Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość śniły mi się Wertersy
:classic_cool: a madam Fanny mogę być ostatecznie ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniły mi się Wertersy
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didżej Monroł
oficjalne dobry wieczór sobotnim imprezowiczom :classic_cool: jak się bawicie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :classic_cool:🖐️ ­ Bawię się nieźle, dziękuję :classic_cool: Wyśmienicie by było, gdyby na Polsacie puścili "Kill Billa" część drugą, a nie znowu pierwszą, która leciała kilka dni temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisas, ale miałam wczoraj banię :O ­ I to taką konkretną, że wczoraj tańcząc na parkiecie, mając przed sobą lustro pomyślałam - Ejjj, ale podobna dziewczyna do mnie 🖐️ ­ Zakumałam, że to ja dopiero wtedy, gdy uderzyłam w swoje odbicie i chciałam powiedzieć "przepraszam" :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem się obudziłaś?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, potem poszłam do kibla, spaliłam fajkę i szukałam pół godziny koleżanek, bo gdzieś polazły i nie wiedziałam gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
lepiej :classic_cool: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
ciekawe na co, bo na pewno nie na mój musk 😭 ­ ps jak noga i reszta Fajansowego organizmu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, czyżby Fajansówce nie udał się wczorajszy wieczór? :( ­ U mnie wszystko powoli dochodzi do siebie, no ale że dzieje się to powoli, to jeszcze daleko do optimum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
był najzwyklejszym sobotnim wieczorem, więc nie mógł się nie udać :D ­ najważniejsze, że już się nie bawisz w umieranie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, bo myślałem, że nawiązując do sobotniej jazdy bez trzymanki Asterełe, sama też masz na sumieniu jakąś libację :classic_cool: Co gorsza, nieudaną 😭 No chyba że to prawda, bo tak właśnie wygląda u Ciebie typowy sobotni wieczór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wtedy dopiero sie obudziłaś
cala mokra:classic_cool: X Nie, potem poszłam do kibla, spaliłam fajkę i szukałam pół godziny koleżanek, bo gdzieś polazły i nie wiedziałam gdzie X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
jazda bez trzymanki mało ma wspólnego z umiarem jak na mój gust :classic_cool: ­ a jeśli chodzi o libacje, udane czy nie, jestem dość nudnym egzemplarzem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, co zresztą (nawet słusznie) udało się zauważyć mej byłej małżonce, do czego potem nawiązałaś Ty, co z kolei stało się dla mnie punktem zaczepnym :classic_cool: ­ Chcesz powiedzieć, że jesteś spokojną domatorką w babcinym wyciągniętym swetrze z komiksem w ręku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
właśnie, a skoro nawiązałam do umiaru, który jest przeciwieństwem braku umiaru, to jazdy bez trzymanki, a tym samym nieumiarkowania u mnie być wczoraj nie mogło :classic_cool: ­ raczej domatorką w dresie z książką, tudzież bogatym w przeróżne zasoby internetem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, aczkolwiek pomimo logiczności Twego wywodu, poczyniłaś w nim fałszywe założenia, z których z natury rzeczy nie mogły wypłynąć prawdziwe wnioski :classic_cool: Mianowicie nigdzie nie sugerowałem w stosunku do Ciebie nieumiarkowania, a jedynie nieudany wieczór i libację :classic_cool: ­ Wszyscy tylko z tymi książkami :O Dlaczego nikt nie czyta komiksów? :classic_cool: ­ PS. Jakiej firmy masz dresy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
o ile jeszcze nieudany wieczór mógłby być ostatecznie spowodowany umiarem to o tyle libacja kojarzy mi się jedynie z nieumiarkowaniem :classic_cool: hm.. nie wiem co prawda czym miałaby się wtedy charakteryzować nieudana libacja, ale to już inna para trampków :classic_cool: ­ jakoś nigdy nie przepadałam za komiksami :O a Ty czytasz? :classic_cool: ­ takie tam wiesz.. bezmarkowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia nieudanej libacji jest otwarta, choć obecnie bezprzedmiotowa :classic_cool: A co z tym Twoim mózgiem? Bo w sumie od tego się zaczęło :D:classic_cool: ­ Ogólnie coś tam czasem poczytam, a komiksy czytałem dawno temu :classic_cool: ­ A ile masz par dresów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się ma umiar też nie jest
poczekajmy na Aster, jej libacja nie wygląda na udaną :classic_cool: a dziękuję, już lepiej, przestał boleć :classic_cool: ­ pisząc "coś" nie masz mam nadzieję na myśli folderów z Tesco? :classic_cool: choć to bardziej pod komiks chyba podpada, a Ty podobno dawno.. :classic_cool: ­ dwie - wyjściowe i domowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresy noszą menele
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja niezalog
A ile masz par majtek? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJANSIARZ,KOCHAM CIE
WROC DO MNIE I DO NASZYCH DZIECI..............WYBACZAM,WSZYSTKO WYBACZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WROC DO NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja niezalog
A bedę mógł zakładać jak dawniej Twoje majtki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faja niezalog
Jakie macie majtki? Ja w rowery :classic_cool: Lubię pedałować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×