę mnie dotknął (tak, tak, śmiejcie się :P ), bo poza początkiem nie przypominam sobie, żebym Cię jakoś bardzo "sztucznie" wychwalała.. zresztą w późniejszym poście sam przyznałeś, że słodkiego klikania już właściwie nie ma.. i bez obaw - nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna straż moralności
zapomniałaś o legendarnym tekście - "żegnaj, adios!" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za obszerne
nie zapomniałam, bo nie miało to zabrzmieć dramatycznie :classic_cool: ­ ale zapomniałam napisać, że mam nadzieję, że pytanie co u Ciebie (Fajansu, nie strażu) czy jak się ma Twoja noga nie będzie wyrazem słodkiego uwielbienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w kącu żeś jest, Fajansówko! Bo już nie wiedziałem, co myśleć... Czy zamieścić w poczytnej, ogólnopolskiej gazecie stosowne przeprosiny, czy co 😭 Cieszę się, że nie w głowie Ci żadne dramatyczne ruchy i że jakoś to będzie :classic_cool: ­ Z tym słodkim klikaniem, tak jak mówiłem wcześniej, faktycznie przesadziłem, także jeśli muszę, to biję się w pierś :classic_cool: To chyba efekt tego, że początek topiku zrobił na mnie tak duże wrażenie, że dalej się ciągnie za mną jak smuga :classic_cool: Szpilę o słodkim uwielbieniu przyjmuję z pokorą i odpowiadam, że z nogą już u mnie wyraźnie lepiej, no ale niestety nie jest jeszcze w pełni sprawna :( Także nadal łaknę współczucia :classic_cool: A tak to nawet dobrze u mnie, choć w sumie nie odpocząłem w ten łikęd za bardzo :O No nic, odpocznę w tygodniu :classic_cool: ­ A jak Ty sobie dajesz radę w tym kureskim życiu? :classic_cool: ­ Na koniec pozdrawiam cichociemną Aster :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tam koniec, dopiero się zaczyna :P ­ A Ty Faja nie przeklinaj, bo mi moje nieliczne owłosienie aż dęba staje, gdy widzę jak piszesz to i owo :O Ciekawe kto Cię tego nauczył. Pewnie niepoprawna Iwąka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parle wu franse
jesteście gotowi na disko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parle wu franse
110 złotych poszłoo jeebać się świnia wyszła z bogolem, chooj mi w dupę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma straciła dżusi smak
wolno płynie czas 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parle wu franse
nagle zapach perfumy - czarny adidas :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parle wu franse
bi em dabelju trójka na damy wiezie mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz czy wiesz o co chodzi
mi... ja i ty, do kabiny chodź i zamknij drzwi :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy tu
jest zakonnica jak Ty aster:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJANSIARZ,POTRZEBUJEMY CIĘ
FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ FAJANSIARZ ,DZIECI I JA POTRZEBUJEMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×